Silivri’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Silivri Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Silivri/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / SİLİVRİ

Silivri

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

SİLİVRİ HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

SİLİVRİ HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34920
Silivri Belediyesi: https://www.sultanbeyli.bel.tr/

Akören Mah. Alibey Mah. Alipaşa Mah.
Balaban Mah. Bekirli Mah. Beyciler Mah.
Büyükçavuşlu Merkez Mah. Büyükkılıçlı Mah. Çayırdere Mah.
Çeltik Mah. Cumhuriyet Mah. Danamandıra Mah.
Fatih Silivri Mah. Fenerköy Mah. Fevzipaşa Mah.
Gazitepe Silivri Mah. Gümüşyaka Merkez Mah. Hürriyet Mah.
İsmetpaşa Mah. Kadıköy Mah. Kavaklı Mah.
Küçük Kılıçlı Mah. Küçüksinekli Mah. Kurfallı Mah.
Mimarsinan Silivri Mah. Ortaköy Merkez Mah. Piri Mehmet Paşa Mah.
Sancaktepe Mah. Sayalar Mah. Selimpaşa Merkez Mah.
Semizkumlar Mah. Seymen Mah. Sinekli Mah.
Yeni Mah. Yolcatı Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  SİLİVRİ HURDACILIK HAKKINDA

  Silivri'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Akören, Bekirli, Beyciler ve Kavaklı mah. gibi mahallelerin yanı sıra Silivri’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Silivri hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Artık kullanılmayan ve tüm özelliğini yitirmiş olan atıklara hurda denilmektedir. Atıl duruma geçen hurdaların toprakta kaybolması hem doğaya zarar vermektedir. Hem ülke ekonomisine zarar vermektedir. Atıl olan hurdalar yeniden kazanılmaktadır. Bu hurdaları üretime kazandırmak doğaya ve ekonomiye fayda sağlayacaktır.

  Kullanılmaz hale gelen eşyaların posasına hurda denilir. Hurdalar, içerisinde pek çok metal hurdası barındırır. Teknoloji her geçen gün daha da hızlı ilerlemektedir. İlerleyen teknolojiye paralel olarak aletler de sürekli yenilenmektedir.

  Eski ve kullanılmayan aletler hurdaya çıkmaktadır. Kullanılmış bu hurdalar hurdacılıkta değerlendirilerek yeniden kullanıma hazır hale getirilir. Silivri hurdacılık doğal kaynakların geri kazanımını sağlar. Bu sayede sınırsız olan insan ihtiyaçlarını karşılama için hizmet etmektedir.

  Hurdacılar Ne Yapar?
  Kullanılmayan eski her türlü atık doğa açısından tehlike arz etmektedir. Doğaya bırakılan bu hurdaları yok etmek imkânsızdır. Kendiliğinden yok olmaları yüzyıllar sürebilmektedir. Hurdacı atık malzemeler toplayarak bunu geri dönüşüme kazandıran kimsedir.

  Geri dönüşüme kazandırılacak malzemeler arasında en çok rağbet gören metal maddelerdir. Bu metal maddeler bakır, krom, nikel, demir, alüminyum gibi maddeler olabilmektedir. Ayrıca plastik hurdası da değer görmektedir.

  Bunların yanında alüminyum ve kağıt hurdaları da değerli hurdalar arasındadır. Özellikle bakır üretimi maliyetli olabilmektedir. Oysa geri dönüştürülebilir bu malzemeler yeni ham maddeye dönüştürülebilir.

  Eritme ocağı aralıklarında eritilip ayrıştırılır ve yeniden ham madde elde edilir. Böylece ekonomik yönden fayda sağlamaktadır. Geri kazanım sayesinde hurda malzemeler ülke ekonomisine kazandırılır. Bu anlamda Silivri hurdacı çevreye ve ekonomiye sağladıkları fayda ile büyük hizmet vermektedir.

  Hurdacılık Belgesi Nedir?
  Hurdacılık mesleğini küçük çaplı yapanlar hurdacılık işini toplayarak gerçekleştirirler. Daha büyük ölçekli şirket olarak hurdacılık mesleğini yapanların belgesinin olması gerekir. Tehlikesiz atık toplama ve ayırma bölgesi ile Silivri’de hurdacı işini profesyonel olarak icra etmektedir. İleri seviyede hurdacılık işini yapanlar bu belgeyi işyerlerinde bulundururlar.

  Tehlikesiz atık toplama ve ayırma belgesi ile birlikte şirket olarak işlerini yürütmek için gerekli bazı belgeler vardır. Vergi levhası, Ticaret Sicil Gazetesi, kalibrasyon belgesi, taahhütname, radyasyon ölçüm cihazı belgesi, ÇED görüş yazısı gibi yasal prosedürlere de ihtiyaç vardır.

  Hurdacıların Faydaları
  Hurdacıların topluma en büyük hizmeti doğa açısından verilen hizmettir. Atık malzemeler olarak çöpe karışacak olan metallerin geri dönüşüm yolu ile değerlendirilmesi en büyük hizmettir.

  Değerli metaller arasında yer alan alüminyum, bakır, krom, demir gibi metaller geri kazanım olarak ülke ekonomisine döner. Özellikle bakır ve alüminyum yeniden çıkarılması zor metallerdir.

  Bunların geri dönüşüm olarak ülke ekonomisine kazandırılması en büyük faydadır. Kağıt atıklarının değerlendirilmesi ağaçların korunması için büyük bir fayda sağlar. Cam hurdaların değerlendirilmesi çevreyi korumak adına önemli bir fayda sağlar.

  Hurdacılık sayesinde bu hurdalar çöplüğe dönüşmez, kirli bir görüntü oluşmasının önüne geçilir. Geri dönüşümde yeniden kazanıldıkları için maliyetten tasarruf sağlanır.

  Hurda Alım Satım ve Hurda Fiyatları
  Hurdacılık günümüzde profesyonel bilmesi dönüşmüştür. Metal hurda alım satım pek çok kişinin uzun zamandır uğraştığı ve gelir elde ettiği bir iştir.

  Büyük ölçekli şirketler hurda fiyatları konusunda piyasadaki güncellemeleri takip etmektedir. Küçük çapta bu işi yapanlar ise Büyük ölçekli şirketlerin fiyatlarına göre fiyat belirlemektedir.

  Firmamıza ulaşmanız halinde hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Atıl durumdaki hurdalarınızı ülke ekonomisine kazandırmak konusunda firmamız gerekli hizmeti vermektedir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Silivri/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Silivri hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.