Başakşehir’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Başakşehir Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Başakşehir/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakşehir

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BAŞAKŞEHİR HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BAŞAKŞEHİR HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34306
Başakşehir Belediyesi: https://www.basaksehir.bel.tr/

Altınşehir Mah. Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Başak Mah. Başakşehir Mah. Güvercintepe Mah.
İkitelli OSB Mah. Kayabaşı Mah. Şahintepe Mah.
Şamlar Mah. Ziya Gökalp Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BAŞAKŞEHİR HURDACILIK HAKKINDA

  Başakşehir'in hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım ve Başak mah. gibi mahallelerin yanı sıra Başakşehir’in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Başakşehir hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Ceysan geri kazanım atıkların geri dönüşümünü sağlayan bir firmadır. İlgili firma çeşitli atıkların geri kazanımını sağlamaktadır. Böylelikle daha iyi bir çevre yaratma konusunda çaba göstermektedir. Bahsi edilen firma İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet sağlamaktadır. Başakşehir bu ilçelerden bir tanesidir. İlgili firma Başakşehir’de hurdacı olarak işlerini yürütmektedir. Ceysan geri kazanım, İlgili ilçede Başakşehir hurdacı aramalarında ilk karşıya çıkan firmadır.

  Başakşehir Hurdacılık
  Ceysan geri kazanım Başakşehir hurdacılık için faaliyet göstermektedir. İlgili hurdacı firma hurdanın malzemesine ve ağırlığına göre hurda fiyatları çıkarmaktadır. Bu firma hurda alım satım işlemlerini yapmaktadır. Bu sayede Başakşehir’de hurda azalmaktadır. Ceysan geri kazanım ilgili hurdaları daha işlevli bir hale dönüştürmek için kullanmaktadır. Böylelikle sağlanan avantajlar şu şekildedir:

  • Çevrenin atıklardan temizlenmesi sağlanır.
  • Atık malzeme oluşmaz. Böylelikle malzeme israfı olmaz.
  • Yenilenebilir bir yaşam şekli ortaya çıkar. Böylece tüketime dayalı olmak yerine üretime dayalı olan hayat tarzıyla daha sağlıklı bir yaşam oluşur.
  • Ceysan geri kazanım firması eski ürünleri de ham madde olarak kullanmaktadır. İlgili firma bu sayede kullanılmış ve yıpranmış eşyaların geri dönüşümünü sağlamaktadır.

  Ceysan Geri Kazanım Şirketinin Ham Madde Olarak Kullandığı Malzemeler
  Bahsi edilen firma birçok türde bulunan geri dönüştürülebilir atıkların geri dönüşüm işlemini sağlamaktadır. Bu atıklardan bazılarının hurdacılık malzemeleri aşağıdaki gibidir.

  Metal
  Ceysan geri kazanım metal malzemesinden oluşan atıkların geri dönüşümünü sağlamaktadır. İlgili malzeme birçok kullanım alanına sahiptir. Bu yüzden metalin farklı şekillerde geri kazanım işlemi yapılabilmektedir.

  Plastik
  Plastik, günümüzde sıklıkla ve farklı şekillerde karşımıza çıkan bir malzemedir. Bu malzemenin kullanım yelpazesi çok çeşittir. Plastik ile farklı malzemeler karıştırılarak çeşitli özelliklere sahip kompozit malzemeler elde edilebilir. Ceysan geri kazanım ilgili malzemenin geri dönüşümünü sağlamaktadır.

  Alüminyum
  Ceysan geri kazanım firması alüminyum ile oluşan atık malzemelerin geri dönüşümünü sağlamaktadır. Alüminyum kullanımı sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Bu yüzden ilgili malzemenin hurdası da sık bir şekilde oluşmaktadır.

  Cam
  Ceysan geri kazanım cam malzemesinin geri kazanımını ve dönüşümünü sağlamaktadır. İlgili malzeme tarih öncesi çağlardan beri farklı işlevlerde kullanılmıştır. Özellikle ilgili malzeme saydamlık özelliği ile inşaat alanında sık bir şekilde kullanılmıştır. Bahsi edilen firma camı farklı malzemeler ile destekleyerek, ilgili malzemenin geri dönüşümünü sağlamaktadır.

  Bakır
  İlgili firma bakır malzemesinin geri dönüşümünü yapmaktadır. Bakır birçok avantaja sahip bir malzemedir. Bu yüzden çokça kullanılmaktadır. İlgili sebepten ötürü bakırın hurdaları da oluşmaktadır.

  Demir
  Demir en çok kullanım alanına sahip olan malzemelerden biridir. Bu yüzden demir hurdası da çok fazladır. Ceysan geri kazanım firmasında demir hurdalar geri dönüşüm işlemi yapılmaktadır.

  Kağıt
  Kağıtlar kullanım ömrü çok olmayan malzemelerdir. Bu yüzden kağıt atık malzemeler olarak sık bir şekilde oluşmaktadır. Kağıt ağaçtan üretilmiştir. Ağaçların kesilmesi ile kağıtların üretimi doğa için zararlıdır. Bu yüzden kağıtların geri kazandırılması çevre için daha sağlıklıdır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Başakşehir/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Başakşehir hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.