Çekmeköy’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Çekmeköy Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Çekmeköy/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Çekmeköy

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ÇEKMEKÖY HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ÇEKMEKÖY HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34782
Çekmeköy Belediyesi: https://www.cekmekoy.bel.tr/

Alemdağ Mah. Aydınlar Mah. Çamlık Mah.
Çatalmeşe Mah. Cumhuriyet Mah. Ekşioğlu Mah.
Güngören Mah. Hamidiye Mah. Hüseyinli Mah.
Kirazlıdere Mah. Koçullu Mah. Mehmet Akif Mah.
Merkez Mah. Mimar Sinan Mah. Nişantepe Mah.
Ömerli Mah. Reşadiye Mah. Sırapınar Mah.
Soğukpınar Mah. Sultançiftliği Mah. Taşdelen Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ÇEKMEKÖY HURDACILIK HAKKINDA

  Çekmeköy'ün hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Alemdağ, Aydınlar, Çamlık ve Çatalmeşe mah. gibi mahallelerin yanı sıra Çekmeköy’ün tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Çekmeköy hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Hurdalar, çoğunlukla dışarıya bırakılan, inşaat ve ev gibi yapımlardan geriye kalan artıklardır. İhtiyaç fazlası olan hurdalar dışarı gelişigüzel olarak atıldığında çevrede kirliliğe sebep olur. Hurdalar genellikle artık tekrar kullanılamayacak duruma gelmiş, gözden çıkarılmış malzemelerdir. Bu yüzden dışarı atılsalar da, hurdaların geri dönüştürülmesi mümkündür ve gereklidir.

  Çekmeköy’de Hurdacılık Hizmetleri
  Kullanılamayacak durumda olan hurdaları dönüştürmek amacıyla kurulan Çekmeköy hurdacılık merkezleri, hurdaların toplanıp değerlendirildiği yerlerdir. İstanbul’da bazı merkezler gibi Çekmeköy’de hurdacı bulmak oldukça kolaydır. Doğaya yeniden kazandırılmak amacıyla hurdacı aracılığıyla alınan hurdalar çeşitli işlemlerden geçmektedirler.

  Titiz bir düzenlemeyle hurdalar ve atık malzemeler geri dönüşümden titiz bir düzenlemeyle geçmektedir. Pek çok ham madde söz konusu geri dönüştürülebilir malzemeler arasındadır. Bunlara bir örnek demir ve bakır atıklardır. Buna benzer çeşitli metal malzemeler de geri dönüşüme girer.

  Her maddenin hurdası farklı olduğu için bu malzemeler geri dönüşüm sürecine girmeden önce ayrıştırılır. Daha sonra bu kullanılmış malzemelerden dönüştürülebilir olanları doğaya kazandırılır, çoğu yeniden kullanılır. Bu malzemeler arasında artık hiçbir şekilde kullanılmayacak olan maddeler de vardır. Bunlar hiçbir şekilde geri kazanım sağlanamayacak durumda iseler kontrollü şekilde, doğaya zarar vermeden imha edilir.

  Hurdacılıkta Kullanılan Diğer Malzemeler
  Hurdacılık denilince akılda ilk olarak demirler, paslanmış metal gibi malzemeler canlanır. Ancak hurda çeşitleri bunlardan ibaret değildir. Son zamanlarda doğa için büyük tehlike olan plastik malzemeler de hurda sınıfına girmektedir. Aynı zamanda cam da hurda olarak değerlendirilmektedir. Camlar hurdacılıkta geri dönüştürülebilen önemli malzemeler arasındadır.

  Hurda çeşitlerinden bir diğeri kağıt malzemelerdir. Kağıtlar genel olarak imha edilmezler, hurdacılık tesislerinde yeniden kullanım için işlenirler. Bunun yanı sıra kullanılmış ya da eski olan alüminyum maddeler de hurda kapsamında değerlendirilir.

  Hurdacılıkta Fiyat Aralığı
  Hurdacılık sektöründe hurda alım satım işlemi sırasında belirleyici olan ana kriter hurdanın niteliğidir. İçeriğin kalitesi olması, geri dönüştürülebilir ya da imha edilebilir düzeyde olmasına bağlıdır. Buna göre Çekmeköy hurdacı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda hurda fiyatları da değişir. Ayrıca alınacak hurdanın miktarı fiyatların belirlenmesinde rol oynamaktadır.

  Hurdacılıkta Danışmanlık Hizmetleri
  Hurdaların alınıp satılması ve tesislerde işlenmesi hurdacılık sektöründe önemli bir süreçtir. Bu süreci geri kazanım faaliyetleri izlemektedir. Tüm bu işlemleri yaparken güvenilir ve uzman bir danışmandan yardım almak gerekir. Alınacak danışmanlık hizmetleri sayesinde hurdacılık işi hem karlı hem de nitelikli bir hale gelir.

  Ceysan Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi, 19 Ağustos 2011’de kurulmuştur. En önemli amacı geri dönüşüm ve hurdacılık konusunda danışmanlık sağlamaktır. 10 yıllık deneyimiyle hurdacılık sektörünü başarıya ulaştırmanın yanı sıra sürdürülebilirliğe de katkı sağlamıştır. Esenyurt’ta, Çekmeköy’de ve daha pek çok ilçede hizmet vermektedir. Tecrübesiyle en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Sürdürülebilirlik ve danışmanlık hizmetleri için https://ceysangerikazanim.com/ web sitesini inceleyebilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Çekmeköy/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Çekmeköy hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.