Zeytinburnu’nda hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Zeytinburnu Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Zeytinburnu/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ZEYTİNBURNU

Zeytinburnu

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ZEYTİNBURNU HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ZEYTİNBURNU HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34010
Zeytinburnu Belediyesi: https://www.zeytinburnu.istanbul/

Beştelsiz Mah. Çırpıcı Mah. Gökalp Mah.
Kazlıçeşme Mah. Maltepe Mah. Merkezefendi Mah.
Nuripaşa Mah. Seyitnizam Mah. Sümer Mah.
Telsiz Mah. Veliefendi Mah. Yenidoğan Mah.
Yeşiltepe Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ZEYTİNBURNU HURDACILIK HAKKINDA

  Zeytinburnu'nun hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Beştelsiz, Maltepe, Sümer ve Telsiz mah. gibi mahallelerin yanı sıra Zeytinburnu’nun tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Zeytinburnu hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  İmalat işinde atıl duruma gelen malzemeleri hurda denilmektedir. Örneğin otomobil üreticisi araba üretirken ve arabayı bitirdikten sonra atıl çelik oluşmuşsa bu hurda olarak kabul edilir. Araba üretimi yapılırken ihtiyaç fazlası olan malzeme hurda olarak tanımlanır. Ayrıca geri dönüştürülebilir talaşlar da hurda olarak kabul edilir.

  Üretim sırasında arta kalan küçük ve önemsiz malzemeler zeytinburnu hurdacılık tarafından geri dönüşümde değerlendirilmektedir. İmalat fazlası malzemeler hurda olabileceği gibi metal talaşı da değerlendirilen hurdalar arasında yer alır. İmalat sırasında zamanla biriken metal talaşları zeytinburnu hurdacı tarafından geri kazanım amacıyla satın alınmaktadır.

  Şirketler imalat sırasında oluşan hurdalarla uğraşmak için emek ve zaman harcamak zorundadır. Fazla olan bu malzemelerin yeniden kullanılması ve geri dönüşüme kazandırılması hurdacılık sayesinde gerçekleşmektedir.

  Hurda Metaller Nelerdir?
  Ürünlerin imalatı sırasında atık malzemeye dönüşmüş metaller, metalik malzemeler hurda metallerdir. İnşaatlardaki malzemeler, projelerdeki malzemeler, araç üretimi sırasında kullanılan parçaların fazlası hurda metal olarak yeniden değerlendirilir. Konut yapımı sırasında ya da ticari üretim sırasında hurda metal oluşmaktadır.

  Demirli metal veya demirsiz metal olsun bunlar eritilerek ham madde olarak yeniden dönüştürülebilir. Elektrikçilerin kullandıkları teller, elektrik ekipmanları, tesisatçıların kullandığı bakır borular, pirinç armatürler geri dönüşüm sayesinde ekonomiye kazandırılabilir. Bilgi eksikliği nedeniyle çöpe atılan bu metaller zeytinburnunda hurdacı tarafından satın alınmakta ekonomiye kazandırılmaktadır.

  Demirli Metaller ve Demir Dışı Metaller
  Metaller geri dönüştürülmeden önce demirli ve demirsiz olarak ayrılmaktadır. Ortak bir mıknatıs yardımıyla bu işlem basitçe gerçekleştirilir. Eğer mıknatıs metale yapışıyorsa metal demir içermektedir. Yapışmıyorsa metal demir dışıdır. Geri kazanım için en değerli olan metaller demir dışı olanlardır. Bunlar içinde en yaygınları nikel, çinko, cam , bakır, pirinç, kağıt , kurşun, alüminyum , kalay, plastik ve magnezyumdur. Geri dönüşümde demirli olan metaller pek değerli değildir.

  Geri Dönüşümü En Değerli Olan Metaller
  Geri dönüşümde alüminyum, pirinç ve bakır en değerli metal hurdası olarak kabul edilir. Sarı renkte olan, bakır ve çinkonun kombinasyonu olan pirinç geniş bir alanda kullanılmaktadır. Aydınlatma, kapı kolu imalatı, sıhhi tesisatta, anahtar yapımında pirinç yaygın olarak kullanılır. Bu ürünlerdeki eski  hurdalar geri kazanım olarak değerlendirilir. Değerli olan diğer bir ürün alüminyumdur.

  Kullanılmış yiyecek içecek kutuları alüminyumun bolca olduğu metallerdir. Alüminyum hurda alım satım için çok çekici bir metaldir. Hurda fiyatları içerisinde en yüksek olan metaldir. Bu metalin hurdaları yenilenen evlerde pencere, kapı gibi alanlarda sıklıkla bulunmaktadır. Hurdacı açısından değerli olan ve çok talep gören bir diğer metal bakırdır. Özellikle inşaatlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Hurdayı İmalatta Azaltmak
  İmalatta hurdayı azaltmak imkânsızdır. Pek çok imalat şirketi için atık malzemeler işlerinin kaçınılmaz bir parçasıdır. Geri dönüşümle kazanılmış olan hurdalar hem doğa açısından faydalı olmaktadır, hem de inşaat sektörü için ekonomik olmaktadır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Zeytinburnu/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Zeytinburnu hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.