BOBİN HURDA

Ceysan Geri Dönüşüm, İstanbul merkezli bir geri dönüşüm şirketi olup profesyonel olarak Bobin Hurdası alım satım hizmeti vermektedir.

İstanbul’da bobin hurdası alan yerler (fabrika ve hurdacı) arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ceysan Geri Dönüşüm, profesyonel ekibi, değerinde alım ve nakit ödeme yöntemiyle Bobin türünde olan hurdalarınızı yerinden almaya geliyor.

Bobin Hurdası Güncel Fiyatı Nedir? (2024)

Fiyat Sorunuz

Bobin hurdası fiyatları gün içerisinde değişiklik göstermektedir. Alış satış fiyatları kilo üzerinden belirlenmektedir. Şu an güncel fiyatın ne kadar olduğuna dair bilgi almak için sayfada bulunan formdan bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Hızlı iletişim için +90 532 679 66 50 nolu hat üzerinden bizi arayabilir ya da WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

BOBİN HURDALARINIZ İÇİN HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Bobin Hurda
  Bobin Hurda
  Bobin Hurda
  Bobin Hurda

  Bobin Hurda Hakkında Bilgiler

  Bobinler genellikle tekstil endüstrisinde kullanılır ve ipliklerin sarıldığı alan olarak ifade edilir. Metal olarak kullanıldığında genellikle geri dönüşüm için bobin hurdası bulunur. Bu bobinlerin hem plastik hem de metal olarak farklılık göstermesinin yanı sıra metal için bakırın kullanıldığı da bilinmektedir.

  Bobin hurdaları bu tür çalışmalar sırasında kullanılamayan ve kullanılmaz hale geldiği tespit edilen elementler olabilir. Bu tür malzemeleri bertaraf etmek yerine geri dönüştürmek, atık şirketlerine bir gelir kaynağı olmakta ve israfı önlemektedir. Depolarda boş yer kaplayan bobin hurdaları kaldırılıyor.

  Bobin Hurdası Nedir?
  Bobin Hurdası, hurda olarak sınıflandırılabilecek en önemli türlerden biridir. Burada çok değerli bir bobin hurdasının geri kazanımına katılabilir ve birçok fayda elde edebilirsiniz. Günümüzde tüketicilerin ve şirketlerin geri dönüştürebileceği en değerli ürünlerden biri olmaya devam ediyor. Bu, üreticilerin yüksek kaliteli hurda bobin talebinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

  Büyüyen bir ekonomi, üreticilerin üretmek istediği bazı ürünlere yönelik tüketici talebini artırır ve geri dönüştürülmüş metaller, üreticilerin üretim maliyetlerini düşürmelerine olanak tanır. Ancak hurda bobin değerlidir. Üreticiler, herkesin sevdiği ve satın aldığı yeni ev eşyaları yapmaya devam edebilmek için geri dönüştürülmüş hurda almaya çok heveslidir.

  Bunun nedeni, bitmiş malzemelerin depolama alanlarında atık olmasını önlemek için hurda bobinin geri dönüşümünün gerekli olmasıdır. Ayrıca tüketiciler ve işletmeler için bu ürünleri satarak para kazanmanın iyi bir yoludur.

  Elektrik Aksamlarının Bobin Hurda İle Bağlantısı
  Hurda işlemleri geri dönüşüm hizmetlerinin önemli bir parçası olarak görülebilir. Genel olarak bakır ve demir gibi metallerden yapılan bobinler metal açısından zengindir. İletken metalden geçen akımı manyetik alana çevirerek enerjiyi geri kazanan bobinde kalan bakır, dönüşüm sırasında kısa devre yaparak değerini kaybedebilir. Sarmal bakır da bobin hurdası olarak kabul edilir.

  Tekstil firmaları arasında tekstil fabrikalarında çok fazla sarım telefi olduğu belirtilebilir. Bu ruloların fabrika atıklarına karışmasını önlemek isteyenlerin hurda firmalarına yönelerek değerlerinin geri kazanılmasını sağlamaları mümkündür.

  Hurda işlemleri, bobin hurda kangalların metallerinden ayrıştırılması ve geri dönüşümden sonra geri kazanılmasında önemli rol oynamaktadır. Aynı zamanda üreticilere uygun fiyatlar sunarak bobin piyasasına alternatif bir konumdadır.

  Bobin Hurdanın Geri Dönüşümü Neden Önemlidir?
  Tüketiciler geri dönüşümü ve bunun çevresel faydalarını düşündüklerinde, genellikle teneke kutuların, plastik şişelerin, gazetelerin ve karton kutuların belediye çöp kutularına atıldığından emin olurlar. Firmalar hurda bobini çok değerli olduğu için almaktadır.

  Hurda bobin geri dönüşümünün faydaları hem çevresel hem de ekonomiktir. Tüm bobin hurdalarını atmak yerine geri dönüştürmek, çevremizi iyileştirmede büyük rol oynuyor. Bobin atığı içeren veya bundan yapılan ürünler bertaraf edildiğinde, toprağa veya yakındaki suya sızabilen ve her ikisini de kirletebilen cıva ve kurşun gibi toksinler de içerebilir.

  Bobin hurda geri dönüşümü, bu metalleri depolama yerine dökme halde tutan bizimki gibi deneyimli geri dönüşüm şirketleri tarafından gerçekleştirilir. Firmamız ithal edilen tüm bobin hurdalarının işlenmesi ve geri dönüşümü ile ilgilenmektedir. Geri dönüşüm, topraktan suya ve elektriğe kadar doğal kaynaklarımızın çok daha azını kullanmakla kalmaz.

  Aynı zamanda, üretici tasarrufları, üreticilerin maliyetleri düşürmesine ve bu tasarrufları tüketicilere yansıtmasına olanak tanır. Geri dönüşümcüler, otomobil ve ev aletleri üretiminden şantiyelerde veya yeni yol altyapı projelerinde ihtiyaç duyulan ekipmana kadar her şey için gerekli olan metalleri sağlayarak ekonomimizin büyümesinde önemli bir rol oynamaktadır.

  Bobin Hurdası Nerede Bulunur?
  Hurda bobin, belirli şirketlerden yaygın olarak temin edilebilir. İnşaat şirketleri genellikle inşa edilmiş yapılardan tonlarca çelik kirişe sahiptir. Elektrikçiler çok fazla metal tel kullanır ve tesisatçılar bakır boru kullanır. Farklı iş sektörleri, hurda bakır bulmak için harika bir kaynaktır.

  Bobin Hurda Fiyatları
  Bobin hurda fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Bu noktada bireylerin detaylı fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçmesi gerekmektedir. Hurda bobin fiyatları göz önüne alındığında hurda bobin satışı için sunduğumuz hizmetler hakkında web sitemiz üzerinde yazan iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz.