Adalar’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Adalar Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Adalar/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ADALAR

Adalar

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ADALAR HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ADALAR HİZMET BÖLGELERİ

Maden Nizam Heybeliada
Kınalıada Burgazada

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34970
Adalar Belediyesi: http://www.adalar.bel.tr/

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ADALAR HURDACILIK HAKKINDA

  Adalar'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Maden, Nizam ve Heybeliada gibi mahallelerin yanı sıra Adalar’ın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Adalar hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Ceysan geri kazanım olarak hurdanın atık değil, ekonomik değer olduğu bilinciyle çalışıyoruz. Her türlü kullanım ömrünü tamamlayan ürünlerinizi tam değerinde alarak nakit olarak ücretini ödemekteyiz. Kuruluş amacımız doğaya olabildiğince az atık bırakarak yaşanabilir bir dünya için çaba harcıyoruz. Hurdacı firmalar arasında öncülüğümüzü devam ettirmek istiyoruz.

  Geri Dönüşüm Sürecinde Hurda
  Bütün doğal ya da teknoloji ürünleri verimliliği azalarak zamanla kullanılamaz hale gelmektedir. Ham madde olarak her türlü üründen üretim yapılabilmektedir. Biz Ceysan olarak bütün hurdalarınızın ekonomiye katılması ve size kazanç sağlamasından yanayız. Atık malzemeler belirli aşamalardan geçerek yeniden kazanarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Geri dönüştürülebilir ürünler arasında hurda geniş yer tutmaktadır. Demir hurdaları kendi alanında değerlendirilmektedir. Bakır hurdaları kendi arasında soyulmuş, lama bakır, kırma bakır, kırkambar bakırlar ve radyatör bakırları bulunmaktadır. Hurda alım satım yaparken, cinslerine göre değer biçilmektedir. Bütün hurdaların değeri hurda borsasında belirlenerek standartlara bağlanmıştır. Biz Ceysan olarak danışmanlık, sponsorluk gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayız. Doğa bilinçsiz kullanım ve hareketlerden dolayı her geçen gün yaşanabilir olmaktan daha da uzaklaşmaktadır.

  Geri Kazanım Ürünleri Nasıl Değerlenir?
  Hurda adı altında toplanan bütün geri kazanım ürünleri değerinde alınıp satılabilmektedir. Ceysangerikazanim.com sizin için 7/24 çalışmaktadır. Her türlü ihtiyacınızı bildirerek atık olmaktan kurtarabilirsiniz. Eski tabir edilen her şey atık olmadığı gibi değersiz de değildir. Sadece değerini bulabileceğiniz firmalarla çalışmanız gerekmektedir. Hizmet sürecini tamamlayan kullanılmış eşyalarınızı hurda değerinden alarak ekonomik değer katıyoruz. Adalar’da hurdacı olarak ayağınıza kadar gelerek hurdalarınızı tam değerinde satın alıyoruz. Demir hurdası borsanın belirlediği kriterlerle değerlendirilmektedir. Her türlü hurdanıza kesinlikle bizden daha iyi fiyat veren olamayacaktır. Hizmeti ayağınıza getirerek nakit alım yapıyoruz. Plastik hurdaları belirli süreçlerden geçerek yepyeni ürünler olarak hizmetinize sunulmaktadır. Hurdalar bulunduğu yerden alınarak depolara taşınmaktadır. Hurda fiyatları kullanım durumu ve dönüşüme uygunluğuna göre değerlendirilmektedir.

  Hurda Borsası Nasıl Çalışır?
  Tüm ekonomik veriler gibi geri kazanım ürünleri de kendi aralarında değerlendirilmektedir. Alüminyum hurdaları ekonomik değeri yüksek ürünlerdir. Hurdacılık sektöründe Ceysan yeşil dünya için var gücüyle çalışmaktadır. Geri dönüşüm projesine uygun hurdalar doğaya ve insan sağlığına katkı sağlamaktadır. Ceysangerikazanim.com adresimizden günün her saati erişim sağlayarak hurda bilgilerinizi verebilirsiniz. Uzman ekibimiz ayağınıza kadar gelerek tam değerinde ödemenizi yapacaktır. Kağıt atıklarınız değerlendirilebilmesi için özenle korunması gerekmektedir. Adalar hurdacı ihtiyacı duyanların en doğru destekçisi olarak çalışıyoruz. Hurdası ne olursa olsun çöp değildir. Cam ürünlerin geri kazanım aşamalarını özenle takip ediyoruz.

  Hurda Fiyatları ve Depolama
  Hurdalar bulunduğu yerden alındığı anda geri dönüşüme katılamamaktadır. Öncelikle türlerine uygun depolara taşınmaktadır. Hurdaları yerinden alarak depolara taşıma maliyet ve emeği ciddi mesai gerektirmektedir. Adalar hurdacılık faaliyetleri tarafımızdan kolaylıkla yapılabilmektedir. Geri dönüşüm sürecine katılacak hurdalar depolardan alınarak ilgili merkezlere taşınmaktadır. Metal hurdaları depolama ve taşıma bakımından önem verilmesi gereken türlerdir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Adalar/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Adalar hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.