Şişli’de hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Şişli Hurdacı Telefonu +90 (532) 679 66 50 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Ceysan’dan hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz.

- Şişli/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

- Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

- Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Şişli

Neden Biz?

bizim işimiz hurdacılık

ŞİŞLİ HURDACI TELEFONU

0532 679 66 50
[email protected]

ŞİŞLİ HİZMET BÖLGELERİ

Bulunduğu İl: İstanbul
Posta Kodu:
34265
Şişli Belediyesi: https://www.sultangazi.bel.tr/

19. Mayıs Mah. Bozkurt Mah. Cumhuriyet Mah.
Duatepe Mah. Ergenekon Mah. Esentepe Mah.
Eskişehir Mah. Feriköy Mah. Fulya Mah.
Gülbahar Mah. H.Edip Adıvar Mah. H.Rıfat Paşa Mah.
Halaskargazi Mah. Harbiye Mah. İnönü Mah.
İzzetpaşa Mah. Kaptan Paşa Mah. Kuştepe Mah.
M.Şevket Paşa Mah. Mecidiyeköy Mah. Merkez Mah.
Meşrutiyet Mah. Paşa Mah. Teşvikiye Mah.
Yayla Mah.

SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Hurda Alım Süreci

HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Hurda Türleri

  Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
  Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
  Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
  Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
  Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
  Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
  Elektrik Kablosu Hurda Ekovat Galvaniz Boru Pimapen
  Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
  Araç Jantı Krom Gazete Defter
  PVC Soyma Bakır Sunta Kurşun

  Üstteki hurda çeşitleri dışında alım satım yaptığımız diğer hurda türleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  ŞİŞLİ HURDACILIK HAKKINDA

  Şişli'nin hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

  Eskişehir, Esentepe, Mecidiyeköy ve Teşvikiye mah. gibi mahallelerin yanı sıra Şişli’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

  Şişli hurdacılık hizmetleri nasıl gerçekleşiyor?

  Günümüzde çevre sorunları doğayı her gün kirletmektedir. Bu kirlilik doğal kaynakların tükenmesine, doğal dengenin bozulmasına sebep olmaktadır. Doğayı ve çevremizi korumak için her türlü atığı değerlendirmeli, gereksiz atık yaratmaktan uzak durmalıyız.

  Atıkların Doğal Dengeye Verdiği Zararlar
  Çevreye kontrolsüz şekilde bırakılan hurdalar çevreye zarar veren, dengeyi bozan en yaygın atıklardan biridir. Bu atıklar özellikle su kaynaklarını tüketir, toprağın kalitesini bozar. Doğada bırakıldıklarında sağlık açısından büyük tehlike arz etmektedirler.

  Küresel ısınmanın ciddi oranda artması her mevsimin daha sıcak ve kurak geçmesine sebebiyet vermektedir. Alınacak önlemlerin hızlıca hayata geçirilmesi doğayı kurtaracaktır. Bir şirketin etrafa bıraktığı her türlü zararlı hurdası bu zararı artırmaktadır. Doğru şekilde alınıp değerlendiren bir hurda doğru bir hurdacılık hizmetiyle dönüşüme katkı sağlayacaktır.

  Hurdaların Alınma, İşlenme ve Geri Dönüşme Süreçleri Nasıl İşler?
  Hurdaların ve kullanılmış malzemelerin geri dönüştürülmesi zor sanılmasının aksine çok kolay bir işlemdir. Bunun için iyi bir danışmandan bilgi almak yerinde olacaktır. Hurdaların geri kazanım aşamasında hurdalarınız hurdacı tarafından alınır. Tesise giden bu atıklar orada gerekli işlemleri görerek gerekli parçalara dönüştürülür. Dönüştürülmesi imkansız olan ham madde ve atık malzemeler ise yok edilerek doğanın zarar görmesi engellenir.

  Hurda Çeşitleri Nelerdir?
  Hurdalar çeşitlere ayrılır. Bunlardan biri olan kağıt hurdalar defter, karton, kağıtlar, dergi gazete, kitap, mukavva gibi malzemelerdir. Matbaa atıkları olan eski kağıtlar da bu kategorinin içerisinde yer alır. Diğer kategori plastik hurdalardır. Bu kategoriye evlerde bulunan peynir kapları, pipetler gibi her türlü plastikler girer. Bir diğeri demir gibi metal hurdadır. Bu çeşitlere genellikle cam ve alüminyum gibi atıkların üretildiği inşaat sektörlerinde rastlanır.

  Hurdaların Geri Dönüşüme Kazandırılmasındaki Önem
  Giderek yayılan çevre kirliliği yüzünden doğa eskisi kadar verimli değildir ve tehdit altındadır. Bundan dolayı doğaya zarar verebilecek metaller, alüminyum ve bakır gibi hurdaları dönüştürmek elzemdir.

  Bu şekilde geri dönüştürülebilir malzemeler üretilir ve yeniden kullanılır.

  Hurdaların Geri Dönüşümünde Uzman Yardımı
  Ceysan Geri Kazanım,2011 yılından bu güne geri dönüşümün bir parçası olmak adına hizmet vermektedir. Deneyimiyle,  şişli hurdacı bilgisi arayanlar için önemli bir danışmanlık merkezidir. Ceysan hurda alım satım konusunda tecrübeli bir şirkettir. Çeşitli sektörlerde çalışıp Şişli’de hurdacılık konusunda uzman görüşü isteyenlere en güvenilir danışmandır. Ceysan Geri Kazanım şirketi ile hurda çeşitleri ve hurda fiyatları için işin uzmanına danışabilirsiniz. Aynı zamanda şişli hurdacılık ile ilgili geri dönüşüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

  Eğer siz de Şişli’de hurdacı iseniz iletişim kurmak ve detayları görmek için ceysangerikazanim.com/ sitesini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda telefon ile de iletişim sağlayabilirsiniz.

  Alacağınız doğru ve kaliteli bilgiler ışığında doğanın sürdürülebilirliğine katkıda bulunabilirsiniz. 0 532 679 66 50′ arayıp bilgilendirme isteyebilirsiniz. Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarından da takipte kalabilirsiniz.

  Neden sizi tercih etmeliyim?

  Şişli/İstanbul yakınlarında hurda alan yerler arasından tercih edebileceğiniz geri dönüşüm ve hurdacılık firmalarından biri olan Ceysan, profesyonel ekibi ile birlikte hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile satın alıp, nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle tercih edilen atık firmaları arasında yer almaktadır.

  Süreç nasıl ilerliyor?

  Şişli hurdacı telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere tahmini olarak fiyat vermekteyiz. Ardından mobil ekiplerimizi bulunduğunuz konuma yönlendirip sizlerle yüz yüze görüşme sağladıktan sonra hurdalarınızı satın almaktayız.