Bağcılar’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Bağcılar Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Bağcılar/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BAĞCILAR

Bağcılar

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BAĞCILAR HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BAĞCILAR HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34310
Bağcılar Belediyesi: https://www.avcilar.bel.tr/

100. Yıl Mah. 15 Temmuz Mah. Bağlar Mah.
Barbaros Mah. Çınar Mah. Demirkapı Mah.
Fatih Mah. Fevzi Çakmak Mah. Göztepe Mah.
Güneşli Mah. Hürriyet Mah. İnönü Mah.
Kazım Karabekir Mah. Kemalpaşa Mah. Kirazlı Mah.
Mahmutbey Mah. Merkez Mah. Sancaktepe Mah.
Yavuz Selim Mah. Yenigün Mah. Yeni Mah.
Yıldıztepe Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BAĞCILAR HURDACILIK HAKKINDA

  Bağcılar'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  100. Yıl, 15 Temmuz, Barbaros ve Bağlar gibi mahallelerin yanı sıra Bağcılar’ın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Bağcılar hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Hurdacılık denildiği zaman akılları farklı şeyler gelse de aslında geri dönüşüm demek de olan hurdacılık mesleği, hurda alım satım yapmanın daha ötesindedir. Günümüzde tonlarca hurda çeşidi sayesinde ve Bağcılar hurdacı sayesinde geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Geri dönüştürülebilir maddeler arasında cam, kağıt, plastik, beton, demir, metal, alüminyum, pil, bakır, gibi maddeler yer almaktadır.

  Metallerin Geri Dönüşümü Nasıl Olmaktadır?
  Birçok atık türüne göre hurda metal geri dönüşümü daha fazla yapılmaktadır. Bunun nedeni hurda metallerin kullanım alanının sık olması ve yapısal özellikleridir. Metaller pek çok araç ve gereç yapımında kullanılmakta ve sanayide ise sıklıkla kullanılmaktadır.

  Metaller ile geri kazanım yapılırken ilk olarak ayrıştırma yapılır. Daha sonra türüne göre geri dönüştürülebilir bu metaller uygun geri dönüşüm merkezlerini yollanırlar. Geri dönüşüm merkezlerinde ise bazı işlemleri tabi tutularak eritme ocaklarında eritilirler. Eritilen bu metal hurdaları ise sonrasında üretim sürecine dahil edilirler.

  Kağıtların Geri Dönüşümü Nasıl Olmaktadır?
  Atık olarak toplanan kağıt hurdalar geri dönüştürülmek üzere kağıt hamuru hazırlamak için su içerisinde bırakılır ve liflerine ayrılır. Liflerine ayrılması sırasında içinde lif olmayan ham madde varsa ayrıştırma işlemine tabi tutulur. Kağıtlar üzerinde yer alan mürekkepler sodyum hidroksit ve sodyum karbonat kullanılarak temizlenir. Daha sonra hazırlanmış olan kağıt lifleri yeni kağıt üretiminde kullanılmaktadır. Yaklaşık olarak 1 ton kağıdın geri dönüşüm olarak kazandırılması 16 tane yetişmiş çam ağacının doğa için kazandırılması anlamına gelmektedir. Bu sebeple eski kağıtların geri dönüşümü tabiatı korumak adına önemli bir adımdır.

  Cam Atıklar Geri Dönüşüme Nasıl Kazandırılır?
  Kullanılmış cam atıkların geri dönüşümü öncelikle camları renklerine göre ayrıştırmak ile başlar. Cam tesislerinde renklerine ayrıştırılan bu atık camlar hurdası katkı maddelerinden ayrıştırılır. Daha sonra bu atık malzemeler kırılırlar ve yüksek sıcaklıktaki erime ocaklarında hammadde karışımına atılırlar. Bu işlemden sonra ise yeni üretimde cam olarak kullanılabilmektedirler. Camların geri dönüştürülmesi ile yine büyük bir enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

  Alüminyum Atıkların Geri Dönüşümü
  Alüminyum atıklar bağcılar’da hurdacı geri dönüşüm tesislerine gönderilerek küçük parçalara ayrılırlar. Daha sonra büyük ocaklarda eritilen bu parçacıklar ile dökme alüminyum üretilmektedir. Yapısal özelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen bu alüminyum tekrardan geri dönüştürülebilmektedir.

  Beton Geri Dönüşümü
  Çeşitli yapıların ve inşaatların yıkımından sonra hurdacı tarafından toplanan betonlar geri dönüşüm yapılacak alanlara taşınır. Kırma makineleri ile burada ufak parçalara ayrılır ve bu şekilde parçalara ayrılan betonlar çakıl olarak çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Eğer ayrıştırılan bu betonlar içerisinde katkı maddesi yoksa yeni beton olarak da kullanılmaktadır.

  Plastik Atıkların Geri Dönüşümü
  Cinsini göre plastik atıklar ayrıştırılarak geri dönüşüm tesislerine gönderilir ve burada bazı işlemlere tabi tutulurlar. Sonrasındaysa bu atıklar küçük parçalara ayrılır ve hammaddeler içerisine karıştırılarak eritilirler. Katkı maddeleri ile birlikte ikinci sınıf hammadde olarak kullanılmaktadır.

  Bağcılar Hurdacılık her türlü atıl malzemeyi hurda fiyatları üzerinden değerlendirerek satın almaktadır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Bağcılar/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Bağcılar hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.