Kartal’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Kartal Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Kartal/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / KARTAL

Kartal

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

KARTAL HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

KARTAL HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34860
Kartal Belediyesi: https://www.kartal.bel.tr/

Atalar Mah. Çarşı Mah. Çavuşoğlu Mah.
Cevizli Mah. Cumhuriyet Mah. Esentepe Mah.
Gümüşpınar Mah. Hürriyet Mah. Karlıktepe Mah.
Kordonboyu Mah. Orhantepe Mah. Orta Mah.
Petroliş Mah. Soğanlık Yeni Mah. Topselvi Mah.
Uğurmumcu Mah. Yakacık Yeni Mah. Yalı Mah.
Yukarı Mah. Yunus Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  KARTAL HURDACILIK HAKKINDA

  Kartal'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Atalar, Çarşı, Çavuşoğlu ve Cevizli mah. gibi mahallelerin yanı sıra Kartal’ın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Kartal hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Kartal hurdacı, faaliyetlerine her türlü hurda alım ve satımı yaparak devam etmektedir. Kullanım ömrünü tamamlayan pek çok ürün hurda olarak değerlendirilmektedir. Hurda geri kazanılması gereken bir değerdir. Ceysan geri dönüşüm olarak biz hurdacılık alanında fark yaratmaktan yanayız. Hedefimiz, tüm dünyada geleceğe yönelik olarak yeni nesillere yaşanılabilir ortamlar bırakabilmektir. Ceysangerikazanim.com/ günün her saati çalışmaktadır.

  Kartal Hurdacı Faaliyet Alanları
  Kartal hurdacı, günün her saati ve zamanda erişim sağlayabileceğiniz, güvenli hurdacı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yenilenebilir ürünler satın alarak atık değil, yeniden kazanılabilmelerini sağlayabiliriz. Kartal hurdacı olarak biz en yakın hurdacı olarak çalışmaktayız. Her türlü ürün kartal hurdacılık tarafından kazanılmaktadır. Hurdalar geri dönüşüm işletmelerinde bambaşka bir şekilde hayata katılabilmektedir. Metal depolama, sınıflandırma ve boyutlandırma işlemleri, geri dönüşüme uygunluk araştırmalarıyla gelecek sorunlar bertaraf edilebilmektedir. Kullanılmış ürünler tamir bakım yapılarak hizmet alınmaya devam edilebilmektedir. Demir, bakır, alüminyum ve kağıt hurdaları kendi aralarında değerlendirilmektedir. Ceysan geri dönüşüm öncelikle hurda olarak adlandırılan atıkların yeniden kazanabilmeyi amaçlamaktadır. Geri kazanım olanağı bulunmayan atıkları bertaraf edebilmek için ise yetkililerle iletişim kurarak zararsız bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Bütün hurda alım satım işleriniz uzmanlarımız tarafından yapılarak ödemeniz nakit yapılmaktadır.

  Kartal’da Hurda Alım- Satım İşlemleri
  Kartal hurdacılık, katı atıklarınızı, elektronik hurdalarınızı güvenle değerlendirmektedir. Esenler hurdacı olarak çalışmalarından söz ettiren firmamızla farkımız doğruluğumuzdur. Ceysangerikazanim.com/ 7/24 çalışarak yaşanabilir bir dünyanın mümkün olacağını kanıtlamaya çaba harcamaktadır. Kartal’da hurdacı  hurda çöp değil hem ülke ekonomisine hem toplumsal yaşama katkı sağlayan bir değerdir. Ceysan Geri Dönüşüm Ve Atık Yönetimi Ticaret ve Sanayi Tic. Ve Ltd. Şti. adımızla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bir aile şirketi olarak kuruluşumuzdan bu yana global ölçekte geri dönüştürülebilir her şeyi kazanmaya çalışmaktayız. Hurdacılık çalışmalarımızda daha etkin olduğumuz bir alan da danışmanlık çalışmalarımızdır. Kurumsal kaynaklı kuruluşlara geri kazanım, doğa ve çevre ilişkileri adına eğitimler vermekteyiz. Kağıt hurdası, karton ve cam hurdaları kendi aralarında değer kazanmaktadır. İşletmeler atık malzemeler miktarını azaltabilme yarışına girmiş bulunmaktadır.

  Hurda Yerinde Değerlendirme Alım & Satım
  Hurda adı altında toplanan eski ve atık ürünler, yerinde tespit ve teşhis edilerek değerlendirilmektedir. Firmamız uzmanları tarafından değerlendirilerek demir hurdaları nakit parayla alınmaktadır. Biz Ceysan geri dönüşüm olarak sektörde doğa dostu ve çevre bilinciyle hareket eden nesiller kazanabilmeyi amaçlıyoruz. Demir hurdaları türlerine göre işlem görmektedir. İnşaat demiri, profiller ve sac ürünleri ve endüstriyel ham madde demirleri ayrı ayrı işlem görmektedir. Plastik ve türevleri kütle, tür ve işlenme ayrıntısına göre ayrıştırılmaktadır.

  Hurdacılık ülke ekonomisine en büyük katkı sağlayan iş koludur. Cam hurdası atık planlama ve değerlendirmesi de ayrıca yapılmaktadır. Geri dönüşümde cam ürünler kıymetli ürünler olarak değerlendirilmektedir. Biz kartal hurdacı  faaliyetlerimizi sürdürüyor kazanım ve atık bertaraf çalışmalarımıza önem veriyoruz.

  Demir, bakır, alüminyum hurdalarınız tam değerinde alınarak esenler hurdacı tarafından en yüksek değerden akit olarak ödenir. Biz Ceysan olarak geri dönüşümde atıkları enerjiye çevirebilmek için kompostlama yapıyoruz. Hurda fiyatları yerinde nakit ödenerek nakliye hizmetini de üstlenmiş bulunuyoruz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Kartal/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Kartal hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.