Bahçelievler’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Bahçelievler Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Bahçelievler/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Bahçelievler

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BAHÇELİEVLER HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BAHÇELİEVLER HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34180
Bahçelievler Belediyesi: https://www.bahcelievler.istanbul/

Bahçelievler Mah. Cumhuriyet Mah. Çobançeşme Mah.
Fevzi Çakmak Mah. Hürriyet Mah. Kocasinan Merkez Mah.
Siyavuşpaşa Mah. Soğanlı Mah. Şirinevler Mah.
Yenibosna Merkez Mah. Zafer Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BAHÇELİEVLER HURDACILIK HAKKINDA

  Bahçelievler'in hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme ve Fevzi Çakmak mah. gibi mahallelerin yanı sıra Bahçelievler’in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Bahçelievler hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  İnsanlar hayatları boyunca birçok şeyi tüketmektedir. Tüketilen bu şeylerin doğada kaybolma süreleri değişmektedir. Bu tüketimden kalanların bazıları, doğada fazlasıyla kalmakta ve zarar vermektedir. Aynı zamanda, bazı atıklar tekrardan kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Böylelikle, insanlar tarafından doğaya atılan atıkların doğaya zarar vermesi engellenirken, dünyanın sunduğu kaynakların tüketilmesi de azaltılmaktadır. Atıkların tekrar kullanılabilir hale gelmesinin sağlanması, birçok açıdan doğaya ve insanlara katkı sağlamaktadır.

  Hurdacılığın Önemi
  İnsanlar tarafından hurda denildiğinde akla genellikle demir ve benzeri materyaller gelmektedir. Dünya üzerinde bulunan kaynakların gereksiz bir şekilde tükenmesinin engellenmesi ve doğada bulunan çöp miktarının azalması için atık olarak nitelendirilen belli başlı ürünlerin hurdaya verilerek yeniden kullanılabilir hale getirilmesi gerekmektedir. Hurdacılık, atıkların geri kazanım yapılabilmesi için ulaşılabilir olan bir meslektir.

  İnsanlar için artık kullanılmayan ya da çöp olarak görülen kimi materyaller, atık olarak görülmenin yanı sıra doğaya atılmaktadır. Bu atık malzemeler, türüne göre doğa tarafından farklı sürelerde yok edilebilmektedir. Yok olmayan bazı atıklar, doğada bulunan canlılara zarar vermekle birlikte birçok farklı sebeple dünyaya zarar vermektedir. Bu nedenle, belli atıkların hurdacıya verilmesi ve geri dönüşüm yapılması birçok açıdan önemlidir.

  Hurda Olarak Geri Dönüşen Atıklar
  İnsanlar tarafından günlük hayatta kullanılmış olan ve bilinçsizce çöpe atılan birçok atık, yeniden kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Örneğin bir yiyecek ambalajı olarak kullanılan plastik, dönüşüm sayesinde farklı bir şekilde ya da yine bir yiyecek ambalajı olarak yeniden kullanılabilmektedir. Karton ve kağıt da kullanıldıktan sonra yeniden dönüştürülebilmekte ve ham madde olan ağaçların daha az kesilmesini sağlamaktadır. Metal ve benzeri hurdası, insanlar tarafından eski olarak görülen beyaz eşyalardan da sağlanmaktadır.

  İnsanlar tarafından sürekli olarak kullanılan ve bir zaman sonra atık haline gelen alüminyum, bakır ve cam benzeri hurdaları da geri dönüştürülebilir ve yeniden kullanılabilirler.

  Geri Dönüşümün Faydaları
  Toprağın veriminden solunan havaya kadar pek çok şeyi çevrenin kirletilmesi ve kaynakların bilinçsizce tüketilmesi etkilemektedir. Geri kazanım, bazı atıkların yeniden kullanılabilir olmasıyla birlikte doğayı ve insanları etkileyen birçok şeyi de iyileştirmektedir. Kullanıldıktan sonra atılan hurdalar, geri dönüştürülmediği sürece çevreye ve canlılara zarar vermektedir. Bu nedenle, hurda alım satım işlemleri bilinçli bir şekilde yapılmalı ve insanlar tarafından yayılmalıdır.

  Esenyurt’ta Hurdacılık
  Ceysan Geri Kazanım, Bahçelievler hurdacılık gibi pek çok yerde hizmet vermektedir. Esenyurt’ ta da atık toplama ve dönüşüme kazandırma hizmetleri veren Ceysan Geri Kazanım, bu bölgede kaliteli hurdacı işlemleri yapmaktadır. Birçok yere ulaşan Ceysan Geri Kazanım, hurda fiyatları hakkında da müşterilerini bilgilendirmektedir.

  Bahçelievler’de hurdacı olarak hizmet veren marka, aynı zamanda Avcılar ve Ataşehir gibi ilçelerde de hizmet vermektedir. Alım, satım ve imha hizmetleri veren Bahçelievler hurdacı kalabalık bir ilçe olan Esenyurt’ ta başarılı bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirmekte ve herkese ulaşmaktadır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Bahçelievler/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Bahçelievler hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.