Sultangazi’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Sultangazi Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Sultangazi/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / SULTANGAZİ

Sultangazi

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

SULTANGAZİ HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

SULTANGAZİ HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34360
Sultangazi Belediyesi: https://www.sisli.bel.tr/

50. Yıl Mah. 75. Yıl Mah. Cebeci Mah.
Cumhuriyet Mah. Esentepe Mah. Eski Habipler Mah.
Gazi Mah. Habipler Mah. İsmetpaşa Mah.
Malkoçoğlu Mah. Sultançiftliği Mah. Uğur Mumcu Mah.
Yayla Mah. Yunus Emre Mah. Zübeyde Hanım Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  SULTANGAZİ HURDACILIK HAKKINDA

  Sultangazi'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Cumhuriyet, Esentepe, Cebeci ve Yayla mah. gibi mahallelerin yanı sıra Sultangazi’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Sultangazi hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Kullanmadığınız hurdaların geri dönüşümlü olarak yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Çevre ve insan sağlığını düşünenler profesyonel şekilde hurda işini yürüten Ceysan geri kazanım ekibine başvurabilir. Sultangazi bölgesinde de Sultangazi hurdacılık olarak hizmetlerimizi sürdürüyor ve elinizde hangi türden hurdalarınız varsa alıyoruz.

  Hurda konusunda değerinde bir fiyat biçme sunduğumuzdan dolayı sektörde tercih edilmeyi başarmış durumdayız. Sektörde en iyi ve profesyonel geri kazanım firması olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

  Sultangazi’de Hurdacı
  Sektörün öne çıkan kusursuz adreslerinden biri olarak 7/24 aktif bir şekilde faaliyetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sultangazi’de hurdacı arıyorsanız işini en doğru şekilde yürüten ekibimize başvurabilirsiniz. Geri dönüşüm özelliğindeki atıkların yeniden çevre sağlığını bozmadan kullanılır olmasını sağlıyoruz. Tasarruf yapma yetisini ortaya çıkaran kusursuz firmamızdan en kısa süre içerisinde hizmet alın. Plastik, naylon, bakır ya da metal gibi her çeşit hurdaların değerinde alımı yapılır.

  Hurda Alım Satım Geri Kazanım
  Hurdaların tekrardan geri kazanılmasını amaçlayan Sultangazi hurdacılık ile malzemelerin doğru şekilde değerlendirilmesini sağlamış olursunuz. Geri dönüşüm konusunda ideal çözümler sunan kaliteli adreste hemen yer almaya başlayabilirsiniz. Atık her şekilde malzemelerin değerlendirilmesini sağlamaya başlayabilirsiniz. Hurda alım ve satım gibi pek çok konuda kesintisiz çözümler sunuluyor ve atıkların tekrardan geri döndürülmesi sağlanıyor.

  Yerinde Güvenle Hurda Alım Satımı
  Yerinde hurda alımları gerçekleştirilir ve ham madde atıkları kesinlikle değerinin altında bir rakamla alınmaz. Bu konuda en az sizler kadar hassasiyetle yaklaşan firmamız, hurda işinde tecrübesini en iyi şekilde konuşturmayı başarıyor. Her türlü aklınıza gelebilecek hurdalar alınırken sizin açınızdan da atıklarınızı paraya dönüştürme şansı doğmaya başlamış olacak. Kağıt ve benzeri pek çok atık hurdası için kapımızı çalarak hizmetlerimizden sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hurda nakliye işleri sorunsuz ve hızlı şekilde yapıldığından dilediğiniz zaman bu işi en iyi şekilde gerçekleştiren firmamızdan çözüm alabilirsiniz. Güvenilir hurdacı olarak sektördeki faaliyetlerimizi itinalı olarak sürdürmeye devam ediyoruz.

  Hurda fiyatları tarafımıza ileteceğiniz atık malzemenin özelliğine göre biçilir. Maddi bir olanaktan faydalanmak çok kolay olurken artık hurda alım satım konusundaki girişimlerinizi istediğiniz zaman yapabileceksiniz. Bu sayede atık malzemeler hem değerinde bir fiyatla maddi katkı sağlarken hem de eski özelliğe sahip olmasıyla bilinen atık malzemeler çevrenin korunmasını sağlayacak.

  Geri Dönüştürülebilir Hurdalar İle Çevre Sağlığı
  Geri dönüştürülebilir hurdaların tarafımıza iletilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede doğa dönüştürülebilir atıklar ile olmaz daha tasarruf sağlanır: Sultangazi hurdacı yoluna başvurun ve atık malzemelerinizi değerlendirin. Cam, kağıtlardan alüminyum ve aynı zamanda demir birçok hurdaları satışa çıkartmış olun.

  Çevresel açıdan son derece olumlu faydalar barındıran atık malzemelerin, Sultangazi hurdacılık farkıyla değerlendirilmesine yardımcı olun. Kullanılmış olan hurdalarınız boşu boşuna durması yerine fiyata dönüştürülmesini sağlayın. İstediğiniz bir hurdacılık için Sultangazi ilçesinde hizmet veren ekibimize başvurun. Eskimiş olan hurdaları bekletme yapmadan bu işi yapan geri kazanımları gerçekleştiren ekibimize teslim edin.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Sultangazi/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Sultangazi hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.