Kağıthane’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Kağıthane Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Kağıthane/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kağıthane

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

KAĞITHANE HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

KAĞITHANE HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34310
Kağıthane Belediyesi: http://www.kagithane.istanbul/

Çağlayan Mah. Çeliktepe Mah. Emniyetevleri Mah.
Gültepe Mah. Gürsel Mah. Hamidiye Mah.
Harmantepe Mah. Hürriyet Mah. Mehmet Akif Ersoy Mah.
Merkez Mah. Nurtepe Mah. Ortabayır Mah.
Sanayi Mah. Seyrantepe Mah. Şirintepe Mah.
Talatpaşa Mah. Telsizler Mah. Yahyakemal Mah.
Yeşilce Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  KAĞITHANE HURDACILIK HAKKINDA

  Kağıthane'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Çağlayan, Çeliktepe, Emniyetevleri ve Gültepe mah. gibi mahallelerin yanı sıra Kağıthane’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Kağıthane hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Kağıthane hurdacı olarak biz, hiçbir şeyin çöp olmadığını, mutlaka daha fazlası olabileceğini düşünmekteyiz. Hurda olarak adlandırılan kullanım ömrünü tamamlamış tüm materyalleri biz geri kazanabilmeye çaba harcıyoruz. Sıfır atık bir dünya özlemiyle çalışmalarımızı sürdürürken yeni oluşumlar için de çalışmaktayız. Plastik hurdaları en kolay geri kazanım ürünleridir. www.ceysangerikazanim.com/ adresimizden iletişim kurabilir bilgi alabilirsiniz.

  Kağıthane Hurdacı Çalışma Alanları
  Kağıthane hurdacı, alım-satım işlemlerini güvenle yaparak çalışmaktadır. Ceysangerikazanim.com/ internet adresinde tüketici taraftan üretici tarafa geçebilmeye çaba harcamaktadır. Geri dönüştürülebilir kağıt, metal, plastik ya da başka ürünlerin toplanma, depolanma ve güvenle geri kazandırmaktayız. Alüminyum hurdalarınızı yerinde değer tespiti yaparak, nakit olarak alıyoruz. Kullanılmış ve işe yaramaz hale gelmiş bütün ürünler geri kazanılabilmektedir. Eğer geri kazanım olanağı bulunmuyorsa yetkililer desteğiyle bertaraf edilmesini sağlıyoruz.

  Ceysan İstanbul’da kurulan bir geri kazanım işletmesi olarak yaşanabilir bir dünya için çalışmaktadır. Gelecek nesiller için yüz güldüren projelere imza vererek güven kazanmaktadır. Eski dediğiniz ne varsa, yenilenebilir taraflarını bulmak için çalışıyoruz. Ceylan Şahin tarafından kurulan www.ceysangerikazanim.com/ da geri dönüşüm alanında eğitimler vermektedir. Kurumsal ya da özel işletmelerde verdiği eğitimler sayesinde %90 ‘ları bulan farkındalık yaratmış bulunmaktayız. Atık malzemeler toplanarak geri dönüşüm sürecine kazandırılmaktadır. Kağıthane hurdacı her türlü hurdanızı yerinde nakit olarak almaktadır.

  Kağıthane Hurdacı Farkı
  Kağıthane bölgesinde, endüstriyel ya da evsel atıkları değerlendirmekteyiz. Hurdacılık alanında farkımız emeğimizdir. Hiçbir şeyi işe yaramaz olarak görmeden değerlendirmeye çalışmaktayız. Her hurda alım satım işlemi ülke ekonomisine katkıdır. Kağıthane hurdacılık olarak kağıt, metal, plastik hurdalarınız alınır depolama tesislerinde ayrıştırılarak tarafımızdan değerlendirilir. Doğa ve çevre sağlığına karşı özenle çalışmakta, sizlerden güven kazanmaktayız.

  Hurdalar bulunduğu yerden alınarak geri dönüşüm tesislerinde işlenerek yeni ürünlere dönüşmektedir. Böylece geri kazanım mümkün olmaktadır. Hangi maden olursa olsun demir, bakır hurdalarınızı güvenle bildirebilirsiniz. Kağıt hurdası kendi alanında hassasiyetle değerlendirilmektedir. Her türlü demir hurdası kıymetli metal olarak değerlendirilmektedir. Hurdası değerlendirilemeyen ürünler tarafımızdan güvenle imha edilmektedir. Kağıthane’de hurdacı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Geri dönüşüm ürünleri arasında bulunan bütün metaller kendi kategorisinde değerlendirilmektedir.

  Hurda Fiyatlandırma Sistemi
  Hurda adı altında bütün ürünler kendi aralarında fiyatlandırılmaktadır. Kağıthane hurdacı yerinde teşhis tespit ederek hurdaları nakit fiyatla alım yapmaktadır. Hurdacı olarak sektörde farkımız güvenilirliğimizdir. Esenyurt ilçesinde alım- satım ve depolama çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hurda fiyatları borsa üzerinden işlem görmektedir. Bu nedenle anlık metal hurdaları değer farkı görülebilmektedir. Hurda sıfır atık projesinin baş aktörüdür. Ham madde tedarikinde tasarruf yapabilmenin en güvenli yolu sıfır atıktır. Ceysan projelerini takip ederek cam ürünlerin de sıfır atık desteği olabileceğini görebilirsiniz. www.ceysangerikazanim.com/ güvenli ve ülke ekonomisine en yüksek katkı adresi olarak çalışmaktadır. Siz de günün her saati iletişim kurabilir, ürünler ve projeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Kağıthane/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Kağıthane hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.