Tuzla’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Tuzla Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Tuzla/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / TUZLA

Tuzla

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

TUZLA HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

TUZLA HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34940
Tuzla Belediyesi: https://www.tuzla.bel.tr/

Akfırat Mah. Anadolu Mah. Aydınlı Mah.
Aydıntepe Mah. Cami Mah. Evliya Çelebi Mah.
Fatih Mah. İçmeler Mah. İstasyon Mah.
Mescit Mah. Mimar Sinan Mah. Orhanlı Mah.
Orta Mah. Postane Mah. Şifa Mah.
Tepeören Mah. Yayla Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  TUZLA HURDACILIK HAKKINDA

  Tuzla'nın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Akfırat, İçmeler, Şifa ve Yayla mah. gibi mahallelerin yanı sıra Tuzla’nın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Tuzla hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Tuzla hurdacı, her türlü ürünün kullanım sürecini tamamladıktan sonra geri kazanılabileceğini düşünerek çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Uzun süre kullanılmış eskimiş ya da bozulmuş olarak hurdaya çıkmaktadır. Bu alanda da değerlendirilebilecek tüm ürünler biz Ceysan çalışma konuları arasında bulunmaktadır. Hurdalar pek çok yeni ürün için ham madde olarak kullanılmaktadır. Hassas hurdacı konularında www.ceysangerikazanim.com/ sitemizden yardım alabilirsiniz.

  Tuzla Hurdacı Geri Kazanım Ürünleri
  Tuzla hurdacı, her türlü hurdanızı yerinde değerlendirerek en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız. Hurda için bir çeşit posa diyebilmek mümkündür. Hurda kullanım ömrünü tamamlayan özellikle metal materyallerin posasıdır. Tuzla hurdacı olarak bu konuda uzun yılların deneyimiyle çalışmaktayız. Demir, bakır, alüminyum ya da diğer hurdalarınız için 7/24 iletişim kurarak hurda konusunda bizimle çalışmalar yapabilirsiniz. Hurdalar yerinde değerlendirilerek fiyatlandırılmaktadır.

  www.ceysangerikazanim.com/ bu konuda en doğru yardım adresidir. Kuruluş amacımız yaşanabilir dünya ve geri dönüşüm değerleriyle ilgili farkındalık yaratmaktır. Hurda alım satım işlemlerine ilaveten yüksek bilinçlendirme eğitimleri vermekteyiz. Kurumsal kuruluşlarla yapılan çalışmalar sonucunda % oranı çok yüksek hurdacılık kazanımları sağlamış bulunuyoruz. Biz Ceysan geri kazanım 2021 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Tedarikten, satın almaya, depolama ve tasnif çalışmalarımızla Esenyurt hurdacılık tespit ve tedarik çalışmalarını yürütmekteyiz. Depolama, ayrıştırma ya da istifleme alan çalışmalarımızı özenle yaparak en az fire vermeye doğa korumaya özen gösteriyoruz. Plastik hurdaları doğaya ve çevreye destek olarak özenle takip ediyoruz.

  Tuzla Hurdacıları Fiyatlandırma Politikası
  Tuzla hurdacı, bütün hurda fiyatlandırma çalışmalarını özenle takip etmekteyiz. Demir hurdalar kendi aralarında türlerine göre ayrılmaktadır. İnşaat demiriyle çelik ürünler ya da sanayi ürünleri farklı şekilde değerlendirilmektedir. Bakır, alüminyum, kablo ya da atık malzemeler tamamen ayrı işlem görmektedir. Geri dönüştürülebilir olarak bilinen tüm hurdalar ilgili tesislere ulaştırılarak yeniden kazanılmaktadır. Tuzla hurdacılık olarak biz sektörde yüksek fiyata alımlar yaparak hem size hem ülke ekonomisine değer kazandırmaktayız.

  Hurda fiyatları politikası tamamen hurda borsasına bağlı olarak yürütülmektedir. Tüm dünyada hurda piyasası anlık olarak takip edilmektedir. Türkiye metal sektörü hurda temininde güçlük yaşamaktadır. Yıllık hurda gereksinimi 30 milyon ton olarak bilinmekte olup, bunun yarıdan fazlası ithal edilerek tedarik edilebilmektedir. ABD, Rusya ve AB ülkeleri hurda ithalatı yaptığımız ülkeler arasında bulunmaktadır. Türkiye hurda geri kazanım alanında yüksek kazanç sağlamaktadır. Eski elektronikler kendi alanında kıymetli hurdalar olarak kullanılmaktadır. Kağıt hurdası hassas üründür ve saklanması, depolanması ayrı özen istemektedir.

  Tuzla Hurda Alım-Satım Çalışmaları
  Tuzla sanayi sektörünün merkezi olarak bilinmektedir, biz de hurdacılık alanında da öncüyüz. Hurdaları fiyatlandırma ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Bütün metal hurdaları ayrıştırılarak tarafımızdan sektöre kazandırılmaktadır. Biz Ceysan, farkındalık çalışmalarımızı özel ve kurumsal işletmelerle yürütüyoruz. Bakır kıymetli madenler arasında geniş kullanım alanına sahiptir. Mutfak eşyalarından sanayi ürünlerine, kablolardan endüstriyel ürünlere kadar geri kazanım hurda türü bulunmaktadır. Geri kazanılan ürünler arasında cam da yüksek ekonomik kazanç türlerinden biridir. Tuzla’da hurdacı olarak çalışmalarımız arasında nakliye işlemleri de bulunmaktadır. Alım yaptığımız ürünlerin hurdası nakliyatlarını da kendimiz gerçekleştirmekteyiz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Tuzla/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Tuzla hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.