Sarıyer’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Sarıyer Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Sarıyer/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / SARIYER

Sarıyer

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

SARIYER HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

SARIYER HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34450
Sarıyer Belediyesi: https://sariyer.bel.tr/

Ayazağa Mah. Bahçeköy Merkez Mah. Bahçeköy Yeni Mah.
Baltalimanı Mah. Büyükdere Mah. Çamlıtepe Mah.
Çayırbaşı Mah. Cumhuriyet Mah. Darüşşafaka Mah.
Demirci Mah. Emirgan Mah. Fatih Sultan Mehmet Mah.
Ferahevler Mah. Garipçe Mah. Gümüşdere Mah.
Huzur Mah. İstinye Mah. Kazım Karabekir Paşa Mah.
Kemer Mah. Kireçburnu Mah. Kısırkaya Mah.
Kocataş Mah. Kumköy Mah. Maden Mah.
Maslak Mah. Merkez Mah. Pınar Mah.
Poligon Mah. Pttevleri Mah. Reşitpaşa Mah.
Rumeli Hisarı Mah. Rumeli Kavağı Mah. Rumelifeneri Mah.
Tarabya Mah. Uskumruköy Mah. Yeni Mah.
Yeniköy Mah. Zekeriyaköy Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  SARIYER HURDACILIK HAKKINDA

  Sarıyer'in hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Ayazağa, Çamlıtepe, Demirci ve Kireçburnu mah. gibi mahallelerin yanı sıra Sarıyer’in tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Sarıyer hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Her sektör, işlerini yürütmenin yanı sıra, belli başlı konularda sorumluluk sahibi de olmalıdır. Bu sorumluluk maddi bir kazanç sağlamanın yanında topluma ve çevreye de yarar sağlar. Bu da uzun vadeli ve itibarlı bir kazanç demektir.

  Doğaya her gün plastik ve demir türünde malzemeler bırakılmaktadır. Geri dönüştürülmediği zaman bu malzemeler çevreye karşı ciddi kirlilik oluşmasına neden olur. Bunun yanında cam ya da kağıt atıklar da her geçen gün çoğalmaktadır. Bu yüzden ham madde ne olursa olsun, doğaya gelişigüzel bırakıldığı sürece çevre için tehlike yaratacaktır.

  Önemli Sektörlerin Sorumluluk Almaları Gereken Alanlar Nelerdir?
  İnşaat, yapı, mimarlık gibi sektörlerde iş yapımının ardından atık malzemeler de ortaya çıkmaktadır. Bu malzemeler hem çevreye zarar vermekte hem de görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Bu duruma engel olmak için şirketlerin birtakım sorumluluklar almaları gerekmektedir. Bu sorumlulukların başında doğa koruma gelir Doğanın korunması, bırakılan atıkların geri dönüştürülebilir malzemelere çevrilmesiyle mümkün olabilir.

  Hurdacılığın Geri Dönüşüm Konusundaki Rolü Nedir?
  Doğanın korunması konusunda her kişiye ve her sektöre önemli bir rol düşmektedir. Geri dönüşüm konusunda en önemli sektörlerden birisi de hurdacılık sektörüdür. Hurdacılık işi bu noktada mihenk taşıdır. Bu sektör sayesinde işe yaramayan ve doğaya bırakılan hurdalar doğaya kazandırılır. Kullanım dışı olan metal malzemeler, bakır malzemeler ve alüminyum gibi malzemeler hurdacı tarafından toplanmaktadır. Toplanan maddeler hurdası nedir diye bakılarak bölümüne göre ayrılır ve tesislerde dönüştürülür.

  “Hurdalarımı Dönüştürmek İstiyorum Ancak Nereden Başlayacağımı Bilmiyorum” Mu Diyorsunuz?
  Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Ceysan Geri Kazanım’a danışabilirsiniz. Siz de sarıyer’de hurdacı iseniz ve geri kazanım yoluyla atıklarınızı dönüştürebilirsiniz. Böylece çevrenin korunmasına katkı sağlamış olursunuz. Ceysan Geri Kazanım 2011’den günümüze büyüttüğü tecrübesiyle sarıyer hurdacılık konusunda danışmanlık sağlar.

  Hurda Fiyatları Ne Kadardır?
  Ceysan tecrübesi sayesinde hurdalar ile eski eşyalar ve kullanılmış atıklar çevreye zarar vermeden dönüştürülür. Bu konuda sarıyer hurdacı hizmetleri ile ilgilenenlere de yönlendirme yapar. Bir hurda çeşidine ve miktarına göre maddi olarak farklılık gösterecektir. Ceysan Geri Kazanım, hurda fiyatları ve hurda alım satım konuları hakkında sizi aydınlatır. Çeşidine göre hurdaları fiyatlandırarak alım ve satım işlemlerinin kolayca yürütülmesine yardımcı olur.

  Ceysan Geri Kazanım ile Hurdacılık İşinde Fark Yaratın
  Ceysan Geri Kazanım’ın 2011’den beri doğa sevgisiyle birlikte gelişen bir sorumluluk bilinci ve deneyimi vardır. Bu bağlamda atık imhası, geri dönüşüm, çevre yönetimi ve bunlarla ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Doğayı korumayı ilke edinerek hurdacılık sektöründe verdiği danışmanlıkla fark yaratmıştır. Bu fark müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir bir doğa olarak ortaya çıkmaktadır. Ceysan Geri Kazanım’ın danışmanlık ayrıcalığını ceysangerikazanim.com/ internet sitesini inceleyerek görebilirsiniz. Ayrıca 0 532 679 66 50 irtibat numarası üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Sarıyer/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Sarıyer hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.