Küçükçekmece’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Küçükçekmece Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Küçükçekmece/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Küçükçekmece

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

KÜÇÜKÇEKMECE HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

KÜÇÜKÇEKMECE HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34290
Küçükçekmece Belediyesi: https://kucukcekmece.istanbul/

Atakent Mah. Atatürk Mah. Beşyol Mah.
Cennet Mah. Cumhuriyet Mah. Fatih Mah.
Fevzi Çakmak Mah. Gültepe Mah. Halkalı Merkez Mah.
İnönü Mah. İstasyon Mah. Kanarya Mah.
Kartaltepe Mah. Kemalpaşa Mah. Mehmetakif Mah.
Söğütlü Çeşme Mah. Sultan Murat Mah. Tevfik Bey Mah.
Yarımburgaz Mah. Yeni Mahalle Mah. Yeşilova Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  KÜÇÜKÇEKMECE HURDACILIK HAKKINDA

  Küçükçekmece'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Atakent, Atatürk, Beşyol ve Cennet mah. gibi mahallelerin yanı sıra Küçükçekmece’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Küçükçekmece hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Küçükçekmece, hurdacılık alanının gelişim gösterdiği merkezlerden birisidir. Bu gelişimin ana nedenlerinden birisi geri dönüşümün önemsenmesidir. Bir diğer neden ise, hurdaları dönüştürebilecek olan teknolojik sistemlerin gelişmesidir. Bunun yanı sıra, hurdacılıkla ilgili tüm süreçlerde danışmanlık hizmetlerinin var olması bu gelişmede önemli olmuştur.

  Küçükçekmece’nin Hurdacılık Faaliyetleri
  Pek çok sektörü merkezinde bulunduran Küçükçekmece’de hurdacılık sektörü de oldukça büyümüştür. Çünkü teknoloji de buna orantılı olarak gelişmiştir. Bugün Küçükçekmece hurdacı konusunda hem nitelik hem nicelik yönünden gelişme göstermektedir. Teknolojik gelişimlerin sağlamış olduğu imkanlar hurdacılık alanında kolay ve hızlı işlemlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

  Hurdaların Fiyatlara Yansıması
  Dönüştürülmek üzere hurdacı tarafından her türlü hurda çeşidi ham madde kaynağı baz alınarak işlem görür. Çevreye hurda olarak bırakılmış pek çok eski malzeme vardır. Bunlar demir ve metal gibi ağır maddelerden oluşabileceği gibi kağıt veya cam malzemeden de oluşabilir. Bu şekilde alınan her malzemenin değeri ve fiyat aralığı değişir. Fiyatlar hurda alım satım işlemlerinde farklılık oluşturur. Değişiklik gösteren hurda fiyatları miktar, kilogram gibi değeler ile belirlenirken geri dönüştürülebilir olup olmadığına bakılır.

  Hurdaların Geri Dönüştürülmesindeki ve Yeniden Kullanılmasındaki Kriterler Nelerdir?
  Geri dönüştürülebilen hurdalar temin ederken hurdalar türlerine göre bir ayrıma tabi tutulmaktadır. Her malzeme kullanılmış olarak hurdacılara bırakılsa da, çeşitlerine göre ayrı dönüşümlerden geçerler. Örneğin alüminyum malzemenin dönüştürülüp kullanılacağı alan ile bakır  bir malzemenin kullanım alanı farklı olabilir. Bunlar genellikle sanayi gibi alanlarda kullanılır.

  Farklı sektörlerde de geri dönüşüm sağlanarak kullanılan hurdalar vardır. Örneğin kağıt malzemeler de hurda olarak sayılmaktadır. Bu kağıtlar yeniden kullanılmak üzere geri kazanım işlemlerine tabi tutulur. Geri görüştürülemeyen hurdalar ise yok edilmektedir.

  Hurdacılığın Sürdürülebilirliğe Sağladığı Katkılar
  Günümüzde doğa her gün biraz daha tahrip edilmektedir. Çevre kirliliği gün geçtikçe daha çok artmaktadır. İnsanlar tarafından bilinçsizle etrafa atılan, değerlendirilmeyen atık malzemeler ciddi anlamda zarara yol açmaktadır. Bu maddelerin arasında plastik gibi oldukça zararlı maddeler de vardır. Plastikler geri dönüşüme tabi tutulmazsa doğada kaybolmazlar. Bu yüzden hurdası ne olursa olsun her atık malzeme geri dönüştürülmelidir.

  Hurdacılık alanının gelişmesi, doğaya ve çevreye olan duyarlığın gelişmesiyle doğru orantılı olarak ilerlemiştir. Bu anlamda hurdacılık, çevreye bırakılan ya da kullanılmayan hurdaları geri kazanma konusunda önemlidir. Hurdacılığın sağladığı sürdürülebilirlik, gelişmiş bir çevre bilincinin uyanmasını da sağlar. Aynı zamanda kullanılmayan ya da kullanılması için dönüşümden geçmesi gerek maddelerin yeniden kazandırılmasını sağlar. Böylelikle ekonomik ve ekolojik tasarruf da sağlanmış olur.

  Hurdacılık Danışmanlığı
  Hurdacılık alanında geri dönüşüm işlemleri ve fiyat belirlenmesi için danışmanlık hizmeti alınması gerekir. İşin uzmanları tarafından yapılan değerlendirmeler karlı sonuçlar doğurur. Ceysan Geri Kazanım, geniş bir portföye ve tecrübeye sahip olarak bu danışmanlık hizmetini vermektedir. Hizmet detayları için web sitesine başvurabilirsiniz: ceysangerikazanim.com

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Küçükçekmece/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Küçükçekmece hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.