Hurda alım satımı günden güne önem kazanmaya devam etmektedir. Ceysan Geri Kazanım olarak siz müşterilerimizin metal hurdalarınızı, kağıt-karton hurdalarınızı, plastik hurdalarınızı, alüminyum hurdalarınızı, sarı hurdalarınızı, elektronik hurdalarınızı ve kablo hurdalarınızın alım satımını yapmaktayız.

Hurda gelirinizi en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, en iyi stratejilere, en iyi araçlarla doğru ve şefaf fiyatlandırma bilgilerine sahip olmak istiyorsanız alanında uzman ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekteyiz. Ceysan Geri Kazanım olarak en verimli ve stratejik yollarla siz müşterilerimize doğrulanabilir fiyatlandırma sunmaktayız.

Metal Hurda Alım ve Satım Hizmeti

Metallerin ısıyı iyi iletmesi ve dayanıklı olması nedeniyle bina yapımı, otomotiv sektörü, elektronik ürünler ve daha bir çok alanda metal elementi kullanılmaktadır. Metal birçok sektörde kullanım sebebiyle, beraberinde metal hurdasını getirmektedir. Hurda metal dünya genelinde en çok dönüşümü yapılan hurdalar arasındadır. Metal hurda fiyatları, metalin kullanım alanı ve şekline göre değişkenlik göstermektedir. Metal hurda çeşitleri arasında hurda demir boru, 1. Grup demir hurda, demir talaşı, piktalaşı, hurda balans, teneke hurdası ve bina, fabrika yıkım hurdası gibi çeşitleri bulunan metal hurdalarınızın alımı ve satımı firmamız tarafından yapmaktadır. Ceysan Geri Kazanım olarak en güncel fiyatlarla metal hurdalarınızın alım satımını yapmaktayız.

Kağıt-Karton Hurda Alım ve Satım Hizmeti

Geri dönüşüm sektöründe üretim ve kullanım çokluğuna dayalı olarak, kağıtkarton hurda en popüler atıkların arasında yer almaktadır. Her yıl üretilen milyonlarca ton kağıt ve türevleri çevremiz için ciddi boyutlarda zarar teşkil etmektedir. Kağıt-karton genel olarak paketleme, tek kullanımlık tabak ve bardak, masura, köşebent olarak gıda, tekstil, sanayi, ulaştırma ve daha birçok sektörde karşımıza çıkmaktadır. Kullanılmış kağıt-karton hurdalar geri dönüştürülerek yeniden ham maddeye dönüştürülüyor ve bu sayede her yıl milyonlarca ağaç kesilmekten kurtuluyor. Ceysan Geri Kazanım olarak kağıt-karton hurdalarınızın alım satımını güncel fiyatlarla yapmaktayız ve kağıt-karton hurdası alan firmalar arasında sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Plastik Hurda Alım ve Satım Hizmeti

Plastik hurdalar genellikle pet şişeler, naylon şefaf hurdalar, plastik boru hurdaları, evde tek kullanımlık plastik atıklar şeklinde bulunmaktadır. Neredeyse her yerde karşımıza çıkan plastik atıkların geri dönüşümü oldukça önemlidir çünkü plastik hurdalar geri dönüştürülmediği takdirde doğada yüzyıllarca yapısını bozmadan kalabilmekte ve çevreyi kirletmektedir. Ceysan Geri Kazanım olarak plastik hurdalarınızın alım satımı en güncel fiyatlarla firmamız tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman ekibimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.