TİTANYUM HURDA

Ceysan Geri Dönüşüm, İstanbul merkezli bir geri dönüşüm şirketi olup profesyonel olarak Titanyum Hurdası alım satım hizmeti vermektedir.

İstanbul’da titanyum hurdası alan yerler (fabrika ve hurdacı) arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ceysan Geri Dönüşüm, profesyonel ekibi, değerinde alım ve nakit ödeme yöntemiyle Titanyum türünde olan hurdalarınızı yerinden almaya geliyor.

Titanyum Hurdası Güncel Fiyatı Nedir? (2024)

Titanyum: 105,00 TL / KG
Titanyum Talaşı:
60,00 TL / KG

Titanyum hurdası fiyatları gün içerisinde değişiklik göstermektedir. Alış satış fiyatları kilo üzerinden belirlenmektedir. Şu an güncel fiyatın ne kadar olduğuna dair bilgi almak için sayfada bulunan formdan bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Hızlı iletişim için +90 532 679 66 50 nolu hat üzerinden bizi arayabilir ya da WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

TİTANYUM HURDALARINIZ İÇİN HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Titanyum Hurda
  Titanyum Hurda
  Titanyum Hurda
  Titanyum Hurda

  Titanyum Hurda Hakkında Bilgiler

  Ağır ve pahalı metal grubunda bulunan titanyum, gri renktedir ve doğada az bulunan elementler arasındadır. Bu özelliği nedeniyle diğer birçok metale nazaran daha pahalı bir elementtir. Doğada az bulunuyor olması nedeniyle herhangi bir ürün veya madde imalatında tek başına kullanılmamakta genelde diğer metallerle birlikte karışım halinde yani alaşım olarak kullanılmaktadır.

  Titanyum Alaşımı Nasıl Ayrıştırılır?
  Titanyum hurdası olarak da kabul edilen ve özellikle tornacı atığı olarak adlandırılabilecek titanyum alaşımı özel bazı işlemlere tabi tutularak ayrıştırılabilmektedir. İçeriğinde bulunan demir, çelik gibi diğer metallerin birbirinden ayrıştırılması için üretilmiş makineler sayesinde titanyum alaşımı kolaylıkla eritilmekte ve içeriğindeki titanyum ayrıştırılabilmektedir.

  Karışık Titanyum Katıları Nasıl Olmaktadır?
  Karışık titanyum katıları, titanyum alaşımı olarak da adlandırabileceğimiz, katı halinde bulunan metallerde bulunan titanyuma karışık titanyum katıları denebilir. Katı halinde bulunduğu için bu tipteki katıların ayrıştırılmasında bu iş için özel üretilmiş metal eritici makineler kullanılmaktadır.

  Titanyum erime seviyesine dayanıklı bu makinelerde titanyum gibi ağır metaller kolaylıkla eritilmekte ve saf titanyum metali haline dönüştürülerek geri dönüşümü sağlanmaktadır.

  Titanyum Katıları Nerden Elde Edilir?
  Geri dönüşüm firmalarından olan firmamız, titanyum hurdası olarak ifade edilen hurdaları özellikle titanyum torna olarak adlandırılan tornacılardan elde etmektedir. Titanyum torna firmalarından direkt veya bu firmalardan hurda toplayan aracı firmalardan elde ettiğimiz titanyum hurdaları sayemizde piyasaya geri sürülebilecek hale dönüştürülmekte ve yeniden işlenerek üretim sektörüne kazandırılmaktadır.

  Titanyum hurdacısı olarak faaliyet gösteren veya demir tornası olarak faaliyet gösteren herhangi bir tornacı firmasına sahipseniz siz de atık olarak elde ettiğiniz titanyumları geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Türkiye’nin titanyum geri dönüşümünde en iddialı ve başarılı firmalarından olan firmamız, titanyum işlemeciliğinde ve geri dönüşümünde tüm sektör temsilcilerine önemli katkılar sunmaktadır.

  Titanyum talaş veya titanyum hurdası atıklarınız, firmamız sayesinde hızlı bir şekilde gerçek değerine yerinizden alınmakta ve işleme tesislerimize getirilmektedir. Titanyum talaşlarınız işyerlerinizde fazladan yer tutan ve size ağırlık olan bir etken olmaktan çıkacağı gibi piyasaya sağlayacağınız katma değerle birlikte firmanıza sağlayacağınız ek gelire dönüşecektir.

  Titanyum Kılıç, Titanyum Sünger Dönüşümü Nasıl Yapılmaktadır?
  Titanyum alaşımı veya titanyum katıları halihazırda saf titanyum olarak üretilmiş herhangi bir metalde bulunmadığından diğer metallerle birlikte üretilmiş titanyum alaşımlı ürünlerde bulunmaktadır. Ağır bir metal grubunda bulunan titanyumdan üretilmiş olan titanyum kılıç bu kapsamda sayılabilecek ürünlerdendir.

  Titanyum kılıç üretimi yapan firmalarda üretim sahasında ortaya çıkan fireler hurda olarak atık haline gelebilmektedir. Bu tür hurdaların geri dönüşüme kazandırılması da yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Titanyum kılıç hurdasına sahipseniz siz de bu hurdanızı en doğru geri dönüşüm firması olan firmamıza ulaştırabilir ve gerçek değerinde hurda satış işlemini yapabilirsiniz.

  Kimyasal yapısı gereği uzun çalışmalar sonucunda bazı metal ürünlerin üretiminde kullanıma hazır hale getirilen titanyum, günümüzde titanyum sünger olarak bazı metallerde ayrıca bulunmaktadır. Bu türdeki metallere örnek olarak ince metal levha veya boruları verebiliriz. Bu türde olup da titanyum sünger olarak adlandırılan metal atığınız varsa geri dönüşüme kazandırarak firmanıza ek gelir sağlayabilirsiniz.

  Geri Dönüşüm Firması
  Firmamız sadece titanyum hurda alım satımı işi yapmamakta diğer ağır metal grubu elementlerin ve atıkların alım satım işlerini de yapmaktadır. Eğer hurda alım satımı yapan bir firmanız varsa, firmamızla irtibata geçerek siz de piyasa şartlarında alım satım yapabileceğiniz bir hurda ticaretini bizlerle kısa sürede başlatabilirsiniz.

  Rutin hurda işlerini kolaylıkla yapabileceğiniz firmamız, sektörün tüm temsilcileri ile koordineli ve özverili şekilde çalışmaya hazır bir firmadır.