Sultanbeyli’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Sultanbeyli Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Sultanbeyli/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / SULTANBEYLİ

Sultanbeyli

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

SULTANBEYLİ HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

SULTANBEYLİ HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34980
Sultanbeyli Belediyesi: https://www.sile.bel.tr/

Abdurrahmangazi Mah. Adil Mah. Ahmet Yesevi Mah.
Akşemsettin Mah. Battalgazi Mah. Fatih Mah.
Hamidiye Mah. Hasanpaşa Mah. Mecidiye Mah.
Mehmet Akif Mah. Mimar Sinan Mah. Necip Fazıl Mah.
Orhangazi Mah. Turgut Reis Mah. Yavuz Selim Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  SULTANBEYLİ HURDACILIK HAKKINDA

  Sultanbeyli'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Adil, Fatih, Akşemsettin ve Battalgazi mah. gibi mahallelerin yanı sıra Sultanbeyli’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Sultanbeyli hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Atık malzemeler haline gelmiş ve artık kullanılmayan maddelere hurda denilmektedir. Özellikle imalat sanayisinde oluşan atık maddeler hurdaya çıkmaktadır. Çoğu zaman bu hurdaların değeri bilinmektedir.

  Bilinçsizce çöpe atılan bu malzemeler aslında hurdacılar tarafından yeniden hammadde olarak değerlendirilir.

  Sanayi üretiminde üretimden arta kalan küçük ve önemsiz malzemeler geri kazanım ile değerlendirilmektedir. Yeniden hammaddeye dönüştürülerek üretime kazandırılır.

  Hurda Metaller Nelerdir?
  Hurda fazlası malzemeler hurda sayılabildiği gibi metal talaşı da hurda olarak kabul edilir. İmalat sırasında biriken metal talaşları Sultanbeyli hurdacı tarafından geri kazanım da yeniden üretilmek amacıyla satın alınmaktadır. Şirketler imalat sırasında oluşan hurdalarla uğraşmak için emek ve zaman harcamak zorundadır.

  Fazla olan bu malzemelerin yeniden kullanılması ve geri dönüşüme kazandırılması hurdacı sayesinde olmaktadır. Ayrıca geri dönüştürülebilir her malzeme hurda olarak kabul edilir.

  Ürünlerin imalatı sırasında atık malzemeler olan bu malzemeler, hurda metallerdir. İnşaatlardaki malzemeler, projelerdeki hurdalar, araç üretimi sırasında kullanılan parçaların fazlaları hurda metal olarak değerlendirilir.

  Konut yapımı sırasında ya da ticari üretim sırasında hurda metal oluşmaktadır. Demirli metal veya demirsiz metal olsun bunlar eritilerek ham madde olarak yeniden dönüştürülür.

  Elektrikçilerin kullandıkları teller, elektrik ekipmanları, tesisatçıların kullandığı bakır borular da hurda metaller arasındadır. Pirinç armatürler geri dönüşüm sayesinde ekonomiye kazandırılır. Bilgi eksikliği nedeniyle çöpe atılan bu metaller Sultanbeyli hurdacılık tarafından satın alınıp ekonomiye kazandırılmaktadır.

  Demirli Metaller ve Demir Dışı Metaller
  Metaller geri dönüştürülmeden önce demirli ve demirsiz olarak ayrılmaktadır. Bir mıknatıs yardımıyla bu işlem basitçe gerçekleştirilir. Eğer mıknatıs metale yapışıyorsa metal demir içermektedir. Yapışmıyorsa metal demir dışıdır.

  Geri kazanım için en değerli olan metaller demir dışı olanlarıdır. Bunlar içinde en yaygın olanları nikel, çinko, kurşun, alüminyum ve bakırdır. Demir dışı hurdalar içerisinde ise en değerli olanlara ise pirinç, cam, kağıt ve plastiktir. Plastik hurdalar, naylon malzemelerden elde edilmektedir. Yine cam hurdaları inşaatlardaki demir dışı atıl malzemeler arasındadır.

  Geri Dönüşüm İçin En Değerli Metaller
  Geri dönüşümde alüminyum, pirinç ve bakır en değerli olan metal hurdası olarak kabul edilir. Sarı renkli olup bakır ve çinkonun karışımı olan pirinç, geniş bir alanda kullanılmaktadır. Aydınlatmada, sıhhi tesisatta, anahtar yapımında pirinç yaygın olarak kullanılır. Bu ürünlerin eski hurdaları geri kazanım yolu ile değerlendirilir.

  Değerli olan bir diğer ürün alüminyumdur. Kullanılmış yiyecek ve içecek kutuları alüminyumun bol olduğu metallerdir. Alüminyum hurda alım satım için çok değerli ve çekici bir metaldir. Hurda fiyatları içerisinde en yüksek olan metaldir.

  Bu metalin hurdaları yenilenen evlerde pencere, kapı gibi alanlarda sıklıkla bulunmaktadır. Hurdacılık  açısından değerli olan ve çok talep gören bir diğer metal bakırdır. Özellikle inşaatlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Hurdayı İmalatta Azaltmak
  İmalat işleri sırasında hurdaları azaltmak neredeyse imkânsızdır. Pek çok imalat şirketi için hurda, işlerinin kaçınılmaz bir parçasıdır. Geri dönüşüm yoluyla kazanılmış olan hurdalar hem inşaat sektörü açısından ekonomiktir. Hem de doğa için faydalı olmaktadır.

  Sultanbeyli’de hurdacı satın aldığı hurdaları eritme ocaklarında ham maddeye dönüştürerek ekonomiye yeniden kazandırmaktadır. Özellikle metal hurdaların geri kazanım ile ekonomiye kazandırılmasına büyük katkılar sağlamaktadır.

  Gerek evsel atık malzemeler gerekse inşaat atıkları firmamız tarafından satın alınmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek atıl durumdaki malzemeleri değerlendirebilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Sultanbeyli/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Sultanbeyli hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.