Gaziosmanpaşa’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Gaziosmanpaşa Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Gaziosmanpaşa/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Gaziosmanpaşa

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

GAZİOSMANPAŞA HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

GAZİOSMANPAŞA HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34240
Gaziosmanpaşa Belediyesi: https://www.gaziosmanpasa.bel.tr/

Bağlarbaşı Mah. Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Fevzi Çakmak Mah.
Hürriyet Mah. Karadeniz Mah. Karayolları Mah.
Karlıtepe Mah. Kazım Karabekir Mah. Merkez Mah.
Mevlana Mah. Pazariçi Mah. Sarıgöl Mah.
Şemsipaşa Mah. Yeni Mah. Yenidoğan Mah.
Yıldıztabya Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  GAZİOSMANPAŞA HURDACILIK HAKKINDA

  Gaziosmanpaşa'nın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettinpaşa, Fevzi Çakmak ve Hürriyet mah. gibi mahallelerin yanı sıra Gaziosmanpaşa’nın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Gaziosmanpaşa hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Gaziosmanpaşa hurdacı olarak yılların bize verdiği deneyim ile sizler hizmet vermekten gururlanıyoruz. Aynı zaman da hizmette artık sınır tanımıyoruz. Ve yaptığı işin farkında olan çalışanlarla gaziosmanpaşa’da hurdacı firmamız yoluna devam etmektedir.

  Firmamız gaziosmanpaşa’da hurdacılık yaparak yıllardır kararlılık ve başarı ile çalışmaktadır. Her türlü metal hurdası bizi arayarak adresinizden teslim edebilirsiniz. Sizin bildirdiğiniz adrese kendi araçlarımızla geliyor ve satmak istediğiniz hurdaları alıyoruz. Üstelik değerin de ve peşin ödeme yapmaktayız.

  En Güvenilir hurdacınız
  Firmamız gaziosmanpaşa hurdacı aradığınız da sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Üstelik piyasaya göre en yüksek fiyattan hurda alımı yapmaktayız. Hurdalarınızı aldığımız yeri eskisinden daha temiz bırakan bir hurdacı daha bulamazsınız. Bizleri aramanız dâhilinde sizleri hiç bekletmiyoruz ve hurdacılık sektörüne yeni bir boyut kazandırıyoruz. Üstelik bizlere hangi hurdalar sattığınız dahi fark etmiyor. Örneğin bakır hurdası olabilir, demir hurdası olabilir, plastik hurdası olabilir. Bu hurdalarınızın hepsini hassas terazilerde tartmaktayız.

  Geri Dönüşüme katkıda bulunalım
  Geri dönüşümün büyük bir bölümü hiç şüphesiz hurdacılık sektörü sayesinde olmaktadır. Sizler atık malzemeler olarak gördüğünüz her türlü hurdanızı bizler aracılığıyla geri dönüşüm yapabilirsiniz. Özellikle kağıt ve cam gibi maddeleri ham madde haline getirerek geri kazanım yapmaktayız. Bunun yanın da alüminyum hurdalarını da almaktayız. Hurdalarınızı gerek web sitemizden bize ulaşarak gerekse bizleri arayarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

  En İyi Hurdacınız Gaziosmanpaşa Hurdacı
  Sizlerin Kullanılmış ve kullanım ömrünü doldurmuş olan her türlü bakır hurdayı firmamıza haber vererek aldırabilirsiniz. Bakır hurdaları sizler temas etmeden çalışanlarımız tarafından kendi donanımlı araçlarımız ile aldırtıyoruz. Sizlerin sağlığını tehdit etmemek için ve doğa adına bir şeyler yapmak için hurdaları alıyoruz. Böylece hurdaya geri dönüştürülebilir olan hurda malzemelerin sağlığınıza vereceği zarardan da kurtulmuş olursunuz. Kaliteli, güvenilir, işini büyük bir titizlikle yapan firmamızla bakır hurdalarınızı teslim ederek yakından tanımaya ne dersiniz.

  En İyi Fiyatlara Hurdacılık
  Gaziosmanpaşa hurdacılık olarak geniş depolarımız sayesinde her türlü hurda alım satım yapmaktayız. Hurdalarınıza piyansının üzerinde bir fiyat vererek Farkımızı ortaya koymaktayız. Sizin de bu alışverişten karlı ayrılmanızı sağlamaktayız. Hurda ayrımı yapmadan her kategoride eski eşyalarınızın hurdasını alımı yapıyoruz. sizlerin hiçbir şekilde mağdur olmaması için çalışıyoruz. Tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak gaziosmanpaşa hurdacılık Firmamıza ulaşmaktır. hizlere en hızlı dönüşleri yapmaktayız.

  En Yakın Hurdacınız
  Bilgi edinmek için firmamızı aradığınızda her türlü hizmeti vermekteyiz. Firmamız yıllardır işinin en iyisini yapmakta ve sağladığı güven ile yoluna devam etmektedir. Firmamız sahip olduğu bilgi ve deneyim sayesinde sizlere oldukça iyi bir hizmet sunarak kârınıza kâr katmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak firmamız çalışanlarına ulaşarak hizmeti alabilirsiniz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güven sağlamaktır. Bizler hurda fiyatları konusunda piyasaya göre her zaman daha fazla vermekteyiz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Gaziosmanpaşa/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Gaziosmanpaşa hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.