Pendik’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Pendik Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Pendik/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / PENDİK

Pendik

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

PENDİK HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

PENDİK HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34890
Pendik Belediyesi: https://www.pendik.bel.tr

Ahmet Yesevi Mah. Bahçelievler Mah. Ballıca Mah.
Batı Mah. Çamçeşme Mah. Çamlık Mah.
Çınardere Mah. Doğu Mah. Dumlupınar Mah.
Emirli Mah. Ertuğrul Gazi Mah. Esenler Mah.
Esenyalı Mah. Fatih Mah. Fevzi Çakmak Mah.
Göçbeyli Mah. Güllü Bağlar Mah. Güzelyalı Mah.
Harmandere Mah. Kavakpınar Mah. Kaynarca Mah.
Kurna Mah. Kurtdoğmuş Mah. Kurtköy Mah.
Orhangazi Mah. Orta Mah. Ramazanoğlu Mah.
Sanayi Mah. Sapan Bağları Mah. Şeyhli Mah.
Sülüntepe Mah. Velibaba Mah. Yayalar Mah.
Yeni Mahalle Mah. Yenişehir Mah. Yeşilbağlar Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  PENDİK HURDACILIK HAKKINDA

  Pendik'in hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Ahmet Yesevi, Esenyalı, Fatih ve Kurtköy mah. gibi mahallelerin yanı sıra Pendik’in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Pendik hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Hurdacılık son dönemin önemli popüler mesleklerinden biri haline gelmiştir. Hurdacılık yapanlar geri kazanım için uygun olacak malzemeleri toplar ve bunların hammadde olarak oluşturulmasına katkı sağlarlar. Hurdaların geri dönüştürülebilmesi ham madde tasarruf açısından hem de enerji tasarrufu açısından önemlidir.

  Bu yönüyle hurdacılar çevrenin yararına ve toplumun yararına önemli bir hizmet etmiş sayılırlar. Hurda toplamak çevreye ve topluma katkısı yönüyle önemli bir hizmet etmiş sayılırlar. Hurdacı hangi maddelerin toplanmaya değer olduğunu bilerek ve bu deneyime sahip olarak işlerini icra ederler.

  Değerli Olan Hurdalar Nelerdir?
  Toplanan her hurdanın değeri birbirinden farklıdır. İçerisinde en değerli olan maddeler metallerdir. Metallerin bu kadar önemli olmasının sebebi hammadde olarak sanayide kullanılmasıdır. Metal olan hammaddeler demir, çinko, bakır, krom, pirinç,  alüminyum ve benzeri metallerdir. Metaller, değer yönünden kendi içerisinde farklılık gösterir.

  Endüstride yeniden hammadde üretmek amacıyla metal olan ürünler kullanılır. Metaller arasında bakır ve alüminyum nadir bulunan metallerdir. Bu metallerin yeniden çıkartılması önemli bir maliyet gerektirir. Geri kazanım yoluyla hammadde olarak dönüştürülmesi ekonomik açıdan önemli bir tasarruftur.

  Endüstri alanında alüminyum ve bakır gibi metallere büyük ihtiyaç duyulur. Bu nedenle Pendik hurdacı hangi metalleri toplaması gerektiğini ve bu metaller içerisine hangilerinin daha değerli olduğunu bilir.

  Hurda Olarak Toplanan Metal Çeşitleri
  Soyulmuş bakır denilen malzemeden oluşturulmuş olan hurdalar yüksek piyasa değerine sahiptir. Soyulmuş bakır madeninden sonra kurşun, krom, alüminyum hurdası değerli hurdalar arasındadır. Hurdalar demirli ve demirsiz olarak birbirinden ayrılır. Hurdaların demirli ve demirsiz olduğunu anlamak için bir mıknatıstan faydalanılır. Mıknatıs yardımıyla birbirinden ayrıştırılır.

  Bu hurdalar daha sonra eritilmek üzere geri kazanım ocaklarını gönderilir. Eritilen metaller içerisinden elde edilen demir hammadde olarak farklı yerlerde kullanılır. Değerli olan diğer bir hurdalar ise plastik ve cam hurdalarıdır. Plastik hurdalar da geri dönüşüm ocaklarında hammaddesine ayrıştırılır. Naylon, plastiğin ham maddesidir.

  Plastik üretimi için naylon hurdaları toplanır. Geri dönüştürülebilir diğer bir ürün kağıt hurdalarıdır. Kağıt hurdalar kalitesini göre sınıflandırılır. Geri kazanım ocaklarında kağıt hammaddesine dönüştürülür.

  Hurda Toplamanın Çevreye Katkısı
  Geri dönüşüm yoluyla hem doğa hem de ekonomi açısından faydası sağlanır. Atık malzemeler toplamak, madenlerin yeniden çıkarılmasını göre daha az maliyetlidir. Eski ve kullanılmış olarak hurdaya çıkan maddeler doğada kendi haline bırakılırsa yok olmaları çok uzun sürmektedir. Ayrıca çevrede kendi haline bırakıldıkları için zarar oluşturmaktadır.

  Geri dönüştürülen malzemelerin toplanması doğayı korumak adına önemli bir katkıdır. Bu nedenle Pendik’te hurdacı çevreye katkı sağladığı katkısı dolayısıyla mesleğini en iyi şekilde yapmaktadır.

  Pendik hurdacılık uzun zamandan beri hurdacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Referansları ile sektörde ne kadar iyi olduğunun kanıtını ortaya koymaktadır. Firmamızda hurda alım satım sırasında piyasada en uygun hurda fiyatları belirlenmektedir.

  Firma olma özelliğini devam ettirerek sektörde önemli ölçekte faaliyet gösterir orada fiyatları konusunda firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir sektörde kalıcı olmayı hedefleyerek işlerini yürüten örnek projeler üretmektedir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Pendik/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Pendik hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.