Şile’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Şile Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Şile/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ŞİLE

Şile

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ŞİLE HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ŞİLE HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34570
Şile Belediyesi: https://www.silivri.bel.tr/

Ağaçdere Mah. Ağva Merkez Mah. Ahmetli Mah.
Akçakese Mah. Alacalı Mah. Avcıkoru Mah.
Balibey Mah. Bıçkıdere Mah. Bozkoca Mah.
Bucaklı Mah. Çataklı Mah. Çavuş Mah.
Çayırbaşı Mah. Çelebi Mah. Çengilli Mah.
Darlık Mah. Değirmençayırı Mah. Doğancılı Mah.
Erenler Mah. Esenceli Mah. Geredeli Mah.
Göçe Mah. Gökmaslı Mah. Göksu Mah.
Hacı Kasım Mah. Hacıllı Mah. Hasanlı Mah.
İmrendere Mah. İmrenli Mah. İsaköy Mah.
Kabakoz Mah. Kadıköy Mah. Kalem Mah.
Karabeyli Mah. Karacaköy Mah. Karakiraz Mah.
Karamandere Mah. Kervansaray Mah. Kızılca Mah.
Kömürlük Mah. Korucu Mah. Kumbaba Mah.
Kurfallı Mah. Kurna Mah. Meşrutiyet Mah.
Oruçoğlu Mah. Osmanköy Mah. Ovacık Mah.
Sahilköy Mah. Satmazlı Mah. Sofular Mah.
Soğullu Mah. Sortullu Mah. Şuayipli Mah.
Tekeköy Mah. Ulupelit Mah. Üvezli Mah.
Yaka Mah. Yaylalı Mah. Yazımanayır Mah.
Yeniköy Mah. Yeşilvadi Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ŞİLE HURDACILIK HAKKINDA

  Şile'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Çayırbaşı, Kabakoz, Avcıkoru ve Karakiraz mah. gibi mahallelerin yanı sıra Şile’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Şile hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Hurdacılık sayesinde atık malzeme olarak doğada bulunan maddeler geri dönüşüme kazandırılır. Geri dönüşüme kazandırılan bu maddeler ise tekrardan kullanılabilir hale getirilerek ham madde hâline dönüştürülür.

  Fabrikalar geri dönüşüm konusunda hizmet veren iş yerleridir. Hurdacı ile para karşılığı anlaşarak atıklarının değerlendirilmesini sağlarlar. Şile hurdacılık olarak firmamız bu konuda kaliteli bir hizmet anlayışı ile mesleğini icra etmektedir. Hurdaları, değerinde hurda fiyatları karşılığında nakit olarak satın almaktadır.

  Hurdacı Kimdir?
  Hurdacı, atık malzemeler durumunda olan hurdaları toplar. Artık kullanılamaz hale gelen eski eşyalar hurdaya çıkar. Hurdaları toplayıp geri kazanım ile değerlendiren kimsedir. Çalışma şartları zor olan hurdacılık, toplayıcılık yaparak topladıkları hurdaları yeniden hammaddeye dönüştürme işidir.

  Hurda olarak kabul edilen malzemeler çoğunlukla metal ağırlıklı malzemelerdir. Çünkü günlük yaşamda kullanılan malzemelerin pek çoğu metal eşyalardır. Hurdacılar da daha çok geri dönüştürülebilir metal toplayıcılığı yapmaktadır.

  Firmamız Şile hurdacı hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Hurdalarınızı yerinde ve uygun fiyatlarla satın almaktayız.

  Hurdacı Ne Alır?
  Hurdacılar hemen her türlü eski ve kullanılmış eşyaların hurdalarını satın almaktadır. Bunlar içerisinde metal hurdaların geri dönüşümü daha önemli olduğundan metaller vazgeçilmez hurdalardır. Cam ve plastik gibi hurdaların da kendine göre bir değeri vardır.

  Şile’de hurdacı adresten hurda alım satım yaparken nakit satın alma işlemi gerçekleştirmektedir. Satın aldığı hurdaları tanımlama sensörleri kullanarak sınıflandırmaktadır. Hurda alım satım sırasında hurdanın cinsi belirlenerek değerinde fiyatlar verilmektedir.

  Profesyonel Hurdacılık Nasıl Yapılır?
  Hurda alım satım sırasında önemli noktalardan birisi bu hurdaların nasıl sevk edileceğidir. Firmamız, sevkiyat sırasında nakliye araçlarını kullanmaktadır. Geri dönüşüm amacıyla satın alınan hurdaları verilen adreslerden almaktayız.

  Plastik, çelik, demir, beton gibi taşınılacak olan hurdalar büyük ve ağır parçalardan oluştuğu için atık malzemelerin sevk edilmesi özel araçlarla gerçekleştirilir. Hurdaları sevk sırasında araçlar ücretsiz olmaktadır. Firmamız, hizmetini hurda belgesi garantisi ile vermektedir.

  Hurda alımı sırasında hurdaların ağırlıklarının doğru olarak tartılması için hassas kantarlar kullanılmaktadır. Firmamız doğa dostu hizmet anlayışı ile sektörde yer almaktadır. Bilhassa kağıt hurdasının geri dönüşümü doğaya büyük katkı sağlamaktadır.

  Hurda Fiyat Hesaplama
  Hurdaların nasıl satılacağı ve nasıl fiyatlandırılacağı konusunda deneyime sahip olan firmamız, bu konuda işini özenle yürütmektedir. Hurda fiyatları hesaplanırken dikkat edilen ölçütler, ağırlık ve hurda birim fiyatıdır. Geri dönüşümde elde edilen ham madde olarak da birim fiyatlar metalin değerine göre belirlenmektedir.

  Hurdaların ağırlığı hassas kantarla ölçülür. Daha sonra hurda fiyatları hesaplanırken birim fiyatlar üzerinden hesaplama yapılır. Hurdalar, ağırlığı ve birim fiyatı çarpılarak hesaplanır. Hurdaların türüne göre birim fiyatlar farklılıklar göstermektedir.

  Metal hurdalar içinde demir tercih edilen bir hurdadır. Krom, bakır, nikel gibi atık malzemeler değerli olmaktadır. Fiyatlar da metal hurdası türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Kolay bulunan, geri kazanım açısından bol olan ürünlerin fiyatları düşük olmaktadır.

  Ancak daha az bulunan ve çevre için değerli alüminyum, bakır gibi madenler daha yüksek fiyatla satın alınmaktadır. Çünkü bu metallerin ham madde olarak kullanımı daha yaygındır. Ayrıca yeniden çıkarılmaları daha maliyetlidir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Şile/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Şile hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.