Bakırköy’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Bakırköy Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Bakırköy/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BAKIRKÖY

Bakırköy

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BAKIRKÖY HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BAKIRKÖY HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34140
Bakırköy Belediyesi: https://www.bakirkoy.bel.tr/

Ataköy 1. Kısım Mah. Ataköy 2-5-6 Kısım Mah. Ataköy 3-4-11. Kısım Mah.
Ataköy 7-8-9-10 Mah. Basınköy Mah. Cevizlik Mah.
Kartaltepe Mah. Osmaniye Mah. Sakızağacı Mah.
Şenlikköy Mah. Yenimahalle Mah. Yeşilköy Mah.
Yeşilyurt Mah. Zeytinlik Mah. Zuhuratbaba Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BAKIRKÖY HURDACILIK HAKKINDA

  Bakırköy'ün hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Ataköy, Basınköy, Cevizlik ve Kartaltepe mah. gibi mahallelerin yanı sıra Bakırköy’ün tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Bakırköy hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Ömrünü doldurmuş olan artık kullanılmayacak hale gelen yıpranmış ve eski ürünleri hurda denilmektedir. Belli bir süre kullanarak işimizi yaramış olan ancak bozulduktan sonra kullanamadığımız ürünler hurdaya çıkmaktadır. Bununla birlikte tek kullanımlık ürünlerde hurda kapsamında değerlendirilmektedir.

  Bu şekilde ömrünü doldurmuş olan hurdalar geri kazanım yoluyla değerlendirilebilmektedir. Hem dünyada hem ülkemizde hurda geri dönüşümü yaygın olarak yapılmaktadır. Küreselleşmeye bağlı olarak dünyada doğal kaynakları korumak adına hurdacılık büyük bir önem taşır.

  Hurda olarak nitelendirilebilecek pek çok burada çeşidi bulunmaktadır. Hurdalar içerisinde en değerli olan metal hurdaları olarak kabul edilir. Metal hurdaları bu kadar değerli yapan ham madde olarak çıkarılmasının zor olmasıdır. Metalleri çıkarılması zor olduğu için geri dönüşüm oldukça önemlidir.

  Hurda Çeşitleri Nelerdir?
  Hurda çeşitleri içerisinde en çok bilinenler arasında demir hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, kağıt hurdası, akü hurdası, plastik hurdası, pirinç hurdası, alüminyum hurdası, jeneratör hurdası, cam hurdası, inşaat molozu yer almaktadır.

  Bu listeyi uzatmak elbette mümkündür. Çünkü metaller kullanım ömrünü doldurmasına rağmen geri dönüşüme sahiptir Geri kazanım içerisinde önemli yeri olduğu için hurdacı mesleği de ön plana çıkmaktadır.

  Tüketim günümüz dünyasında her geçen gün daha da artmaktadır. Tüketimin artmasına bağlı olarak hammadde ihtiyacı da artmaktadır. Hammadde ihtiyacını karşılarken doğa bundan zarar görmemelidir.

  Atık malzemeler geri dönüşüm yoluyla ülke ekonomisine kazandırılarak doğa korunabilir. Eski ve kullanılmış malzemelerin hurdaya çıkmasıyla bu malzemeleri geri dönüşüme kazandırmak ülke ekonomisi için önemlidir. Geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanılması ülkenin dışa bağımlılığını azaltır.

  Hurda Fiyatları
  Hurda malzemenin türüne göre hurda fiyatları belirlenmektedir. Ham madde ne kadar değerli hisse fiyatı da buna bağlı olarak değişmektedir. Hurda alım satım esnasında da ayrıca hurdanın değerine bağlı olarak da fiyat belirlenir.

  Malzemenin veya metalin niteliği fiyat farkına neden olmaktadır. Bu durum hem hurdanın geri dönüşüm sırasında işlenmesi hem de geri dönüşümde elde edilecek ham madde miktarı ile ilgilidir.

  Geri Dönüşümü Yapılan Hurdalar
  Geri dönüştürülebilir hurdalar arasında bakır, demir, alüminyum, plastik, cam, pil, kağıt, ahşap ürünler, elektronik atıklar, tekstil ürünleri yer almaktadır. Bakırköy hurdacılık bu hurdaları yerinde satın almaktadır. Atıl hurdaları bakırköy’de hurdacı aracılığı ile ülke ekonomisine kazandırabilirsiniz.

  Geri dönüşüm yapılabilen malzemeleri tekrar kullanılabilecek ürünleri dönüştürmek milyarlar dolar değerinde ülke ekonomisine katkı anlamına gelmektedir.

  Hurda malzemeler Bakırköy hurdacı tarafından yerinde ve değerinde satın alınmaktadır. Satın alınan bu malzemeler geri dönüşüm ocaklarında eritilmektedir. Geri dönüşüm ocaklarında eritilen atık malzemeler ham maddeye dönüştürülerek kullanıma hazırlanmaktadır.

  Özellikle metal grubundaki malzemeler geri dönüşüm sonrası ham maddeye dönüştürülerek kullanıma hazır hale getirilir. Metaller içerisinde yer alan alüminyum hurdası parçalarına ayrıştırılarak dökme alüminyum elde edilir ve sonrasında ham maddeye dönüştürülür.

  Alüminyum dışında kağıt hurdalar kağıt hamuruna dönüştürülerek ekonomiye kazandırılır. Bunlarla birlikte cam, beton ve plastik hurdalar da firmamız tarafından ekonomiye kazandırılmaktadır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Bakırköy/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Bakırköy hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.