Beylikdüzü’nde hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Beylikdüzü Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Beylikdüzü/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BEYLİKDÜZÜ HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BEYLİKDÜZÜ HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34520
Beylikdüzü Belediyesi: https://www.beylikduzu.istanbul/

Adnan Kahveci Mah. Barış Mah. Büyükşehir Mah.
Cumhuriyet Mah. Dereağzı Mah. Gürpınar Mah.
Kavaklı Mah. Marmara Mah. Sahil Mah.
Yakuplu Mah. Çengeldere Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BEYLİKDÜZÜ HURDACILIK HAKKINDA

  Beylikdüzü'nün hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir ve Cumhuriyet mah. gibi mahallelerin yanı sıra Beylikdüzü’nün tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Beylikdüzü hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Beylikdüzü bölgesinde profesyonel bir hurda işini benimseyen firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Beylikdüzü hurdacı aracılığıyla artık hurda alımından satım işlerine kadar pek çok konuda hizmet alabilirsiniz. Malzemelerin firmamız aracılığı ile yeniden değerlendirebilir olmasına imkan tanıyor ve bu konuda en iyi yardımcınız olarak ön plana çıkıyoruz. Beylikdüzü bölgesindeki kişilerin isteklerine göre bir hizmet ortaya koymaya devam ederiz. Beylikdüzü hurdacılık farkıyla her bir malzemenin değerlendirilerek yeniden kullanımının sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

  Beylikdüzünde Hurdacı
  Beylikdüzünde hurdacı olarak artık halkın dilinde yer etmiş durumdayız. Kullanmadığınız alüminyum varsa firmamızda çalışan personellerimize teslim edebilirsiniz. Böylelikle kullanmadığınız malzemelerin yeniden kullanılmasına katkı sağlamış olursunuz. Diğer yandan da para konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlamış olursunuz. Güvenilir bir hurdacı arayanlara özel standart üstünde bir hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Firmamız bu konuda değerli vatandaşlar içinde 7/24 özverili çalışmalarını sunmaya devam eder.

  Malzemelerin yeniden geri kazanım oluşturulmasında pay sahibi olmaktayız. Yaşantımızdaki ürünlerin verimli olarak kullanılmasını sağlarız. Hurdalar her ne olursa olsun firmamız satın alarak, maddi anlamda da elinizin rahatlamasını sağlar.

  Beylikdüzü Profesyonel Hurdacılık
  Hurdacılık, eski zamandan beridir hayatımızda yeri olan bir hizmet alanıdır. Hurdaları olan kişiler firmamızla iletişime geçerek para ile satılmasını sağlayabilir. Bu sayede plastik, alüminyumdan oluşan hurdası içinde çevre kirliliği yaratmamış olur. Çevreye atılan plastikler, uzun yıllar ne yazık ki çözülemez bir halde olur ve çevre kirliliğinin baş düşmanlarından biri haline gelir. Çevre kirliliği ile sınırlı olmadan insan yaşamı içinde sağlık tehtidin yaratılmasına neden olur.

  Hurda fiyatları firmamıza vereceğiniz malzemenin özelliğine göre değişebilecek bir konuyu ele alır. Çünkü bir plastikle metal malzemeler aynı fiyattan işlem görmez. Yahut kağıt, alümimyumun yanı sıra demir veya cam farklı fiyat aralıkları ile alım satımı yapılır.

  Atık Malzemeleriniz İçin Hurdacılar
  Atık malzemeler var ve paraya dönüşmesini istiyorsanız bu konuda en güzel hizmetlere yer veren adresteki yerinizi alabilirsiniz. Hurda alım satım ile ilgili olarak müşterilerimize yönelik sürekli bir hizmet halinde bulunmaktayız. Çevre yönetimin etkin şekilde olmasını sağlayan hurda işini yürüten firmamız sayesinde rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Yöneleceğiniz bu yollar sayesinde doğa kir içerisinde kalmaz ve daha yaşanabilir bir ortama dönüşür.

  Atık Malzemeler İçin Geri Kazanım
  Atık malzemelerin yeniden geri dönüşüm ile kullanılması mümkündür. Eski eşyalarınız varsa firmamıza vererek tekrardan kazanım hale dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Çevre ve insan sağlık yönetiminin ise verimli şekilde yürütülmesini sağlayabilirsiniz.

  Kullanılmış olan eşyalarınız için firmamızın uzmanlarıyla görüşerek alım satım sürecinin kusursuz olarak gerçekleşmesinin sağlanması için başvuru da bulunabilirsiniz. Uzman ekibimiz her nerede olursanız olun geri dönüştürülebilir tüm ürünler için kapınızı çalar. Ham madde ve daha pek çok geri kazanım sağlamayı başaracak olan atıklarda başroldeyiz. Verimlilik esasını ele alacak şekilde bir demirden, bakır ve cama kadar kapsayacak hurda işini gerçekleştirmekteyiz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Beylikdüzü/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Beylikdüzü hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.