Beykoz’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Beykoz Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Beykoz/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / BEYKOZ

Beykoz

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

BEYKOZ HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

BEYKOZ HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34800
Beykoz Belediyesi: https://www.beykoz.bel.tr/

Acarlar Mah. Akbaba Mah. Alibahadır Mah.
Anadolu Hisarı Mah. Anadolu Kavağı Mah. Anadolu Feneri Mah.
Baklacı Mah. Bozhane Mah. Cumhuriyet Mah.
Çamlıbahçe Mah. Çengeldere Mah. Çiftlik Mah.
Çiğdem Mah. Çubuklu Mah. Dereseki Mah.
Elmalı Mah. Fatih Mah. Göksu Mah.
Göllü Mah. Görele Mah. Göztepe Mah.
Gümüşsuyu Mah. İncirköy Mah. İshaklı Mah.
Çiğdem Mah. Çubuklu Mah. Dereseki Mah.
Elmalı Mah. Fatih Mah. Göksu Mah.
Göllü Mah. Görele Mah. Göztepe Mah.
Gümüşsuyu Mah. İncirköy Mah. İshaklı Mah.
Kanlıca Mah. Kavacık Mah. Kaynarca Mah.
Kılıçlı Mah. Mahmutşevketpaşa Mah. Merkez Mah.
Ortaçeşme Mah. Öğümce Mah. Örnekköy Mah.
Paşabahçe Mah. Paşamandıra Mah. Polonezköy Mah.
Poyrazköy Mah. Riva Mah. Rüzgarlıbahçe Mah.
Soğuksu Mah. Tokatköy Mah. Yalıköy Mah.
Yavuz Selim Mah. Yeni Mahalle Mah. Zerzavatçı Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  BEYKOZ HURDACILIK HAKKINDA

  Beykoz'un hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Acarlar, Akbaba, Alibahadır ve Anadolu Hisarı mah. gibi mahallelerin yanı sıra Beykoz’un tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Beykoz hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Kullanıldığı için parçalanmış dökülmüş ve işe yaramayan eşyalar olarak tanımlanmaktadır. Her türlü eski özelliğini kaybeden ve kullanılmış metal eşya hurdadır. Bunu birlikte yıkılan binalardan ve inşaatlardan kalan atık malzemeler de hurda sınıfına girer.

  Örneğin evimizde çalışmayan her türlü elektrikli eşya radyatör peteği demir araç gereçler, bakır araç gereçler, alüminyum araç gereçler de hurdadır. Bunlarla birlikte eski sobalar, kullanılmış kağıt ve plastik atık malzemeler olarak değerlendirilir.

  Bazen alınan arsa üzerine yapılacak yeni bir bina için eski binanın yıkılması gerekir. Yıkılacak olan binadan geriye kalan hurdalar değerlendirilmesi için hurdacılar tarafından satın alınır. Bu şekilde hurdacılar tarafından satın alacak olan atıl durumdaki hurdaları satmak inşaat firmasına emek tasarrufu sağlar.

  Aslında çöp olarak görülen tüm bu malzemeler geri dönüşüm yoluyla ham madde olarak değerlendirmektedir. Beykoz Hurdacılık olarak yıkım işleminizi gerçekleştiriyoruz. Bu malzemeleri geri dönüştürülebilir malzeme olarak ekonomiye kazandırıyoruz.

  Hurdacılık Bir Meslek mi?
  Günümüzün popüler mesleklerinden biri olan hurdacılık hurda toplama işini yapan kimseler tarafından gerçekleştirilir. Kullanılmayan eşyalar satın alınarak ya da çöp atılmış eşyalar toplanarak hurdacılık mesleği icra edilir.

  Bu meslek büyük çapta ya da küçük çaplı yapılmaktadır. Küçük çapta hurdacı olarak çalışanlar cam hurdalar, plastik hurdaları, kağıt atıkları toplarlar. Elektrikli eşya parçaları otomobil parçaları ya da yıkım işlemleri sonucu toplanan hurdalar büyük çapta hurdacılık şeklinde yapılır.

  Küçük çaplı hurdacılık yapan kimseler hurdaları gezerek toplarlar. Buldukları bu hurdaları kişilerden değerinde hurda fiyatları üzerinden satın alırlar. Küçük çapta hurdacılık yapanlar çöplerden de hurdaları toplar ve biriktirirler. Daha sonra bu hurdaları büyük çaptaki hurdacılara satarlar.

  Elde ettikleri hurdaları büyük çaptaki hurdacılar, birbirinden ayrıştırırlar. Büyük çaptaki hurdacılar daha sonra bu malzemeleri geri dönüşüm merkezlerine gönderirler. Geri kazanım merkezlerinde eritme ocaklarında malzemeler eritilirler. Günümüzde hurdacılık profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

  Beykoz hurdacı olarak işimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız projelerle işlerini yürütmektedir. Profesyonel şirketler arasında yer alarak hurdacılık mesleğini yapmaktadır.

  Hurdacılık Mesleği Nasıl Yapılır?
  Hurdacılık kağıt, plastik, cam, krom, alüminyum, ahşap malzemeler, nikel gibi metal atıkların hurdası toplanıp geri dönüşüme kazandırılması işidir. İşini uzman bir şekilde gerçekleştiren beykoz’da hurdacı tehlikesiz atık toplama ve ayırma belgesi ile bu işi gerçekleştirir.

  Firmamız yasal olarak bu işi gerçekleştirmekte ve bu mesleğe ait donanıma sahiptir. Hurdaları yerinde hurda alım satım işini yaparak taşımaktadır .Uzman ekibi ile taşıdığı parçaları geri dönüşüme hazırlanmakta ve doğa açısından faydalı olacak hammaddeye dönüştürmektedir.

  Hurdaların Değerlendirilmesi
  Hurdalar tek bir malzemeden oluşabileceği gibi birden fazla malzemeden de oluşur. Metal hurdaları günümüzün en değerli hurda malzemeleridir. Kullanım ömrünü tamamlamış olan malzemeler hurda olarak değerlendirilir.

  Hurdaları bu kadar değerli yapan geri dönüşüm sayesinde hammaddeye dönüşmesidir. Bu nedenle başlı başına bir piyasa oluşmuştur. Hurda fiyatları buna bağlı olarak ortaya çıkmıştır. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi sayesinde eski ve kullanılmış malzemeler geri kazanım sayesinde hammadde olarak yeniden değerlendirilir.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Beykoz/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Beykoz hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.