Güngören’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Güngören Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Güngören/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / GÜNGÖREN

Güngören

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

GÜNGÖREN HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

GÜNGÖREN HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34160
Güngören Belediyesi: https://www.gungoren.bel.tr/

Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. Akıncılar Mah. Gençosman Mah.
Güneştepe Mah. Güven Mah. Haznedar Mah.
Mareşal Çakmak Mah. Mehmet Nesih Özmen Mah. Merkez Mah.
Sanayi Mah. Tozkoparan Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  GÜNGÖREN HURDACILIK HAKKINDA

  Güngören'in hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman ve Güneştepe gibi mahallelerin yanı sıra Güngören’in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Güngören hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Göngören, inşaat gibi sektörlerin faaliyet yaptığı ilçelerden birisidir. İnşaat, yapı gibi sektörlerin bulunması, buralarda inşaat ve yapılardan kalma malzemelerin bulunması sonucunu ortaya çıkarır. Bu durum doğal olarak hurdacılık sektörünü ortaya çıkarır ve geliştirir.

  Güngören Hurdacılık Sektörü
  Yapılarla ilgili işlemlerin bitiminde ortaya kaçınılmaz olarak atık malzemeler çıkmaktadır. Çeşitli atıklardan oluşan bu malzemeler doğada başıboş bırakılırlarsa çevreye ciddi zararlar verirler. Hem çevreyi kirletirler hem de görüntü kirliliğine sebep olurlar. Yeniden kullanılması zor ya da imkansız olan bu atık malzemelere hurda denilmektedir. Ortaya çıkan bu hurdalar çevreye zarar vermemeleri açısından mutlaka toplanıp değerlendirilmelidir.

  Hurdaların çok sayıda bulanabildiği Güngören hurdacılık konusunda son derece gelişmiş bir sektör haline gelmiştir. Bu durumun gelişme göstermesinde geri dönüşüm faaliyetlerine verilen önem ve bununla ilgili çalışmalar etkili olmuştur. Bu sektörün gelişimiyle de Güngören’de hurdacı niteliği bakımından gelişmiş ilçelerden birisi haline gelmiştir.

  Güngören’de Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Sistemi Nasıl İşler?
  Geri dönüşüm faaliyetlerin önemli bir ayağı olan hurdacılık düzenli bir sistem ile işlemektedir. Hurdanın pek çok türü olmakla birlikte en çok bilinenleri metal hurda, demir hurda, bakır hurda gibi çeşitlerdir. Bu çeşitlerden bazıları geri dönüşüm için hurdacılık tesislerinde işlenir. Bir kısmı ise tesislerde işlense bile geri kazanım sağlanamayacak durumda oldukları için imha edilir. İmha edilme işlemi sayesinde doğanın kirletilmesinin önüne geçilmiş olur.

  Geri dönüşüm için Güngören hurdacı faaliyetleri çeşitli maddelerin imha ve geri dönüşümü kapsar. Bunların yanında geri dönüştürülebilir malzemelerden biri olan cam önemli bir malzeme olduğu için özenle dönüştürülür. Aynı zamanda hurdacı tarafından toplanabilir bir diğer malzeme de kağıt malzemelerdir.

  Hurdacılık İşlemlerinde Ücret Ortalaması
  Geri dönüşümün en önemli adımlarından olan hurdacılıkta hurda alım satım işlemleri aktif olarak yapılır. Bu işlemlerde hurda fiyatları merak edilmektedir. Hurda fiyatlarının belirlenip netleşmesinde, hurdanın sahip olduğu ham madde önemli bir husustur. Hurdanın malzemesi bu süreçte önemli yer tutar. Alınıp satılacak olan plastik bir malzeme ile alüminyum malzeme arasında birtakım fiyat farklılıkları olabilir. Alım satım işlemlerinde hurdası kurtarılıp kurtarılamayacak olan malzemeler göz önünde bulundurulan önemli etkenlerdendir.

  Hurdacılıkta Danışmanlık Almanın ve Sürdürülebilirliğin Sağlayacağı Yararlar Nelerdir?

  Hurdacılık, geri dönüşümü kapsayan önemli bir sektör olduğundan doğru olarak yönlendirilme, hurdaları iyi tanımlamak önemlidir. Hurdayla ilgili tüm süreçler hakkında sahip olunan doğru bilgiler geri dönüşümün doğru şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Hurdacılıkta eski ve kullanılmış malzemelerin dönüştürülmesi önemli bir sorumluluktur. Bunları yanı sıra giderek kirlenen doğa için sürdürülebilirliği sağlamak da büyük bir sorumluluk ister. Danışmanlık hizmetleri bu konudaki yönlendirmeleriyle sürdürülebilirlik sürecini doğru yönetir.

  Hurdacılık ile ilgili her türlü danışmanlık hizmeti için Ceysan Geri Kazanım tecrübesiyle doğru yönlendirmeler yapar. Ceysan Geri Kazanım’ın sağladığı tüm hizmetlere https://ceysangerikazanim.com/ üzerinden erişebilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Güngören/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Güngören hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.