Ceysan Geri Kazanım ortaya çıkan geri dönüşüm atıklarını geri dönüştürerek dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirmek ve gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Ceysan Geri Kazanım çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Asıl faaliyet alanı danışmanlık üzerine olan Ceysan Geri Kazanım Şirketi danışmanlık sağladığı firmaların geri kazanım oranını kısa sürede %90 üzerine çıkarmıştır. Aynı zamanda kağıt atık, plastik atık, inşaat atığı, metal atıklar ve pek çok atık türü olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren firmamız teknoloji ve sosyal sorumluluk alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Ceysan Geri Kazanım Şirketi yaptığı işbirlikleri ile ulusal düzeyde çalışmalarını sürdüren saygın firmalarla da çalışmaktadır. Ceysan Geri Kazanım’ın Özşahinler ile yaptığı işbirliği sayesinde Özşahinler Firmasının müşterilerine hizmet vermekle beraber İstaç, Yürekli Kağıt, Varaka, Mor Group, Ensar Smm ve Bersa Matbaa gibi firmalarla işbirlikleri ve ortaklıkları bulunmaktadır.

Ceysan Geri Kazanım kurumsal firmalarla çalışmalarının yanı sıra doğa ve geri dönüşüm alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir. Destek verdiği ve hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile yeşil bir gelecek oluşturulmasında katkıda bulunan Ceysan Geri Kazanım topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket etmektedir. Türkiye’de ki geri kazanımın öncüleri arasında bulunmayı hedefleyen firma ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Sahip olduğu geniş işbirliği ağı, atık yönetim bilgisi ve küresel bir oyuncu olma vizyonu ile ilerleyen Ceysan Geri Kazanım Şirketi işbirliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.