Ataşehir’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Ataşehir Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Ataşehir/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ATAŞEHİR

Ataşehir

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ATAŞEHİR HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ATAŞEHİR HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34758
Ataşehir Belediyesi: https://www.atasehir.bel.tr/

Aşık Veysel Mah. Atatürk Mah. Ferhatpaşa Mah.
Barbaros Mah. Esatpasa Mah. Fetih Mah.
İçerenköy Mah. İnönü Mah. Kayışdağı Mah.
Küçükbakkalköy Mah. Mevlana Mah. Mimar Sinan Mah.
Mustafa Kemal Mah. Örnek Mah. Yeni Çamlıca Mah.
Yeni Sahra Mah. Yenişehir Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ATAŞEHİR HURDACILIK HAKKINDA

  Ataşehir'in hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Aşık Veysel, Atatürk, Ferhatpaşa Mah, Barbaros, Esatpasa ve Fetih gibi mahallelerin yanı sıra Ataşehir’in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Ataşehir hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Günlük hayatta kullanmakta olduğumuz pek çok eşya bulunmaktadır. Bu eşyaların her birinin bir kullanım ömrü bulunur. Kullanım ömrünü tamamlayan her eşya ve ürün artık bir atık haline gelir. Bu atıkların büyük bir bölümü sanılanın aksine bir çöp değildir. Bunların büyük çoğunluğu geri dönüştürülebilir niteliktedir.

  Geri dönüşüm ise doğanın korunması ve ekonomiye katkı sağlanmasında çok büyük önem arz eder. Bu bakımda hurdaya dönüşen atıkların büyük bir bölümü önemli bir değer olarak karşımıza çıkmaktadır. Hurda konusunun anlaşılması bu bakımdan büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple hurda ve hurdacı konusunu iyi bilmek kişilere büyük fayda sağlayacaktır.

  Hurda Nedir?
  Hurda, kullanım dışında bulunmakta olan malzemenin posasıdır. Hurda olarak tabir edilen şey kendi içinde pek çok materyali içinde barındırabilmektedir. Hurda türevleri olarak en yüksek değere sahip olanlar ise metal türevleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hurdacılar, İnsanların elinde bulunan ve işe yaramayan durumdaki hurdaları rahatlıkla alabilmektedir. Sonrasında ise bu hurda türevlerini eritip ham maddeye dönüştürebilmektedir.

  Bu sayede hurda olarak değerlendirilen türevler yeniden ekonomiye kazandırılabilmektedir. Bu doğrultuda hizmet veren Ataşehir hurdacı hizmetleri önemli bir rol üstlenmektedir. Ataşehir sakinleri ellerinde bulunan hurdalardan bu sayede kazanç sağlayabilme olanağına sahiptir.

  Kullanmadığınız hurdaları Ataşehir hurdacılık firmamız değerinde satın almaktadır. Bu sayede hem siz ekonominize katkı sağlamış olursunuz hemde doğa korunmuş olur. Unutulmamalıdır ki doğaya atılan her hurda türevi yalnızca doğaya zarar vermez. Aynı zamanda ekonomik açıdan da büyük bir kayıp oluşturur. Bu bakımdan Ataşehir’de hurdacı olarak faaliyet gösteren firmamız her zaman hizmetinizdedir.

  Hurdacı ve Hurdacılık Nedir?
  Hurdacı, genel olarak metal aksamlarını yahut metal atıkları toplayan kişi olarak karşımıza çıkar. Hurdacılık, özelliğini kaybetmiş, çalışmayan ve kullanılamayan materyallerin geri dönüşüme yeniden kazandırılması için toplanma aşamasıdır. Böylelikle geri dönüştürülebilir ürünler yeniden ekonomiye kazandırılabilir hale gelmektedir.

  Her türlü hurdalar için firmamızdan rahatlıkla hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız oldukça uzun süreler boyunca müşterilerine hurda alım satım işlemi gerçekleştirmektedir. Bu anlamda güvenilir hurdacı ihtiyacınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ceysan Geri Kazanım olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya gayret göstermekteyiz.

  Hurda Çeşitleri Nelerdir?
  Hurda denilince birçok insanın aklına bir daha kullanılmayacak, ömrünü tamamlamış malzemeler durumdaki gelir. Fakat bilindiği üzere çoğu malzeme geri dönüşüme gönderilerek tekrar kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Burada ise devreye hurda ve hurdacılık hizmetleri giriyor. Artık yaşamakta olduğumuz çağda pek çok evin önünde yahut yollarda geri dönüşüm kutuları bulunmaktadır.

  Pet şişelerin, camların, kağıtların ayrı ayrı depolandığı küçük konteynırlar aracılığıyla kullanılmayan malzemeler geri dönüşüme gönderilmektedir. Ayrıca hurdaları hurdacılara satmak da mümkün olmaktadır. Bu durum kişilerin hurdalardan kazanç elde etmesine olanak sağlamaktadır.

  Bunun beraberinde doğada yıllarca kaybolmayan ürünler değerlendirilmektedir. Bu da doğanın korunmasına önemli katkı sağlamaktadır. Böylelikle atık malzemeler doğadan uzak tutulmaktadır. Bu durum aynı zamanda ülke ekonomisinin gelişmesine de katkı sunmaktadır.

  Hangi Türevler Hurda Olarak Kullanılır?
  Kullandığımız pek çok ürün hurda olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede geri dönüşüm önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere özellikle de günümüzde geri kazanım vazgeçilmez bir gereksinim oluşturmaktadır. Kullanılamaz durumdaki hurdalar önemli bir ham madde oluşturmaktadır. Bu anlamda kullanılmış ürünler çok önemli bir değer ortaya koymaya devam etmektedir.

  Peki hangi ürünlerin hurdası yeniden kazım sağlanmasına katkı sunmaktadır? Hurda olarak değerlendirilebilecek türevleri şu şekilde sıralamak mümkün:

  – Pirinç, demir ,çelik,
  – Kullanılmayan eski haldeki kablolar,
  – Kullanılmayan bakır, altın, gümüş,
  – Eskimiş durumdaki kalay,
  – Gümüş ve alüminyum gibi çeşitli metal hurdaları
  – Poliüretan, plastik, polyester, polietilen gibi petrol türevi hurdalar
  – Kapı ve pencere camları,
  – Ayna ve cam şişe gibi çeşitli cam hurdaları
  – Karton ve kağıt atıkları
  – Dergi, eski kitap gibi çok çeşitliliğe sahip kağıt ürünleri,
  – Bilgisayar, bilgisayar parçaları ve müzik seti gibi elektronik hurdalar
  – Araba lastikleri gibi çeşitli otomotiv parçaları

  Hurda Fiyatları
  Ceysan Geri Kazanım firması olarak siz müşterilerimizin metal hurdalarının yanı sıra çeşitli hurdalarınızı değerinde satın alıyoruz. Firmamız kağıt-karton gibi hurdalarınızı da en tatmin edici fiyatlarla satın almaktadır. Ayrıca plastik, alüminyum, elektronik ve kablo hurdalarınızın alım satımını yapıyoruz. Hurda fiyatları en cazip Ataşehir hurdacı olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Ataşehir/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Ataşehir hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.