Ceysan Geri Kazanım olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de imha hizmetleridir. İmha hizmetlerimiz tekstil imhalarını ve arşiv imhalarını kapsamaktadır. Arşiv imhaları genellikle firma ve kurumlar tarafından yapılmaktadır. Firma ve kurumlar hassas bilgilere sahiptirler ve bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından erişilmesi mümkün olmayacak şekilde imhası gerekmektedir. Bu tür evraklar firmamız tarafından uzman ekibimiz ile birlikte imha edilmektedir.

Resmi/özel kurum ve kuruluşların yazılı belge ve evrakları bekletilmeden firmamız tarafından imha edilir ve imha işlemlerimiz tamamlandıktan sonra tarafınıza İmha İşlem Tutanağı verilmektedir. İmha işlemleri tamamlandıktan sonra parçalanan ürünler geri dönüşüm mümkün ise geri dönüşüme, mümkün değil ise bertarafa gönderilir. Bertaraf süreci yasal prosedürler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

LOJİSTİK DESTEK

İmha edilecek ürünlerin yerinizden profesyonel ekibimiz dâhilinde lisanslı araçlarımıza yüklenir ve tesislerimize getirilir.

PARÇALAMA

Tesisimize getirilen ürünler
parçalama makinelerimizde
parçalanarak kullanılamaz hale
getirilmektedir.

GERİ DÖNÜŞÜM VEYA BERTARAF

Parçalanan ürünler geri dönüşümü
mümkün ise geri dönüşüme
mümkün değil ise bertarafa
gönderilmektedir. Bertaraf
sürecimiz yasal prosedürler
çerçevesinde gerçekleşmektedir.

GÖRÜNTÜ VE VİDEO

İmha sürecinin başından sonuna kadar videoya alınmaktadır ve çekmiş olduğumuz görüntüler firmanız ile paylaşılmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda firma yetkilileri nezaretinde imha gerçekleştirilmektedir. Tekstil imhalarının yapılma sebebi ise tekstil ürünleri üreten firmaların üretmiş olduğu kusurlu ürünlerin veya satış sonrası iade olarak gelen (çanta,ayakkabı,elbise, spor kıyafetleri ve her türlü tekstil materyali) ürünlerin yasal kurallara uygun olarak imha ve bertarafları firmamız tarafından yapılmaktadır.

İmha Hizmetleri

Arşiv bütün dünyada kurumların kişilerin faaliyetleri sonucunda meydana gelen dokümanların bir yerde biriktirilip muhafaza edilmesidir. Belli bir süre boyunca orada saklı kalırlar. Vakti zamanı geldiğinde artık süreleri dolduğunda, işleri bittiğinde de imha edilmeleri gerekmektedir. Bunun içinde arşiv imha ekiplerine ihtiyaç vardır. Bu belgelerin bir çoğu gizli kalınacak, açığa çıkmaması ya da çıkması istenmeyen belgelerden oluşmaktadır. O yüzden güvenli bir şekilde belgelerin birine teslim edilmesi lazım. Bunun için birini mi arıyorsunuz.  Artık aramanıza gerek kalmadı. Çünkü bulundu evet evet bulundu. Bizler sizler için arşivinizi temizleme işlemini üstleniyoruz. Ve sizden alınan belgeleri de saniye bile bekletmeden ortadan kaldırıyoruz. Bundan sonra artık o belgelerin küçücük bir parçası daha bulunamaz. Ancak şöyle olur. Başka bir formda o belgelerin bedeni hayat bulur. Onun dışında ne biz çalışanlar tarafından alınmaz ne de dışarıdan üçüncü bir kişiye dahi verilemez.

Vakti zamanı gelince arşivinizi temizleyin ki yeni belgelere yer açılsın. Aradığınızı kolayca bulabilesiniz. Tabii ki bu şu demek anlamına gelmesin. Hiç bekletmeyin ya da bir yıl geçince hemen onlardan kurtulun. Asla böyle bir şey demiyoruz. Biz arşiv sürelerine karışmıyoruz. Bunu bilenlere bırakıyoruz. Bu bizim ilgilendiğimiz bir kon değildir. Sizler elbette ki biliyorsunuz süresinin, ömrünün ne kadar olacağını. Siz süreleri dolmuş arşivinizi temizlemeye karar verdiğiniz de yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Bizimde hiç vakit kaybetmeden çağırdığınız yere gelmemiz ve hemen yine hiç vakit kaybetmeden belgeleri alıp işleme koymak üzere yola koyulmamız. Her şey bu kadar çabuk bir şekilde oluyor. Bunun için de yapmanız gereken tek şey arşiv imha konusunda bizi aramanız.

Arşiv İmha Süreci

Siz de arşiv imha için güvenilir, devamlı biri ile anlaşma yapmak onunla alım satım işlemine girmek bunun da uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeyin. Ayağınıza gelmiş bu fırsat bir daha gelmeye bilir. Gelmişken değerlendirmek lazımdır. Firmamız Özşahinler Geri Dönüşüm dosya imhası ve evrak imhası konusunda kendini ispatlamış bir şirkettir. Çünkü İstanbul Adliye Sarayları ve Emniyet müdürlükleri gibi kurumlara da hizmet vermekteyiz.

Gelin önce bir konuşalım. Yaptığımız daha önceki işlere, müşteri yorumlarına bakın ondan sonra zaten direkt olarak istemsizce bizi seçeceksiniz. Denemeden bakmadan görmeden bilemezsiniz. Hadiyin biz sizi dört gözle bekliyoruz. Daha fazla bizi bekletmeden gelin. Süreleri dolan belgelerinizi bir daha artık hiç açılmamak üzere kapatın. Onlar gittikleri yere alışadursunlar, yeni belgeler de yeni yerlerine alışmaya çalışsınlar. Bunların olabilmesi için sizin bu arşivi boşaltmanız gerekmektedir. El birliği ile gelin bu işin de üstesinden gelelim.

Bazen bir şeyi hiç açılmamak üzere kapatmak gerekir ki yenileri gelebilsin ve yeni şeyler olabilsin. Bu yüzden sizde arşivleri imha edin ki yenileri gelebilsin yerlerine.

Anıları saklamak, biriktirmek güzeldir fakat bu anı biriktirme işini kişisel, bireysel olarak evlerimizde yapalım. Arşivleri vakti zamanı gelince boşaltalım. Bunun için de bizi tercih etmenizi öneririz.