Çatalca’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Çatalca Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Çatalca/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ÇATALCA

Çatalca

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ÇATALCA HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ÇATALCA HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34540
Çatalca Belediyesi: https://www.catalca.bel.tr/

Akalan Mah. Atatürk Mah. Aydınlar Mah.
Bahşayiş Mah. Başak Mah. Belgrat Mah.
Çakıl Mah. Çanakça Mah. Celepköy Mah.
Çiftlikköy Merkez Mah. Dağyenice Mah. Elbasan Mah.
Fatih Mah. Ferhatpaşa Mah. Gökçeali Mah.
Gümüşpınar Mah. Hallaçlı Mah. Hisarbeyli Mah.
İhsaniye Mah. İnceğiz Mah. İzzettin Mah.
Kabakça Mah. Kaleiçi Mah. Kalfa Mah.
Karacaköy Merkez Mah. Karamandere Mah. Kestanelik Mah.
Kızılcaali Mah. Muratbey Merkez Mah. Nakkaş Mah.
Oklalı Mah. Örcünlü Mah. Örencik Mah.
Ormanlı Mah. Ovayenice Mah. Subaşı Mah.
Yalıköy Mah. Yaylacık Mah. Yazlık Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ÇATALCA HURDACILIK HAKKINDA

  Çatalca'nın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Akalan, Atatürk, Aydınlar ve Bahşayiş mah. gibi mahallelerin yanı sıra Çatalca’nın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Çatalca hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Hurdacılık, atıl durumda olan geri dönüşümü mümkün olan malzemeleri toplamak ayrıştırmak bazı işlemler neticesinde onları yeniden ham maddeye dönüştürmektir. Geri dönüştürülebilen malzemeler arasında alüminyum , ahşap malzemeler bakır, cam, nikel, kağıt, plastik, pirinç, demir gibi metaller yer alır.

  Hurdacılık denildiği zaman akıllara farklı şeyler gelse de aslında geri dönüşüm demek olan hurdacılık mesleği hurda alıp satmanın daha ötesindedir. Günümüzde tonlarca hurda çeşidi sayesinde pek çok hurdacı firma geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

  Hurdacıların Önemi
  Pek çok kişi tarafından hurdacılık önemsiz bir iş gibi görülebilmektedir. Ancak veriler bunun tam tersini söylemektedir. Yaklaşık olarak dünya üzerinde her sene 2 milyar ton atık malzemeler toprağa karışmaktadır.

  Bu kadar büyük bir miktarın toprağa karışması ise büyük bir enerji israfıdır. Hurdacılar sayesinde bu israfın önüne geçilir. Hem büyük bir enerji tasarrufu sağlanır, hem doğa korunmuş olur.

  Hurdacıların faydası sadece enerji tasarrufu sağlamak değildir. Bununla birlikte ayrıca doğal kaynakların korunmasına katkı sağlarlar. Daha az sera gazı salınımı gerçekleşir , ham madde talebi azalmaktadır. Doğal yaşam ve ekosistem korunup ithalat azalmakta ve istihdam sağlanmaktadır.

  Hammadde ihtiyacının geri kazanım ile karşılanması o hammadde kaynağının çıkartılmasını kıyasla daha az enerji gerektirir. Enerji tasarrufu sağlandığı için iklim değişikliği önüne geçilir. Daha az sera gazı salınımı gerçekleşir. Böylece doğal yaşam ve ekosistem korunur. Ayrıca daha fazla kişi istihdam edilir.

  Geri dönüştürülebilir olan doğal gaz Petrol kömür su hava atık ve mineraller sonrası elde edilen geri kazanım maddeleri yedinci doğal kaynak olarak kabul edilir. Bu şekilde geri dönüşüm ise hurdacılar sayesinde olur. Çatalca hurdacı bunu sosyal projelerle gerçekleştirir.

  En Çok Geri Dönüşümü Yapılan Hurda Çeşitleri
  Çatalca hurdacılık tarafından en çok geri dönüşümü yapılan maddeler plastik, kağıt, cam ve metal ürünlerdir. Diğer hurdalar çeşitlerine göre metal hurdası kullanım alanları ise daha değerlidir.

  Metal hurdaları daha değerli yapan bunların ham madde olarak yeniden değerlendirilmesidir.

  Metallerin toplanması ayrıştırılması ve hammaddeye dönüştürülmesi çatalca’da hurdacı tarafından sağlanmaktadır.

  Geri Dönüşüm Yapılabilen Maddeler Nelerdir?
  Alüminyum, cam, kağıt, plastik, motor yağı, piller, bakır, elektronik atıklar, demir, plastikler, tekstil ürünleri, ahşaplar geri dönüşümü sağlanan maddelerdir.

  Bu maddelerin hurda alım satım olarak ekonomiye kazandırılması hurdacılar tarafından gerçekleştirilir. Alım satım sırasında hurda fiyatları yerinde belirlenmektedir.

  Hurdalar Nasıl Değerlendirilir?
  Eski eşyalardan ve kullanılmış, ömrünü tamamlamış eşyalardan elde edilen hurdalar geri dönüşümü kazandırılarak değerlendirilmelidir. Geri dönüşüme katkı sağlaması için ilk yapılması gereken geri dönüşüm bilincinin artırılmasıdır. Her sene yaklaşık olarak 1 buçuk milyar lira değerinde geri dönüştürülebilir atık çöpe gitmektedir.

  Çöpe giden bu atıl durumdaki malzemeler geri dönüşümü kazandırılırsa 1 buçuk milyarlık servet ekonomiye kazandırılır. Ülke olarak dışa bağımlılığı azaltmak ve beraberinde birçok faydayı sağlamak için bu oranların artırılması gerekir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Çatalca/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Çatalca hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.