Esenler’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Esenler Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Esenler/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ESENLER

Esenler

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ESENLER HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ESENLER HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34220
Esenler Belediyesi: https://esenler.bel.tr/

Birlik Mah. Çifte Havuzlar Mah. Davut Paşa Mah.
Fatih Mah. Fevzi Çakmak Mah. Havaalanı Mah.
Kazım Karabekir Mah. Kemer Mah. Menderes Mah.
Mimar Sinan Mah. Namık Kemal Mah. Nine Hatun Mah.
Oruç Reis Mah. Tuna Mah. Turgut Reis Mah.
Yavuz Selim Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ESENLER HURDACILIK HAKKINDA

  Esenler'in hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Birlik, Çiftehavuzlar, Davut Paşa ve Fatih mah. gibi mahallelerin yanı sıra Esenler’in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Esenler hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Esenler hurdacı, 0larak alanımızda yaşanılabilir bir çevre ve geri kazanılabilir ürünlerin değerlendirilmesi için çalışmaktayız. Faaliyetlerimiz arasında hurda alım-satım işlemleri, geri dönüşüme yönelik bilinçlendirme eğitimleri bulunmaktadır. Demir, bakır, plastik hurdalarınızın size ekonomik kazanç olarak dönebilmesi mümkündür.

  Esenler Hurdacı Faaliyetleri
  Esenler’ de hurdacılık, yılların deneyim ve tecrübesiyle ürün sınıflandırma ve depolama alanlarında uzmanlık kazanana çalışanlarımızla yerinde değerlendirme alım- söküm işlemleri yapmaktayız. Esenler hurdacı ulusal ve uluslararası standartlara uygun faaliyetlerle yolumuza devam etmekteyiz. Hangi tür olursa olsun hurda çöp değil ekonomik ve sosyal kazanım ürünüdür. Metal hurdaları, kağıt hurdaları, karton ve plastik hurdalar yerinde tespit ve değerlendirme yapmaktayız. Ceysan geri dönüşüm olarak İstanbul’un Esenyurt ilçesinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Hurda alım satım işlemlerini özenle yürüterek hem ülke ekonomisine hem size kazanç sağlamaya çaba harcıyoruz. Bütün hurda türleri kendi aralarında ayrışmaktadır. Fiyatları ve değerlendirilme biçimleri de bir birinden farklıdır. 7/24 esenler’de hurdacı iletişim kaynağı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerinize uzmanlarımız tarafından en iyi fiyat verilerek nakit olarak ödemenizi yapıyoruz.

  Ceysan Hurdacılık Çalışma Alanları
  Ceysan hurdacı olarak amacımız değerlendirilebilecek ve dönüştürülebilecek ürünleri değerlendirmek ve bu alanda farkındalık faaliyetlerimizi sürdürmektir. Eski deyimi sadece sözcük olarak kalmalı diyerek her türlü işlev ömrünü tamamlamış ürünlerinizi yeniden kazanabileceğini kanıtlıyoruz. Alüminyum hurdaları en iyi değerlendirilebilen türlerdir. Geri dönüştürülebilir bütün ürünlerinizi bildirerek değerinde satabilirsiniz. Günün her saati esenler hurdacılık ile iletişim kurabilir hurda bilgileri alabilirsiniz. Ürünleriniz ne olursa olsun cam kağıt, demir, bakır yerinde değerlendirilerek sağlık ve iş güvenliğine özenle alım çalışmaları yapıyoruz. Atık malzemeler genellikle geri kazanılabilir ürünlerdir.

  Çevre Koruması Ve Geri Dönüşümde Ceysan
  Ceysan hurdacılık olarak biz, faaliyetlerimizi doğa dengesi ve çevre koruma çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Ayrıca bu alanda kurum ve kuruluşlara eğitimler vererek farkındalığı artırmaya çaba harcıyoruz. Ham madde aşamasından ürüne dönüşen her şeyin kullanım ömrünün sınırlı olduğu bilinmektedir. Kullanılmış her türlü ürününüz tarafımızdan geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdacılık alanında bütün ürünler kendi aralarında ekonomik değere sahiptir. Geri dönüşüm ürünleri ülke ekonomisi için büyük kazançtır. Ceysangerikazanim.com/ sitemiz size en yakın bilgi kaynağı olarak çalışmaktadır. Hızla kirlenen doğa insanoğlundan daha bilinçli olmasını beklemektedir. Değerlendirilebilir tüm ürünlerinizi atık değil geri kazanılabilir olarak düşünmelisiniz. Hem çevre bilinci oluşturmak ve geliştirebilmek hem de bütün hurdaları geri kazanabilmeye özen gösteriyoruz. Hurda fiyatları her ürün ve türleri için ayrı değerlendirilmektedir. Çünkü her türlü geri kazanım ürünü farklı ekonomik değer taşımaktadır.

  Esenler Hurdacılık Fiyatlandırma Politikası
  Esenler hurdacı olarak tüm ürünlerinizin, elektroniklerinizin maddi manevi kazanılabilmesini hedef ediniyoruz. Hurda metal ürünleriniz hacim, ağırlık ve türüne göre fiyatlandırılmaktadır. Cam hurdası geri kazanılabilmesi için de özen gerekmektedir. Cam ürünler kendi alanında kıymetlidir. Geri dönüşüme kazandırılması çevre koruması adına hurda fiyatları ölçeğinde değerlendirilmektedir. Demir hurdalar türlerine göre kazanç sağlamaktadır. Kağıt hurdası hassasiyet istemektedir, küften nemden korunmalıdır. Detaylı bilgi kaynağı ceysangerikazanim.com/ olarak 7/24 çalışmaktayız.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Esenler/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Esenler hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.