Maltepe’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Maltepe Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Maltepe/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / MALTEPE

Maltepe

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

MALTEPE HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

MALTEPE HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34840
Maltepe Belediyesi: https://www.maltepe.bel.tr/

Altayçeşme Mah. Altıntepe Mah. Aydınevler Mah.
Bağlarbaşı Mah. Başıbüyük Mah. Büyükbakkalköy Mah.
Cevizli Mah. Çınar Mah. Esenkent Mah.
Feyzullah Mah. Fındıklı Mah. Girne Mah.
Gülensu Mah. Gülsuyu Mah. İdealtepe Mah.
Küçükyalı Mah. Yalı Mah. Zümrütevler Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  MALTEPE HURDACILIK HAKKINDA

  Maltepe'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler ve Bağlarbaşı mah. gibi mahallelerin yanı sıra Maltepe’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Maltepe hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Geri dönüştürülebilir işlenmiş olan tüm maddelere hurda denilmektedir. Hurda malzemeler artık kullanılmayan ve atıl duruma gelmiş malzemelerdir. Hurda çeşitleri metal grupları olarak sınıflandırılmıştır.

  Çöpe atılmış olan hurdaların çözülmesi neredeyse binlerce yıl sürmektedir. Firmamız maltepe hurdacı ile iletişime geçerek bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmak mümkündür. Bu sayede geri dönüştürülebilir bu malzemeler ham madde tekrar kullanılabilmektedir.

  Hurdacılar Ne İş Yapar?
  Atıl duruma gelmiş olan hurdaları toplayıp bunu geri dönüşüme kazandıran kişilere hurdacı denir. Teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak tüm teknolojik aletler de yenilenmektedir. Bu aletler artık hurda olarak ayrılırlar.

  Hurda olarak ayrılan bu aletler maltepe hurdacılık tarafından satın alınır. Satın alınan ürünler geri dönüşüm amacıyla değerlendirilir. Hem ülke ekonomisine hem de doğaya katkı sağlamak amacıyla atık malzemeler hurda sektöründe kullanılmaktadır.

  Hurdacılık sürekli gelişim gösteren bir sektördür. Pek çok endüstri kolu da hurdacılık ile birlikte gelişmektedir. Hurda ürünlerin satın alınıp geri kazanım yoluyla değerlendirilmesi diğer sektörlerde maliyeti aşağı çekmektedir. Bu da ekonomiye önemli bir destek sağlamaktadır.

  Maltepe’de hurdacı hurda alımı yaparken güncel hurda fiyatları uygulamaktadır. Bu sayede gerçekleştirdiği projelerle hem doğa korunmaktadır hem ülke ekonomisine destek sağlanmaktadır.

  Hurda Malzemeler Nelerdir?
  Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda da pek çok değişiklik olmaktadır. Evlerimizde çok fazla eşya kullanılmaktadır. Bu eşyalar zamanla eski ve kullanılmaz hale gelmektedir. Özellikle elektronik eşyaların ömrü kısa olmaktadır.

  Ömrünü tamamlayan kullanılmış eşyaların yerini yenisi alınmaktadır. Eski eşyaların metal olan bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, plastik hurdası, krom hurdası geri kazanım yolu ile değerlendirilmektedir.

  Sektörde uzun zamandan beri öncü olan firmamız eski olan eşyalarınızın bu hurdalarını değerinde hurda alım satım fiyatı ile satın almaktadır.

  Satın Alınan Hurda Malzemeler Nelerdir?
  Hurda alım satım yapan firmalar genelde yerinde hurda alımı gerçekleştirmektedir. Yerinde hurda alımı yapılan malzemeler arasında endüstriyel malzemeler yer alır.

  Makinaların atıkları, üretim sonrası oluşan metal talaş, inşaatlardaki atık demir, pirinç, bronz, bakır, kurşun, konteyner hurdası gibi malzemeler endüstriyel hurdadır.

  Bir diğer atık türü ise evsel atıklardır. Evsel atıklar içerisinde elektronik eşyaların atık malzemeleri, cam hurdaları, kağıt hurdalar, bilgisayar parçaları, kombi ve klima parçaları yer almaktadır. Evsel atık hurdalar da kapınıza gelerek yerinde satın alınmaktadır.

  Toplanan bu hurdalar geri kazanım tesislerinde ayrıştırılır. Daha sonra geri dönüşüm ocaklarında eritilir, ham madde ürünlere dönüştürülür. Endüstri ve sanayiye yeniden kazandırılır. Firmamız sıfır atık projelerine destek vermektedir. Bu amaçla hurdalar toptan ve bireysel olarak satın almaktadır.

  Satın aldığı ürünleri geri dönüşüm ocaklarında endüstriye yeniden kazandırmaktadır. Böylece ülke ekonomisine ve çevreye büyük bir katkı sağlamaktadır. Firmamız hurda kategorisine giren tüm ürünleri kapınıza kadar gelerek ve nakit olarak satın almaktadır.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Maltepe/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Maltepe hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.