Kadıköy’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Kadıköy Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Kadıköy/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / KADIKÖY

Kadıköy

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

KADIKÖY HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

KADIKÖY HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34710
Kadıköy Belediyesi: https://www.kadikoy.bel.tr/

19 Mayıs Mah. Acıbadem Mah. Bostancı Mah.
Caddebostan Mah. Caferağa Mah. Dumlupınar Mah.
Eğitim Mah. Erenköy Mah. Fenerbahçe Mah.
Feneryolu Mah. Fikirtepe Mah. Göztepe Mah.
Merdivenköy Mah. Osmanağa Mah. Rasimpaşa Mah.
Sahrayı Cedit Mah. Suadiye Mah. Zühtüpaşa Mah.
Hasanpaşa Mah. Koşuyolu Mah. Kozyatağı Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  KADIKÖY HURDACILIK HAKKINDA

  Kadikoy'ün hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Acıbadem, Feneryolu, Fikirtepe ve Zühtüpaşa gibi mahallelerin yanı sıra Kadıköy’ün tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Kadıköy hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Ceysan Geri Kazanım Şirketi ortaya çıkan ve geri dönüşüme uygun olan dünyayı daha iyi ve yaşanabilir hale getirmek amacı ile yürütülen hurdacılık işlerini kadıköy hurdacı aracılığı ile yürütmektedir. Günümüzde ortaya çıkan birçok ürün ve maddeler hurda görevine girmekte ve geri dönüşüm sayesinde çevre dostu hizmetler verilmektedir.

  Daha iyi bir yaşam standartı oluşturmak amacına uygun olarak çalışan Ceysan Geri Kazanım kadıköy hurdacılık alanında çalışmakta ve küresel bir oyuncu olma hedefi ile çalışmalarına başarılı şekilde devam etmektedir. Diğer faaliyet alanı danışmanlık üzerine olan Ceysan Geri Kazanım Şirketi kadıköy’de hurdacı alanında danışmanlık sağlayan firmaların geri kazanım oranını kısa sürede daha fazla üzerine çıkarmaktadır.

  Geri Dönüşüm ve Hurdacılık
  Kağıt atık, plastik atık ve inşaat atığı ya da metal atıklar ile demir gibi pek çok atık türü ile birden fazla sektörde faaliyet gösteren firma olan Ceysan Geri Dönüşüm teknoloji ve sosyal sorumluluk alanındaki yeni yatırımları ile büyümesini sürdürmekte ve hurda alım satım sayesinde geri kazanım ile çevreyi daha sağlıklı hale getirmektedir.

  Hurdacılık Nedir?
  Genel tanımı ile hurdacı atıl durumda olan cam, meta ve plastik ya da kağıt vb. malzemelerin hurdası geri dönüştürülebilir malzemelerin toplanması ve ayrıştırılması ile bazı işlemler sonucunda tekrar ham madde haline gelmesi işlemi olmaktadır.

  Hurdacılık denildiği zaman herkesin aklına farklı konular gelmektedir. Ancak hurdacılık diğer adı ile geri dönüşüm, hurda alıp satmanın ya da atık malzemeler ile çok ama çok ötesinde olan bir sektör olarak öne çıkmaktadır. Bugün tonlarca hurdalar çeşidinin geri dönüştürülmesi Ceysan Geri Dönüşüm gibi birçok hurdacı firması ve sosyal projeler sayesinde mümkün hale gelmektedir. Hurdacılık sektörünün ana temeli atık malzemeler olmakta ve atık malzemelerin geri dönüştürülebilir olması da oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

  En Çok Geri Dönüştürülen Hurda Çeşitleri Nelerdir?
  Kağıt, metal, bakır ya da alüminyum hurdası çeşitleri mevcut olmakta ve bu hurdalar doğa için oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Doğada yok olması oldukça zor olan alüminyum gibi demir hurdası geri dönüşüm de oldukça önemlidir. Önceden kullanılmış malzemelerin geri dönüştürülebilir olması eski ürünlerin ortaya çıkmasına ve doğaya faydalı hale gelmesi oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Bu konuda geri dönüşüm hurdaları hurdacılık sektörünün vazgeçilmez parçası haline gelmektedir. Geri dönüşen maddeler arasında;

  • Kağıt
  • Cam
  • Plastik
  • Demir
  • Bakır
  • Alüminyum
  • Motor Yağı
  • Tekstil Ürünleri
  • Diğer Metaller
  • Piller

  Hurda Metaller Nasıl Geri Dönüştürülür?
  Hurda metal çeşitleri diğer birçok atık çeşidine nazaran daha fazla geri dönüşümü yapılabilen atıklar arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise kullanım alanlarının çok fazla olması ve yapısal özellikleri olmaktadır. Birçok araç ya da gereç yapımında kullanılan metal ve sanayi alanında da yine sıklıkla kullanılmaktadır. Metallerin geri dönüşümüne ise ilk etapta ayrıştırma yapılarak başlanmaktadır. Türüne göre ayrışan metaller daha sonra uygun geri dönüşüm merkezlerine gönderilmektedir. Hurda çeşitlerine göre hurda fiyatları değişkenlik göstermektedir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Kadıköy/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Kadıköy hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.