Esenyurt’ta hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Esenyurt Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz. 

- Esenyurt/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ESENYURT

Esenyurt

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ESENYURT HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ESENYURT HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34517
Esenyurt Belediyesi: https://www.esenyurt.bel.tr/

Akçaburgaz Mah. Ardıçlı Mah. Atatürk Mah.
Cumhuriyet Mah. Esenkent Mah. Fatih Mah.
Güzelyurt Mah. İncirtepe Mah. İnönü Mah.
İstiklal Mah. Mehterçeşme Mah. MerkezMah.
Namık Kemal Mah. Örnek Mah. Pınar Mah.
Saadetdere Mah. Sanayi Mah. Talatpaşa Mah.
Yenikent Mah. Yeşilkent Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ESENYURT HURDACILIK HAKKINDA

  Esenyurt'un hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Akçaburgaz, Ardıçlı, Atatürk ve Cumhuriyet mah. gibi mahallelerin yanı sıra Esenyurt’un tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Esenyurt hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Çevre temizliği günümüzün en hassasiyet gerektiren konusudur. Doğanın her geçen gün kirletildiği günümüzde çevre temizliği ve doğanın korunması açısından herkese sorumluluk düşmektedir. Temiz bir çevre ile doğal kaynakların korunması konusunda da önemli katkılar sağlanır. Çevre temizliğinin korunması konusunda pek çok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalardan birisi de hurdaların doğaya geri kazandırılması için yapılan önemli çalışmalardandır.

  Geri Dönüşümde Önemli Bir Kilometre Taşı Olan Hurdanın Yolculuğu
  Çevrenin korunması adına geri dönüştürülebilir malzemeler doğaya kazandırılmaya çalışılır. Çok önemli bir detay olan geri kazanım sürecinde hurdacılık sektörünün önemli bir payı vardır. Bu sektör sayesinde geri dönüşümü zor gibi görünen her türlü atık malzemeler kurtarılarak doğaya sunulur. Bu bağlamda, hurda denilince akla pek çok kullanılmış malzeme gelir.

  Hurdaların geri dönüşüm sürecinde hurdacı tarafından alınan eski malzemeler alınır. Bu malzemeler genellikle kağıt ya da demir gibi araçlardır. Bu araçların yanında alüminyum veya cam gibi malzemeler de alınabilmektedir. Bu malzemeler ilgili tesislerde özenle işlenir.

  Çoğu malzeme doğaya geri kazandırılsa da bazı malzemelerin kazandırılmasının imkanı olmamaktadır. Bu yüzden hurdası ve ham maddesi geri dönüşüm için müsait olmayan malzemeler farklı amaçlarla kullanılabilir. Bunlar genellikle metal ya da bakır gibi malzemelerden oluşmaktadır. Tüm bu malzemelere göre geri dönüşüm çeşidi ve yöntemi mevcuttur.

  Geri Dönüşüme Katkı Sağlamak İçin Hurdacılık Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

  Hurdalar, alüminyum veya plastik gibi farklı ham madde ve atıkların dönüşümünde danışmanlık almak gereklidir. Bu danışmanlık hizmetleriyle hurda alım satım işleri ile ilgili bilgilendirilebilirsiniz. Hurdacılık hizmetinde esenyurt’ta hurdacı arayan kişiler için yakın ve uygun danışmanlık hizmeti almak artık çok ulaşılabilirdir.

  Geri dönüşüme katkı sağlamak isteyen, esenyurt hurdacılık sektörüyle ilgilenen doğa dostları için danışmanlık faydalı olacaktır. Ayrıca esenyurt hurdacı için alınan danışmanlıkta hurda fiyatları ile ilgili de detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu sayede hurdalar en yararlı ve ekonomik şekilde değerlenir.

  En İyi Danışmanlık Hizmeti Nereden Alınır?
  Danışmanlık hizmetleri, hurdaları en iyi şekilde bilen, değerlendirme süreçlerinde yol gösteren uzmanlardan alınmalıdır. Bu konuda Ceysan Geri Kazanım Hizmetleri uzmanlığıyla en iyi yardımcınız olacaktır. Ceysan Geri Kazanım, 10 yıllık tecrübesiyle hurdacılık konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda doğayı korumak ve atıkların geri dönüşmesi için sorumluluk almıştır. Bu manevi sorumluluk sayesinde hizmetlerini özenle ve sevgiyle sürdürmektedirler.

  Geri dönüşümde kaliteli sonuçlar almak için uzman ekibin tecrübesine ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaçların sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşması için Ceysan Geri Kazanım Hizmetleri Esenyurt bölgesine hizmet vermektedir.

  İletişim Numarası ve Bilgilendirme
  Ceysan Geri Kazanım’ın tecrübesinden faydalanmak için 0 532 679 66 50 numaraları telefondan bilgi alabilirsiniz. Hizmet detaylarını görmek için de https://ceysangerikazanim.com/ sitesi üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Hurdacılık hizmetleri ile atıkların doğaya dönüştürülmesi konusunda siz de katkı sağlayabilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Esenyurt/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Esenyurt hurdacı telefon numarası 0532 679 66 50 üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.