Üsküdar’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Üsküdar Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Üsküdar/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Üsküdar

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ÜSKÜDAR HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ÜSKÜDAR HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34660
Üsküdar Belediyesi: https://www.uskudar.bel.tr/

Acıbadem Mah. Ahmediye Mah. Altunizade Mah.
Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Bahçelievler Mah. Barbaros Mah.
Beylerbeyi Mah. Bulgurlu Mah. Burhaniye Mah.
Çengelköy Mah. Cumhuriyet Mah. Ferah Mah.
Kirazlıtepe Mah. Kısıklı Mah. Küçük Çamlıca Mah.
Küçüksu Mah. Kuleli Mah. Küplüce Mah.
Kuzguncuk Mah. Mehmet Akif Ersoy Mah. Mimar Sinan Mah.
Murat Reis Mah. Salacak Mah. Selamiali Mah.
Selimiye Mah. Sultantepe Mah. Ünalan Mah.
Validei Atik Mah. Yavuztürk Mah. Zeynep Kamil Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ÜSKÜDAR HURDACILIK HAKKINDA

  Üsküdar'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Acıbadem, Altunizade, Kuleli ve Çengelköy mah. gibi mahallelerin yanı sıra Üsküdar’ın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Üsküdar hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Üsküdar hurdacı, doğanın dengesi, çevre koruma amacımız önceliğinde geri kazanılabilecek ürünleri kazanabilmeye çaba harcıyoruz. Kağıt, metal, karton ve plastik atıklarınızı alım – satım ticareti yapmaktayız. Ceysangerikazanim.com/ sizin için çalışan en yakın adrestir. Bakır hurdalarınıza dair tür bilgisi vererek değerini öğrenebilirsiniz. Üsküdar hurdacılık olarak sizi hem hurdalarınızın külfetinden kurtarıyor hem ekonomik kazanç sağlıyoruz. Biz hurdacı ticareti yapanlar arasında uzun yılların tecrübesiyle farkımızı kanıtlamış bulunmaktayız. Merkez ofisimiz İstanbul Esenyurt’ ta bulunmaktadır. Bütün iletişim kanallarımızdan bilgi alarak hurdacı alım-satım durumunuzu bildirebilirsiniz.

  Üsküdar Hurdacı Çalışma Bölgesi
  Üsküdar hurdacı olarak her türlü hurdanızı, yerinde tespitle tam değerlendirerek satın alıyoruz. Ödemenizi nakit olarak ödüyoruz. İstanbul Esenyurt’ ta bulunan merkez ofisimizde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kullanılmış elektronik ürünler işlevini yitirdikten sonra hurda olarak değerlendirilebilmektedir. Geri kazanım sürecinde değerlendirilebilecek olan hurdaları geri kazanabilmeye gayret ediyoruz. Geri dönüşüm olanağı bulunmayanları ise zararsız bir şekilde ilgililer tarafından imha edilebilmesini sağlamaktayız. Demir hurdası, bakır hurdası ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Geri kazanım ürünleri arasında alüminyum değerli metaller arasında bulunmaktadır.

  Tüketiciler ham maddesi geri kazanıma uygun ürünler kullanmaya özen göstermelidir. Üsküdar hurdacı olarak biz, bütün hurdalarınızı emsallerinden yüksek fiyata almaktayız. Hurdacılık yüksek ekonomik değerdir. Geri kazanılabilecek ürünlerinizi nakit bedelle alarak değerlendiriyoruz. Tüm atık malzemeler kazanılabilir ürünler olamayabiliyor. Ceysan olarak biz geri kazanım çalışmalarımıza devam ederken aynı zamanda çevresel eğitimler veriyoruz. Hurdalar atık olarak görülmemelidir. Hem kullanıcı bütçesine hem ülke ekonomisine kazançtır.

  Üsküdar Hurdacılık Faaliyetleri
  Üsküdar ve çevresinde hurda ürünlerinizin varlığını günün her saati bildirebilirsiniz. İnternetten erişim sağlayabilir, telefondan mesaj bırakabilirsiniz. Hurda fiyatları uluslararası değerlendirmeye tabidir. Biz ceysangerikaznim.com/ olarak tüm dünyada doğaya saygılı çalışmaların artarak devam etmesi gerektiğine inanıyoruz. Her tür kullanım ömrünü tamamlamış geri kazanım ürününüz güvenle alınarak tarafımızdan geri dönüşüm ürünü olarak değerlendirilmektedir. Hurdacılık tamamen ekonomik ve çevresel kazançtır. 7/24 çalışan internet sitemizden çalışmalarımıza dair bilgiler alabilir, alım-satım durumunuzu bildirebilirsiniz.

  Bilgi aldığı andan itibaren ekibimiz çalışmalarına başlayacak olup, ortak kararla değerlendirme yapmaktadır. Geri dönüştürülebilir ürünleriniz en uygun depolama ve presleme yöntemiyle dönüşüm yolculuğuna başlayacaktır. Dönüşüm özelliği hafife alınmamalıdır, kağıt hurdalar ıslanmaktan, rutubetten korunmalıdır. Cam hurdalar kendi alanında değerlendirilmektedir. Demir hurdası türlerine göre değerlendirilmektedir.

  Hurda Alım & Satım Süreci Nasıldır?
  Hurda bulunduğu yerde değerlendirmeye alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Ancak bütün hurdalar aynı değeri taşımamaktadır. Hurda alım satım işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Çevre ve doğa korunması için azami önlem alarak zararlı atıkları bertaraf etmekteyiz. Bunun için yetkililerin uygun gördüğü işleyişi takip ederek çalışmalarımıza yön veriyoruz. Eski elektronik eşyalarınızı da güvenle alıyor, en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Üsküdar’da hurdacı arayanların en yakın destek adresi ceysangerikazanim.com/ 7/24 açıktır. Güvenle erişim sağlayabilir hizmet alabilirsiniz. Tüm hurdaları değerinde alıyor size nakit olarak kazanç sağlıyoruz. Her tür metal hurdalarınızı en yüksek fiyata biz alıyoruz.

   

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Üsküdar/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Üsküdar hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.