Sancaktepe’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Sancaktepe Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Sancaktepe/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Sancaktepe

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

SANCAKTEPE HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

SANCAKTEPE HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34785
Sancaktepe Belediyesi: http://www.sancaktepe.bel.tr/tr

Abdurrahmangazi Mah. Akpınar Mah. Atatürk Mah.
Emek Mah. Eyüp Sultan Mah. Fatih Mah.
Hilal Mah. İnönü Mah. Kemal Türkler Mah.
Meclis Mah. Merve Mah. Mevlana Mah.
Osmangazi Mah. Paşaköy Mah. Safa Mah.
Sarıgazi Mah. Veysel Karani Mah. Yenidoğan Mah.
Yunus Emre Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  SANCAKTEPE HURDACILIK HAKKINDA

  Sancaktepe'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Emek, Akpınar, Mevlana ve Paşaköy mah. gibi mahallelerin yanı sıra Sancaktepe’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Sancaktepe hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Hurdacılık sektörü, diğer sektörlerle birlikte en çok büyüyen ve gelişen sektörlerdendir. Özellikle çevre temizliği konusunda duyulan ihtiyaç ve doğanın korunmasına verilen önem bu sektörü geliştirmiştir. İnşaatlarda ve çeşitli faaliyetlerde kullanılan atıkların bir kısmı geri atılmaktadır. Bunun yanı sıra çok fazla kağıt malzeme tüketimi gibi sebepler de çevreye bırakılan atıkların sayısını çoğaltır.

  Çevreye her gün binlerce atık yayılmaktadır. Bu atıklar yok edilmediği ya da dönüştürülmediği sürece doğa zarar görmeye devam edecektir. Bu doğrultuda geri dönüşüm çalışmalarına katılmak ve bunlara destek olmak gerekmektedir. Hurdacılık faaliyetleri sayesinde çevreye bırakılan bu atıklar değerlendirilebilmektedir.

  Ceysan Geri Kazanım ile Sancaktepe Hurda Danışmanlığı
  Ceysan Geri Kazanım, 2011 senesinden beri hurda konusunda danışmanlık ve yönlendirme hizmeti vermektedir. Bu konuda 10 yıldan bugüne getirdiği birikim sayesinde hurdacılık konusunda geri dönüşüm sürecine katkıda bulunur. Eğer sancaktepe’de hurdacı iseniz bu danışmanlık hizmetinden faydalanarak hurdaları değerlendirebilirsiniz.

  Hurda Çeşitlerine Göre Geri Dönüşüm
  Çevreye bırakılan eski atıklardan olan hurdalar malzemesine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bu atık malzemeler farklı sektörlere aittir. İnşaat sektörü gibi çalışma alanlarının yaygın olduğu sancaktepe hurdacılık işi fazlaca talep toplar. Çünkü bırakılan demir türünde, bakır türünde ya da alüminyum türünde malzemenin dönüştürülmesi gerekir.

  Hurda çeşitleri yalnız metal türünde malzemeler değildir. Bunların yanı sıra cam veya kağıt gibi maddeler de hurdacılık kategorisine girer. Ayrıca plastik malzemeler de hurda sayılmaktadır. Bu malzemeler arasında geri dönüştürülebilir olmayanlar güvenli bir şekilde imha edilir.

  Hurda Alım ve Satımında Maliyet Ne Kadardır?
  Hurdacılık için dönüştürülen her ham madde birbirinden farklıdır. Bu ham maddeler türlerine göre ayrı ayrı dönüşüm süreçlerinden geçer. Bu süreçte kullanılmış olan maddeler çevreye zarar vermemesi için uygun koşullarda geri dönüşüme kazandırılır. Bu malzemelerin ağırlıkları ve miktarları farklılık göstermektedir. Her malzemenin imhası ve geri dönüştürülmesi ayrı işlemler gerektirir. Bu durum hurda fiyatları açısından bütçeye yansır. Tüm bu faktörler de hurda alım satım farklı maliyetler çıkarmaktadır.

  Ceysan Geri Kazanım İle Sürdürülebilirliğe Ortak Olun
  Ceysan Geri Kazanım’ın sağlamış olduğu tecrübeli danışmanlık hizmeti, sürdürülebilirliğe büyük katkı sağlar. Danışmanlık alan sancaktepe hurdacı sektörüyle ilgilenenler geri dönüşüm oranlarını önemli seviyede artırmışlardır. Bugün bir atık maddeyi toplayan hurdacı bu şekilde geri kazanım sürecinde büyük bir adım atmış olur. Bir şirketin hurdası da aynı şekilde, titizlikle dönüştürülerek bu süreci destekler.

  İletişim ve Ulaşım Bilgileri
  Ceysan Geri Kazanım firmasının verdiği danışmanlık hizmetleri Sancaktepe’ye ve diğer ilçelere faaliyetlerini ulaştırmaktadır. Ceysan Geri Kazanım, sürdürülebilirlik politikasını uluslararası düzeye taşımıştır. Hurdacılığın yanında, çevre yönetimi de bir diğer uzmanlık alanıdır. Hurdacılık konusunda tecrübeli danışmanlık için 0 532 679 66 50 telefon numarasından iletişim sağlayabilirsiniz. Hizmet detaylarını da https://ceysangerikazanim.com/ internet sitesinden inceleyebilir, sürdürülebilirlik için adım atabilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Sancaktepe/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Sancaktepe hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.