Büyükçekmece’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Büyükçekmece Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Büyükçekmece/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

Büyükçekmece

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BÜYÜKÇEKMECE HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BÜYÜKÇEKMECE HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34500
Büyükçekmece Belediyesi: https://www.bcekmece.bel.tr/

19 Mayıs Mah. Ahmediye Mah. Alkent 2000 Mah.
Atatürk Mah. Bahçelievler Mah. Çakmaklı Mah.
Celaliye Mah. Cumhuriyet Mah. Dizdariye Mah.
Ekinoba Mah. Fatih Mah. Güzelce Mah.
Hürriyet Mah. Kamiloba Mah. Karaağaç Mah.
Kumburgaz Mah. Mimaroba Mah. Mimarsinan Mah.
Murat Çeşme Mah. Pınartepe Mah. Sinanoba Mah.
Türkoba Mah. Ulus Mah. Yenimahalle Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BÜYÜKÇEKMECE HURDACILIK HAKKINDA

  Büyükçekmece'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000 ve Atatürk mah. gibi mahallelerin yanı sıra Büyükçekmece’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Büyükçekmece hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Geri dönüşüme son yıllarda daha çok önem verilmeye başlanıldı. Peki ya evinizde olan hurdaları kolay bir şekilde, evinizde otururken nasıl gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? Ceysan Geri Kazanım firması bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

  Hurda Nedir?
  Hurda; kullanılan malzemelerin atığıdır. Hurda, işlevselliğini yitirmiş maddelerin geneline verilen isimdir. Metal hurdası günümüzde en değerli olan hurdadır. Hurdaların bu kadar değerli olmasının sebebi, geri dönüşüm işlemi yapılarak tekrar ham madde olarak kullanılabilmesidir. Bu durum hurdacılık piyasasının oluşmasına sebep olmuştur.

  Gittikçe gelişen teknoloji aynı hızla eskiyen, kullanılmış hurdalar durumuna dönüşmüştür. Evlerden ve iş yerlerinden kullanımı mümkün olmayan, eski ürünler hurda olarak adlandırılmaktadır. Bu hurdalar sektörde olan işi iyi bilen hurdacılar tarafından değerlendirilerek ayrıştırılmaktadır.

  Hurdaların ülkemize katkısı büyüktür. Geri dönüştürülebilir hurdalar ile enerjiden büyük derecede tasarruf edilecektir. Sıfırdan bir ürün yaratmak fazladan maliyet demektir. Hurdada ise bu süreç ve maliyet daha da ekonomik hale gelecektir.

  Geri Dönüşüm Nedir?
  Geri dönüşüm; atık çöp miktarını azaltmak, kaynakların lüzumsuz kullanımının önüne geçmektir. Geri dönüşüm, depolama sorununu da ortadan kaldırır. Kaynakların doğru kullanılması doğa ve ekonomi için iyidir.

  Geri Dönüşebilen Maddeler Nelerdir?
  Kimyasal atıklar, cam, plastik, bakır, kâğıt, metal, alüminyum, demir ve tekstil gibi maddeleri sayabiliriz. Bu maddeleri geri dönüştürerek dünyamıza geri kazanım sağlayabiliriz.

  Hurdacılığın Önemi:
  Geri dönüştürülmeyen malzemeler toprağa karışarak enerji israfına neden oluyor. Hurdacı; doğal kaynakların korunmasına yardım eder. Enerji tasarrufunu sağlar. Doğal yaşamı ve çevreyi korur. Hurdacılık önemli bir iştir.

  Ceysan Geri Kazanım Nedir?
  Ceysan Geri Kazanım Büyükçekmece hurdacı olarak faaliyet vermektedir. Ceysan Geri Kazanım; müşterilerinin atık malzemeler olan metal, alüminyum, kağıt, plastik gibi hurdalarını alıp geri dönüşüme katkıda bulunuyor. Çevre kirliliğini azaltmak için sürekli çalışıyorlar. Ülkemizin ihtiyaçlarını karşılayarak hurda için ödenecek olan döviz miktarını ülkemizde kalmasını sağlamaktadırlar.

  Hurdalar; birçok kategoriye ayrılır. Bütün hurda fiyatları birbirinden farklıdır. Eğer elinizde olan bir hurdayı satmak istiyorsanız Ceysan Geri Kazanım’ı arayabilirsiniz.

  Büyükçekmece hurdacılık faaliyetlerini gerçekleştiren Ceysan Geri Kazanım online olarak da hizmet vermektedir. Hurdanızı satmak istiyorsanız ve fiyatı hakkında bir bilginiz yoksa telefon ederek bilgi alabilirsiniz. Kendi web sitelerinde de aynı şekilde geri dönüşüm yapmasını istediğiniz ürünü seçip, fotoğrafını yükleyebilirsiniz. Daha sonradan sizleri arayıp hurdalarınızın fiyatı hakkında teklifte bulunuyorlar.

  Firma Büyükçekmece’de hurdacı olarak faaliyettedir. İstanbul, Esenyurt’ta hizmet vermektedir. Esenyurt; önceden İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin bir semtidir. Son zamanlarda ki yapılaşmalarla Esenyurt popüler bir yerleşim haline gelmiştir. İlçede birçok alışveriş merkezleri vardır. Bu bölgede termal sular çıkartılır.

  Ceysan Geri Kazanım; dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirmektedir. Asıl faaliyeti danışmanlık üzerinedir. Danışmanlık yaptığı firmaların geri kazanım oranları %90 üzerine çıkmıştır. Ayrıca birçok sektörde faaliyette göstermektedir. Teknoloji ve sosyal sorumluluk alanında yeni yatımlar yapmaktadır.

  Hurda alım satım işlerinizi www.ceysangerikazanim.com adresinden çok rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Büyükçekmece/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Büyükçekmece hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.