Ümraniye’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Ümraniye Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Ümraniye/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Ümraniye

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ÜMRANİYE HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ÜMRANİYE HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34760
Ümraniye Belediyesi: https://www.umraniye.bel.tr/

Adem Yavuz Mah. Altınşehir Mah. Armağan Evler Mah.
Aşağı Dudullu Mah. Atakent Mah. Atatürk Mah.
Çakmak Mah. Çamlık Mah. Cemil Meriç Mah.
Dumlupınar Mah. Tahtakale Mah. Üniversite Mah.
Esenkent Mah. Esenşehir Mah. Fatih Sultan Mehmet Mah.
Hekimbaşı Mah. Huzur Mah. Ihlamurkuyu Mah.
İnkılap Mah. İstiklal Mah. Kazım Karabekir Mah.
Madenler Mah. Mehmet Akif Mah. Namık Kemal Mah.
Necip Fazıl Mah. Parseller Mah. Saray Mah.
Şerifali Mah. Site Mah. Tantavi Mah.
Tatlısu Mah. Tepeüstü Mah. Topağacı Mah.
Yaman Evler Mah. Yukarı Dudullu Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ÜMRANİYE HURDACILIK HAKKINDA

  Ümraniye'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Dudullu, Dumlupınar, Esenşehir ve Huzur mah. gibi mahallelerin yanı sıra Ümraniye’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Ümraniye hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Artık kullanılmayacak durumda olan, işlevini kaybetmiş, kullanım ömrünü doldurmuş bütün maddelere hurda denilmektedir. Hurdacılık mesleği, atıl hâle gelen bu ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması işidir.

  Ekonomik açıdan ve sanayisi gelişmiş ülkeler için hurdalar en az yeni yeni ürünler kadar önemlidir. Bunun nedeni ise geri dönüşüm işlemi ile bu hurdaların yeniden kullanılmalıdır.

  Hurdalar
  Endüstriyel üretimde fazla olan atık malzemeler farklı ürünlere dönüştürülür. Daha sonra farklı sektörlerde de bu hurdalar hammadde olarak kullanılabilmektedir. Bir sektörden elde edilen hurda mutlaka yine aynı sektörde kullanılacak diye bir şey yoktur. Tam tersi geri kazanım yoluyla hammaddeye dönüştürülen hurdalar, farklı sektörde de kullanılabilmektedir.

  Hurda olarak nitelendirilen ürünler pirinç, bakır, krom, çelik, alüminyum, nikel gibi malzemelerin hurdası olabilir. Bununla birlikte kuyumculukta kullanılan ikinci el gümüş ve altın gibi değerli madenler de hurda olabilir. Ayrıca demir katkılı maddeler de hurda olarak değerlendirilmektedir.

  Kuyumculukta kullanılan metal madenler dışındakiler kullanılmış ise yeniden işlev kazanamazlar. Bu nedenle geri kazanım yoluyla eritilip ayrıştırılarak hammaddeye dönüştürülmesi gerekir.

  Hurdacılık Nasıl Yapılır?
  Piyasada pek çok hurda çeşidi bulunmaktadır. Ancak bunlar içerisinde geri dönüştürülebilir olduğu için özellikle tercih edilenler vardır. Elektronik aletlerin hurdası, plastik malzemelerin hurdası, otomobillerin hurdası sanayide tercih edilmektedir. Bilgisayar hurdaları, kağıt hurdası ve metal hurdası endüstride tercih edilmektedir. Sektörde bu malzemelerin hurdaları farklı hurda fiyatları üzerinden değerlendirilir. Alüminyum ve bakır yüksek fiyatlı metallerdir.

  Hurdacılık Mesleği Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  Hurdacılık son derece geniş alana sahip olan bir sektördür. Bu sektörde küçük ölçekli iş yapılabileceği gibi daha büyük alanlarda ve mekanlarda da iş yapılmaktadır. Ümraniye hurdacılık büyük ölçekli olarak hizmetini vermektedir. Zor ve geniş iş koşullarına sahip olan bu sektör, popüler mesleklerden biri haline gelmiştir.

  Büyük ölçekli işyerleri piyasadan topladıkları hurdaları geniş bir alanda depolarlar. Ümraniye hurdacı bu anlamda geniş bir işgücü potansiyeline sahiptir. Güncel hurda fiyatları takip edilerek sektörde hizmet vermektedir. Nakit olarak hurda alım satım yapan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

  Hurdacılık mesleğinde hizmet verilen bölgenin sıkı takip edilmesi gerekir. Ümraniye’de hurdacı bulunduğu bölgeyi takip ederek profesyonel bir hurdacılık ortaya koymaktadır.

  Hurdacılık Mesleği Neden Önemlidir?
  Hurdacılık atık malzemeler olarak kabul edilen atıl malzeme hurdaları toplanıp geri dönüşüme kazandırılmasıdır. Cam, plastik, pil, bakır tel gibi atık malzemelerin doğa içerisinde yok olması yüzyıllar alabilmektedir. Hurdacılar topladıkları malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak doğaya fayda sağlamaktadır.

  Geri dönüşümde ayrıştırılıp eritilen eski maddeler hammadde olarak yeniden kazanılmaktadır. Değerli metallerin yeniden ham madde olarak ekonomiye kazandırılması ülkeye büyük fayda sağlar. Hurdacı mesleği, doğa ve ekonomi açısından sağladığı fayda nedeniyle önemlidir.

  Özellikle değerli kabul edilen metaller hurdalarının geri dönüşüm yoluyla kazanılması maliyetten büyük tasarruf sağlamaktadır. Alüminyum, bakır, kağıt gibi değerli maddeler yeniden çıkarılması maliyetli maddeler olduğu için hurdacılık ekonomiye destek sağlar.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Ümraniye/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Ümraniye hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.