Beşiktaş’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Beşiktaş Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Beşiktaş/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

Beşiktaş

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BEŞİKTAŞ HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BEŞİKTAŞ HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34330
Beşiktaş Belediyesi: https://www.besiktas.bel.tr/

Abbasağa Mah. Akat Mah. Arnavutköy Mah.
Balmumcu Mah. Bebek Mah. Cihannüma Mah.
Dikilitaş Mah. Etiler Mah. Gayrettepe Mah.
Konaklar Mah. Kuruçeşme Mah. Kültür Mah.
Levazım Mah. Levent Mah. Mecidiye Mah.
Muradiye Mah Nisbetiye Mah. Ortaköy Mah.
Sinanpaşa Mah. Türkali Mah. Ulus Mah.
Vişnezade Mah. Yıldız Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BEŞİKTAŞ HURDACILIK HAKKINDA

  Beşiktaş'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy ve Balmumcu gibi mahallelerin yanı sıra Beşiktaş’ın tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Beşiktaş hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Zarar gördüğü için artık işe yaramayan ve bozulmuş eşyalara hurda denir. Hurdaları toplayarak bunları geri dönüşümü kazandırma işine ise hurdacılık mesleği denilmektedir.

  Hurdacılık
  Metal atık ya da metal aksamları toplayan kimselere hurdacı denilmektedir. Hurdacılık yapan kişiler, artık kullanılmayan materyalleri ve özelliğini yitirip çalışamayan materyalleri geri dönüşüme yeniden ekonomiye kazandırırlar.

  Topladıkları bu hurdaları ayrıştırma merkezini götürürler. Bu ayrıştırma merkezinde çinko, demir, bakır, nikel, krom, alüminyum gibi gruplara ayrılırlar.

  Belli bir ağırlığa ulaşınca da bu hurdalar geri dönüşüm tesislerine götürülüp eritme işlemi yapılır. Eritme işlemi sonrasında ise ham madde olarak ekonomiye kazandırılır.

  Hurdacılar Ne Yapar?
  Bozulan ve zarar gören malzemeleri toplayan hurdacılar bunları geri dönüşüme kazandırırlar. Beşiktaş hurdacı firması olarak keşif ve değerlendirmelerimiz sonucunda bir fiyatlandırma yapmaktayız.

  Bu fiyatlandırmayı yaparken kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Toplanan hurdalar atık malzemeler olarak kalmamaktadır. Atık malzemelerin geri kazanım yoluyla değerlendirilmesi doğa açısından da fayda sağlar.

  Hurdacı Ne Alır?
  Atık malzeme olarak değerlendirilen pek çok hurda alım satımı yapılmaktadır. Hurdacı ise genel olarak maden hurdaları ile metal hurdalarını almakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır.

  Beşiktaş hurdacılık firması olarak pek çok maden ve metal hurdası alımı yapmaktayız. Alımı yapılan hurdalar arasında kağıt, krom, kablo, çinko, demir, beton, plastik, alüminyum, bakır, cam ve şantiye hurdaları yer almaktadır.

  Genel olarak atıl durumda olan hurdaları yerinde hizmet vererek satın alıyoruz. Beşiktaş’ta hurdacı firması olarak metal hurda alım işlemlerinizi tüm ilçelerde gerçekleştiriyoruz.

  Bu metaller arasında alüminyum hurdalarınız geri dönüşüm yoluyla ham madde olarak tekrar kullanılabilmektedir. Eski olan kablolar da hurdacılar tarafından satın alınmaktadır. Kablolar satın alınırken ağırlığına göre fiyat belirlenmektedir.

  Kablolar içerdikleri bakır oranında değerli olmaktadır. Firmamız tarafından kablo hurda fiyatları güncel tutar üzerinden belirlenmektedir. Gerek inşaatlardaki gerekse evlerde atıl hale gelmiş olan cam hurdaları da geri dönüşüm yoluyla yeniden kazanılmaktadır.

  Hangi malzeme olursa olsun hurdacılar tarafından geri dönüştürülebilir tüm hurdalar doğayı ve ekonomiyi korumayı amaçlamaktadır.

  Hurdaların geri dönüşüm yoluyla kazandırılması ayrıca ekonomiye de büyük bir katkı sağlamaktadır. Hurdacılık mesleği bu yönüyle ülke ekonomisinin kalkınmasında önemli bir misyon yüklenmektedir.

  Şantiye Hurdalarının Alım Satımı
  Firmamız hurdacılık alanındaki tecrübesi ile şantiye alanlarındaki da değerinde satın almaktadır. Şantiye hurdaları şantiye alanından toplanarak inşaat artığı bu malzemeler geri kazanım yoluyla değerlendirilmektedir.

  İnşaat iskelesi sırasındaki demir hurdaları ya da inşaatın yapımında kullanılmış demir hurdaları yerinde toplanarak geri kazanım amacıyla ayrıştırılmaktadır.

  Hurdalarınız, hurda alım satım ile firmamız tarafından satın alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Satın aldığımız hurdalar arasında alüminyum, plastik, çelik, nikel, demir, cam gibi metal ürünler yer alır.

  Bunların dışında pirinç hurdaları, kablo hurdaları, kombi ve klimaların atıl durumundaki metalleri, alüminyum petekler de yer alır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Beşiktaş/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Beşiktaş hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.