KAĞIT HURDA

Not: 1000 KG altında Kağıt Alımı yapmıyoruz. Fiyatları altta görebilirsiniz.

Ceysan Geri Dönüşüm, İstanbul merkezli bir geri dönüşüm şirketi olup profesyonel olarak Kağıt Hurdası alım satım hizmeti vermektedir.

İstanbul’da kağıt hurdası alan yerler (fabrika ve hurdacı) arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ceysan Geri Dönüşüm, profesyonel ekibi, değerinde alım ve nakit ödeme yöntemiyle Kağıt türünde olan hurdalarınızı yerinden almaya geliyor.

Kağıt Hurdası Güncel Fiyatı Nedir? (2024)

HURDA ÇEŞİTLERİ KG FİYATI
Kullanılmış Gazete Hurdası 4.15 TL
Kullanılmamış Gazete Hurdası 5.82 TL
Bristol Kağıdı Hurdası 3.27 TL
Kuşe Kağıt Hurdası 2.97 TL
Ofset Baskı Bozuğu 5.62 TL
İplik Bobin Hurda Kağıdı 2.81 TL
Beyaz Kağıt Hurdası(1.hamur) 3.84 TL
Karışık Renkli Kağıt Hurdası 2.67 TL
Hurda Karton kağıt (Koli) 3.22 TL
Okul Kitabı Hurdası 3.51 TL
A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası 2.93 TL
Peçete Selpak Kağıdı Hurdası 3.97 TL
Bardak Kağıt Hurdası 4.89 TL

Kağıt hurdası fiyatları gün içerisinde değişiklik göstermektedir. Alış satış fiyatları kilo üzerinden belirlenmektedir. Şu an güncel fiyatın ne kadar olduğuna dair bilgi almak için sayfada bulunan formdan bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Hızlı iletişim için +90 532 679 66 50 nolu hat üzerinden bizi arayabilir ya da WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

KAĞIT HURDALARINIZ İÇİN HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Kağıt Hurda
  Kağıt Hurda
  Kağıt Hurda
  Kalay Hurda

  Kağıt Hurda Hakkında Bilgiler

  Kağıt hurdası, geri dönüşüm için çeşitli avantajlar sunar. Burada bulunan parçalar ürünün çevreden zarar görmesini engelleyecek boyutta yerini aldığı için kağıdın geri dönüşümünü sağlar. Kâğıt hayatımızın her alanında gereklidir. Her seferinde kağıt kullanılması, daha fazla ağacın zarar görmesi anlamına gelir. Dolayısıyla kağıt israfı bu gibi durumların önüne geçmektedir.

  Ne kadar çok kağıt ürünü geri dönüştürürseniz, geri dönüşüme hazırlanmanız o kadar kolay olur. Böylece her şey yeniden inşa edildi ve belirli alanlar ağaçların kesilmesini önlemek için bu parçaları aldı. Böylece para tasarrufu sağlar ve çevreyi etkiler. Fiyat aralıkları atık ağırlığına göre değişmektedir.

  Genel olarak, bu çok karlı bir yöntem olarak kabul edilebilir. Özellikle defter veya A4 kağıtlardan kaynaklanan kağıt hurdası, aynı ürün olarak imha edilebilir. Bu sayede çevre olabildiğince az kirlenir. İnsanlar bunun farkında olursa, kaynaklar asla tükenmez.

  Kağıt Hurdası Ne İşe Yarar?
  Ülkemizde yaygın olarak kullanılan atık kağıdın değeri oldukça önemlidir. Kağıdın ağaçtan yapıldığı düşünüldüğünde bu sektörde hurda kağıt alım satımına önemli bir vurgu yapılmaktadır. Çünkü doğayı en çok koruyan alan hurda metal ticaretidir. Atık kağıt endüstrisi, atığın hayatımızın her yerinde olduğuna ve insanların sadece günlük yaşamlarında farklı kağıt kutuları kullanarak bu endüstriye katkıda bulunabileceklerine dikkat çekiyor.

  Doğa hepimiz için, bu yüzden doğa korunmalı ve geri dönüşümü etkileyen her şeye dikkat edilmelidir. Geri dönüşüm kültürü toplumuna mensup bir ülkenin gelişimi her zaman artmaktadır. Kağıt atıklarının geri dönüşümü çok önemli ve gereklidir.

  Kağıt, hem evde hem de işte hayatımızın her alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Kâğıt üretiminde ahşabın kullanıldığı düşünüldüğünde atıklardan kaçınılmalı ve geri dönüşüm teşvik edilmelidir. Her zaman hatırladığımız gibi, bir ton kağıt üretmek için ortalama 17 ağacın kesilmesi gerekiyor.

  Ülke olarak her yıl tonlarca kağıt tükettiğimizi düşünürsek, kağıt ihtiyacımızın olması sebebiyle her sene çok fazla ağacın kesildiği bilinmektedir. Atık kağıt çok önemli bir geri dönüşüm malzemesidir.

  Kağıt Hurdası Alan Yerler
  Kullanılmış kağıt ve karton atıkları toplanarak geri dönüştürülerek tekrar kullanıma sunulmaktadır. Atık şirketimiz tüm atıklarınızı değerine göre nakit olarak kabul ediyor daha yaşanabilir bir dünya için doğaya saygı duyuyoruz.

  Geri dönüşümlü kağıt çeşitlerine bakacak olursak hemen hemen tamamı geri dönüşümden sonra tekrar kullanıma uygun hale geliyor. Atık kağıt alanlar olarak satın almış olduğumuz bazı kağıt türleri; her türlü karton kağıt, bardak kağıdı, dergi ve gazete, fabrika atık kağıdı, yazıcı atık kağıdı, kitap, defter, karton, karton ve yazı kağıtlarını alıyor ve geri dönüşüm için kullanıyoruz.

  Atık Kağıt Alım Satımı Hakkında Bilgi
  Atık kağıt satın alındıktan sonra, mevcut geri dönüşüm sürecinde, atık kağıdın değeri, kağıdın durumu, kalitesi veya kullanılmamasına göre belirlenir. Bu nedenle mobil saha ekiplerimiz birkaç dakika içinde adresinize gelerek satılık atık kağıt için fiyat teklifi yapacaktır.

  Fiyat üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra, nakit ödemeniz manuel tartımdan sonra veya havale olarak hesabınıza gönderilecektir. Tüm spot alım satım işlemleri faturalı olarak yapılmaktadır.

  Atık Kağıt Hurdası Nasıl Geri Dönüştürülür ve Değer Katılır?
  Atık kağıt, geri dönüşüm aşaması sırasında hammadde olarak onayı verilen bir üründür. Bir seferlik kullanımlık her türlü kağıt ve karton, hiçbir kullanım alanında işlevlerini yerine getiremeyecekleri için atık kağıt olarak kabul edilir.

  Ayrıca kusurlu gazete kağıtlarını ve gazetelerden fazla gazete kağıtlarını atık kağıt olarak görüyorlar. Tek kullanımlık emici ve tuvalet kağıtları ise hijyen ve sağlık açısından tekrar kullanılamayacakları için atık kağıt sayılmazlar.

  Hurda Kağıt Fiyatları Listesi Hakkında
  Geçerli hurda kağıt fiyatları değişiklik göstermektedir. Kağıt ve türevleri ortalama olarak 2.50 TL ile 4.00 TL arasında değişmektedir. Güncel fiyatlar için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.