Eyüpsultan’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Eyüpsultan Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Eyüpsultan/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / EYÜPSULTAN

Eyüpsultan

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

HIZLI İLETİŞİM

0532 679 66 50
[email protected]

EYÜPSULTAN HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34050
Eyüpsultan Belediyesi: https://www.eyupsultan.bel.tr/

Ağaçlı Mah. Akpınar Mah. Akşemsettin Mah.
Alibeyköy Mah. Çiftalan Mah. Çırçır Mah.
Defterdar Mah. Düğmeciler Mah. Emniyettepe Mah.
Esentepe Mah. Eyüp Merkez Mah. Göktürk Merkez Mah.
Güzeltepe Mah. İhsaniye Mah. Işıklar Mah.
İslambey Mah. Karadolap Mah. Mimar Sinan Mah.
Mithatpaşa Mah. Nişancı Mah. Odayeri Mah.
Pirinççi Mah. Rami Cuma Mah. Rami Yeni Mah.
Sakarya Mah. Silahtarağa Mah. Topçular Mah.
Yeşilpınar Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  EYÜPSULTAN HURDACILIK HAKKINDA

  Eyüpsultan'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Ağaçlı, Akpınar, Akşemsettin, Alibeyköy, Çiftalan, Çırçır, Defterdar ve Düğmeciler mah. gibi mahallelerin yanı sıra Eyüpsultan’ın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Eyüpsultan hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Üretimin olduğu bir yerde mutlaka hurda ürünlerde olmaktadır. Sanayinin gelişmesi ile birlikte üretim de artmıştır. Bu da üretimi bağlı olarak hurda ürünleri artırmıştır. Hurda ürünler geri kazanım sayesinde yeniden ham maddeye dönüştürülebilmektedir.

  Hurda malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması çevreye zarar vermek demektir. Özellikle metal hurdaların doğada yok olması çok uzun zaman almaktadır. Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması ise doğayı korumak adına önemli bir hamledir.

  Ayrıca bu hurdaların geri dönüşüm ocaklarında yeniden ham maddeye dönüştürülmesi ülke ekonomisinin güçlenmesi demektir. Özellikle metal ürünlerin yeniden çıkarılması maliyetli olacağından bu metal hurdalar geri dönüşümle üretime kazandırılmalıdır.

  Hurdacı
  Üretim sonrası atıl duruma geçen ya da artık kullanılmaz hâle gelen eski ve kullanılmış eşyalara hurda denilir. Dünyanın hemen her ülkesinde çeşitli hurda alım satım çalışmalarını yapan kimselere hurdacı denilmektedir.

  Özellikle sanayi ve üretim atıklarının hurdacılar tarafından toplanması doğa ve ülkenin ekonomisi açısından çok önemlidir. Çünkü hurdaların yerinde alınıp geri dönüştürülmesi, doğanın korunmasını sağlar. Bununla birlikte bu atıkların ekonomiye yeniden kazandırılması anlamına gelmektedir.

  Hurdacılar çalışmalarını projelerde yürütmektedirler. Bu projeler sayesinde atık malzemeler yeniden ham maddeye dönüştürülür ve ekonomiye kazandırılır. Geri dönüşüm kanallarıyla ülke ekonomisini kazandırılan kaynaklar çevreyi korumayı da sağlamaktadır.

  Yerinden Hurda Alımı
  Hurdaların adresten alınması olayına yerinden hurda alımı denilmektedir. Firmamız Eyüpsultan hurdacılık hurdaları en hızlı şekilde yerinden alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hurdaların tonajı ne olursa olsun adresten alarak bir ek ücret talep edilmemektedir.

  Yerinde alınan hurdalar geri dönüştürülebilir malzemeler olduğu için geri dönüşüm ocaklarında yeniden ham madde olarak ekonomiye kazandırılır.

  Hurda Olarak Toplanan Ürünler Nelerdir?
  Hurdacılık sektöründe alımı yapılan kalıplaşmış hurda türleri bulunur. Bunlar arasında metal hurdalar çok tercih edilir. En çok talep gören hurdalar arasında alüminyum hurdası, bakır hurdası , demir hurdası, kablo hurdası, nikel hurdası, cam hurdası, kurşun hurdası, plastik hurdası, akü hurdası, kağıt hurdası gelmektedir.

  Her türden hurdaların alımını yapan eyüpsultan hurdacı hurdaları geri dönüşümde ülke ekonomisine kazandırmaktadır. Hurdacılık sektöründe firmalar maliyet ve kâr oranına göre hurda fiyatları belirlemektedir.

  Firmamız eyüpsultan’da hurdacı yüksek fiyattan toplu hurda alımı sağlamaktadır. Toplu alımlarda avantajlı fiyatlar sunulmaktadır.

  Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?
  Hurdalar için güncel fiyatlar sabit değildir. Hurda alım satımında fiyatları etkileyen en önemli şey değer tespitinin yapılmasıdır. Değer tespiti yapılırken bazı farklılıklar ortaya çıkar. Her hurda birbirinden farklı standarttadır.

  Uzman kadromuz değer tespiti yaparken her aşamayı hatasız gerçekleştirmektedir. Firmamız geri kazanım amacıyla satın aldığı hurdaları avantajlı fiyatlar ile almaktadır.

  Tadilat sırasında ve yenileme çalışması sonrasında atıl duruma gelen her türlü hurda sökümünü ve yıkımını firmamız gerçekleştirmektedir. Bu yıkım ve söküm sonucu ortaya çıkan hurdalar nakit ödeme ile satın alınmaktadır. Bununla beraber firmamız fabrikalarının yıkımı, çatıların sökümü, kalorifer kazanı sökümü durumlarında da hurda alımı gerçekleştirmektedir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Eyüpsultan/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Eyüpsultan hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.