Arnavutköy’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Arnavutköy Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz. 

- Arnavutköy/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ARNAVUTKÖY

Arnavutköy

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ARNAVUTKÖY HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ARNAVUTKÖY HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34275
Arnavutköy Belediyesi: https://www.arnavutkoy.bel.tr/

Adnan Menderes Anadolu Merkez
Atatürk Baklalı Balaban
Boğazköy İstiklal Bolluca Boyalık
Çilingir Deliklikaya Dursunköy
Durusu Fatih Hacımaşlı
Hadımköy Haraççı Hastane
Hicret İmrahor İslambey
Karaburun Karlıbayır Mareşal Fevzi Çakmak
Mavigöl Mehmet Akif Mustafa Kemal Paşa
Nenehatun Ömerli Sazlıbosna
Taşoluk Tayakadın Terkos
Yassıören Yavuz Selim Yeniköy
Yeşilbayır Yunus Emre

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ARNAVUTKÖY HURDACILIK HAKKINDA

  Arnavutköy'ün hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy, İstiklal, Bolluca ve Boyalık gibi mahallelerin yanı sıra Arnavutköy’ün tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Arnavutköy hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Dönemsel olarak evlerimizde genel bir temizliğe gidebiliriz. Bu genel temizlik sırasında ise evimizde artık kullanmadığımız veya eski eşyalar çıkar. Bu eşyaları da çoğunlukla çöpe atarız veya hurdacılara satarız. Hurdacılara satmak ise çok daha kolay ve geri dönüşüm yapılması mümkün olan bir tercihtir.

  Hurda eşyalarda geri kazanım oldukça önemlidir. Hurdacılara verdiğimiz eşyalar çoğunlukla kullanılmayan ve artık çöp olan eşyalardır ve bu şekilleriyle rahatsız verirler. Rahatsızlık vermemeleri ve doğa için katkı sağlamaları adına geri dönüştürülmelerine ihtiyaç vardır.

  Arnavutköy hurdacı ise Arnavutköy semtinde hurdacılık işleten bir yerdir. Artık kullanılmayan ve eskimiş eşyaları bizlerden alarak hurdacılık işini yerine getirmektedir. Aynı zamanda verilen hurdaları iyi bir şekilde muhafaza ederek rahatsızlık yaratmamaktadır.

  Hurda Nedir?
  Hurda, uzun zamandır kullanılmayan ve eskimiş eşyalara verilen genel bir isimdir. Aynı zamanda uzun zamandır kullanılmaktan yıpranmış ve iş göremez eşyalar da hurda olmaktadır. Bu eşyaların içine otomobiller, motosikletler veya teknolojik aletler de girebilir.

  Hurdalar da kendi içlerinde farklı olabilirler. Hurda eşyaların hurda olabilmeleri için pek bir kural yoktur. Kullanılmış ve eskimiş olmaları yeterlidir. Dolayısıyla bu durumda olan tüm eşyaların hurdası kabul edilmektedir.

  Hangi Malzemelerden Yapılmış Eşyalar Hurda Olabilir?

  Alüminyum eşyalar.

  Bakır eşyalar.

  Demir eşyalar.

  Metal eşyalar.

  Plastik eşyalar.

  Cam eşyalar.

  Kağıt

  Hurda statüsüne giren her maddeden eşyalar.

  Hurdaların Dönüştürülmesi Mümkün müdür?
  Sahip olduğumuz eşyaların tümü ham madde bakımından doğada çözünebilen eşyalardır ancak zaman alabilir. Bu zamanı kısaltmak için ise hurdacılar tüm dikkatleriyle çalışmaktadır. Son zamanlarda ise hurdaların geri dönüştürülmesi oldukça artmıştır.

  Atık malzemeler ise doğada çoğunlukla çözünmezler ancak doğru bir şekilde dönüştürülmesi ile doğaya kazandırılabilirler. Bu nedenle hurda olabilecek tüm eşyaların yanında atık malzemelerin de hurda olması muhtemeldir.

  Arnavutköy’de Hurdacılık İşletmesi Bulunabilir mi?
  Hangi şehirde ve semtte yaşarsak yaşayalım evlerimizde hurda bulunur. Bu hurdaları verecek bir hurdacı bulmak ise bazı kişiler için zor olabilir. Örneğin Arnavutköy’de yaşayan kişiler sahip oldukları hurdaları Arnavutköy’de hurdacı olan birilerine vermek isterler. Bunun için de Arnavutköy içinde hurdacı arayışına girerler.

  Arnavutköy Hurdacısının Hizmetleri Nelerdir?
  Arnavutköy hurdacı, söz konusu semtte hurda alım satım yapan bir işletmedir. İnternet üzerinden yapılan Arnavutköy hurdacılık araması ile kolaylıkla ulaşılabilir. Evden hurda alma ve satmış olduğu hurdaları adrese teslim etme gibi hizmetleri bulunmaktadır.

  Arnavutköy Hurdacılık Doğa Dostu mudur?
  Arnavutköy hurdacılık doğa dostu olan bir hurdacılık işletmesidir. Öyle ki geri dönüştürülebilir olarak belirlediği hurdalar geri kazanım politikasına göre işlenmektedir. Doğada tahribat yaratacak ve kötü görüntüye yol açacak tüm hurdaları itinayla yok etmektedir.

  Arnavutköy Hurdacısına Nasıl Ulaşılır?
  Arnavutköy hurdacısının resmi bir sitesi bulunmaktadır. Bu site üzerinden hurdalar ve söz konusu işletme hakkında birçok bilgiyi edinmek mümkündür. Bunun için ceysangerikazanim.com sitesi kullanılabilir. Sitede Arnavutköy hurdacısı hakkında tüm bilgiler ve doğa ile uyumlu çalışmaları yer almaktadır. Aynı zamanda hurda fiyatları hakkında da detaylı bilgiler mevcuttur.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Arnavutköy/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Arnavutköy hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.