Avcılar’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Avcılar Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Avcılar/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / AVCILAR

Avcılar

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

AVCILAR HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

AVCILAR HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34310
Avcılar Belediyesi: https://www.avcilar.bel.tr/

Ambarlı Mah. Cihangir Mah. Denizköşkler Mah.
Barbaros Mah. Esatpasa Mah. Fetih Mah.
Firuzköy Mah. Gümüşpala Mah. Merkez Mah.
Mustafa Kemalpaşa Mah. Tahtakale Mah. Üniversite Mah.
Yeşilkent Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  AVCILAR HURDACILIK HAKKINDA

  Avcılar'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler ve Barbaros gibi mahallelerin yanı sıra Avcılar’ın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Avcılar hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişmektedir. Bunun sonucu olarak her gün karşımıza yeni ürünler çıkmaktadır. Ancak ürünler ne kadar teknolojik olursa olsun zaman içerisinde eskimektedir. Hatta bozularak artık kullanılmaz hale gelmektedir. Bu durum ürünlerin artık bir atığa dönüşmesine neden olmaktadır. Ancak sanılanın aksine her atık çöp değildir.

  Çünkü çöp denildiğinde akla artık hiç bir şekilde kullanılamayacak olan atıklar gelir. Fakat günümüzde kullanmakta olduğumuz pek çok ürün geri dönüştürülebilir nitelik barındırmaktadır. Atık ürünlerin geri dönüştürülebilir olması demek ürünün yeniden kullanılabilir hale gelebilir olması demektir. Bu durum önemli ölçüde geri kazanım anlamına gelir.

  Eskiyen ve artık kullanılamayan ürünler ise hurda toplayıcıları tarafından alınmaktadır. Bu sayede ürünler geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmaktadır. Geri dönüşüm tesisleri sayesinde atık malzemeler yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu bakımdan hurdalar önemli bir ham madde kaynağı oluşturmaktadır.

  Geri Dönüşümün Önemi!
  Günlük hayatta çok fazla çeşitliliğe sahip ürün kullanımı söz konusudur. Ürünlerde çeşitlilik arttıkça atık malzemelerde de artış olmaktadır. Atık malzemeler ise cam, kağıt, elektronik aletler gibi çok fazla çeşitlilikten oluşmaktadır. Bu atıklar doğaya bırakıldığında ise çevreye çok ciddi zararlar vermektedir.

  Doğaya verilen zararların önüne geçilmesinin en etkili yolu ise geri dönüşüm olmaktadır. Geri dönüşüm demek atık ürünleri kullanılabilir kılmak demektir. Bu sayede doğada binlerce yıl kaybolmayacak olan materyallerin değerlendirilmesi mümkün hale gelmektedir. Böylelikle doğa daha az kirlenir ve çocuklarımızın geleceği garanti altına alınmış olur.

  Hurda Neye Denir?
  Hurda konusunda yeterli bilgiye sahip olmak oldukça önemlidir. Çünkü neyin hurda olduğunu bilmek o ürünü yeniden ekonomiye kazandırmakta önemli rol üstlenir. Hurdalar, onarılamayacak şekilde bozulmuş, yıpranmış ve işe yaramayacak durumda olan materyallerdir.

  Hurda esasında birçok materyali kendi içerisinde barındırabilir. Hurdası en yüksek değerli olanlar ise metal türevleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda bir hurdacı, İnsanların elinde olan ve işe yaramayan hurdaları rahatlıkla alabilmektedir. Sonraki süreçte ise aldıkları hurdaları eriterek ham maddeye dönüştürebilmektedir.

  Hurdacılar Ne İş Yapar?
  Her insanın evinde kullanmadığı eşyalara ait alüminyum, bakır, çelik ve benzeri materyal kalıntıları bulunur. Bu materyaller ne atılabilir ne de evde bir yerlere sığdırılabilir. Bu noktada hurdacıların yaptıkları iş devreye girmektedir. Bir hurdacı, insanları ne yapacaklarını bilmedikleri hurdalardan kurtaran kişidir. Hurdacılık bu anlamda önemli bir iştir. Üstelik hurdacılar kullanılamayan atıkları aldıklarında üzerine ücret öderler.Genel anlamıyla hurdacılar kullanılmayanı kullanılır hale getiren kişiler olarak tanımlanır.

  Avcılar Hurdacı
  Hurdacı ihtiyaçlarınız için yardım alabileceğiniz pek çok adres bulunmaktadır. Bunlardan biri de Ceysan Geri Kazanim olmaktadır. Avcılar hurdacı hizmetleri sunan bir firma olma özelliği taşımaktadır. Avcılar hurdacılık hizmetleriyle atık durumdaki hurdaların alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  Bu sayede Avcılar ilçesi sakinleri için Avcılar’da hurdacı hizmetleri sağlanmaktadır. Firmanın bu anlamda yaptığı iş son derece önemli bir iş olmaktadır. Özellikle geri dönüşüme büyük katkı sunmaktadır. Bu sayede insanların eski eşyalarından kurtulmasına ve bunlardan para kazanmasına vesile olmaktadır.

  Firmanın sunduğu hizmetlerin en önemli yararı ise israfın önüne geçmesidir. Bu sayede kullanılmış atık durumdaki bir malzemenin birden çok kez kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede doğanın korunmasına da önemli katkılar sunulmaktadır.

  Hurda Fiyatları
  Günlük hayatta kullandığımız metal başta olmak üzere pek çok materyal hurda olarak değerlendirilmektedir. Konu eskimiş atık durumdaki değerlendirilmesi olduğunda hurda fiyatları önemli bir konu oluşturmaktadır. Hurda alım satım işlerinde Ceysan Geri Kazanım en makul fiyatları sunmaktadır.

  Hurda olarak alınabilen atıklar arasında ilk sırayı alüminyum türevler almaktadır. Sonrasında bilgisayar ve donanımlarını oluşturan malzemeler gelmektedir. Ayrıca demir türevleri de son derece değerli hurdalar arasına girmektedir.

  Doğada kaybolması asırla süren plastik ürünler de hurda olarak alım satımı yapılan ürünlerden biridir. Kağıt atıklar ise bir başka hurda değeri taşıyan ürünü teşkil eder. Kısaca çöp olduğunu düşündüğümüz pek çok türevin geri dönüştürülmesi mümkün olmaktadır. Ceysan Geri Kazanım, hurda niteliğine sahip pek çok ürünün alım satım işlemini değerinde yapmaktadır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Avcılar/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Avcılar hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.