BRONZ HURDA

Ceysan Geri Dönüşüm, İstanbul merkezli bir geri dönüşüm şirketi olup profesyonel olarak Bronz Hurdası alım satım hizmeti vermektedir.

İstanbul’da bronz hurdası alan yerler (fabrika ve hurdacı) arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ceysan Geri Dönüşüm, profesyonel ekibi, değerinde alım ve nakit ödeme yöntemiyle Bronz türünde olan hurdalarınızı yerinden almaya geliyor.

Bronz Hurdası Güncel Fiyatı Nedir? (2024)

Fosfor Bronz: 260,00 TL / KG
Bronz Parça: 232,70 TL / KG
Bronz Talaşı: 213,30 TL / KG

Bronz hurdası fiyatları gün içerisinde değişiklik göstermektedir. Alış satış fiyatları kilo üzerinden belirlenmektedir. Şu an güncel fiyatın ne kadar olduğuna dair bilgi almak için sayfada bulunan formdan bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Hızlı iletişim için +90 532 679 66 50 nolu hat üzerinden bizi arayabilir ya da WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

BRONZ HURDALARINIZ İÇİN HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Bronz Hurda
  Bronz Hurda
  Bronz Hurda
  Bronz Hurda

  Bronz Hurda Hakkında Bilgiler

  Her bir bronz hurda çeşidinin fiyatı farklı özelliklere göre belirlenmektedir. Bronz alım yapan bir firma olarak fiyatların sizi yanıltmaması adına çeşitli anketlere dayalı olarak da fiyat veriyoruz. Bu durumda fiyat sıkıntısı yaşanmayacak ve daha yüksek fiyattan satış yapmak daha kolay olacaktır.

  Neden Bronz Hurda Almalıyım?
  En önemli bakır alaşımlarından biri olan bronz kullanışlı olduğu kadar değerlidir. Bronz esas olarak hatıra yapmak için kullanılır. Ayrıca gemi üretimi de daha teknik amaçlar için kullanılan bronz gerektirir. Bu bronzu değerli bir madde yapar.

  Bronz dayanıklıdır, ancak bir süre sonra hurdaya dönüşür. Hurdaya çıkan bronz değerinden bir şey kaybetmez. Sonuç olarak, bronz hurdası geri dönüştürülerek bronz yeniden kullanılabilir.

  Bronz Hurda Maliyeti Nedir?
  Alaşımının üretim maliyeti şaşırtıcıdır. Maliyetlerin düşmesi bronzun kullanıldığı alanlara büyük fayda sağlayacaktır. Bu faydayı elde etmek için geri dönüşüm gereklidir. Aynı kalitede bronzu daha düşük maliyetle üretebilmek için geri dönüşüm önemli bir konudur.

  Bronz kullanan çoğu endüstrinin geri dönüştürülmüş bronzu tercih etmesinin nedeni budur. Bu geri dönüşüm niteliği, tüm hurda türleri için geçerlidir. Tüm atıklar geri dönüştürülür ve hammadde olarak yeniden kullanılır. Bu sayede akla gelebilecek tüm üretim alanları desteklenebilmektedir.

  Hurda Bronz Güncel Fiyatı Nedir?
  Farklı hurda türleri arasındaki fiyat farklılıkları oldukça normaldir. Ayrıca, mevcut hurda fiyatları her zaman aynı fiyat seviyesinde değildir. Eski bir bronzun fiyatı belirlenirken çeşitli koşullar dikkate alınır. Bu durumlar sonucunda fiyat analizi daha kolay yapılabilmektedir. Fiyatı etkileyen bu koşullar, tüm antik bronz alıcıları için geçerlidir. Dolayısıyla bu fiyat değişiklikleri sadece firmamızla sınırlı değildir.

  Bronz için hurda fiyatları belirlenirken; ne tür bronz hurdası alınır, ne miktarda alınır, nereden alınır, bronz hurda güncel alış fiyatı dikkate alınır. Bu faktörler, fiyatın bu kadar keskin bir şekilde değişmesine neden olan faktörler değildir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak en uygun fiyatları sunmaya devam ediyoruz.

  Kırmızı Bronz Hurda Alımı
  Kırmızı Bronz Hurda en önemli bronz hurda türlerinden biridir. Atık bronz denebilecek çok fazla bronz çeşidi yoktur. Bronz Hurda adı verilen herhangi bir hurdayı emmeyi başarmıştır. Tunç hurdası alımında tercih edilme eğiliminde olmamız tesadüf değildir.

  Çünkü bu tür alımların bize belli avantajları oluyor. Bu avantajlar hiçbir beklentisi olmadan bizi tercih eden herkese sunulmaktadır. Sonuç olarak, müşterilerimiz bronz hurdalarını daha verimli satabilir ve daha fazla gelir elde edebilir.

  Fosfor Bronz Hurda
  Fosfor bronz alaşımı, bakır ve çinkonun karıştırılmasından sonra oluşan alaşıma az miktarda fosfor ilave edilerek oluşturulur. Fosforlu bronz, paslanmaya karşı dayanıklı yapısı ile karakterize edilir ve ağırlıklı olarak ağır sanayide kullanılır. Geri dönüşüm de önemlidir çünkü fosforlu bronz önemli kullanımlara sahiptir.

  Fosfor bronz hurda alan bir hurda firması olarak müşterilerimiz her zaman yüksek fiyatlardan faydalanmaktadır. Bu nedenle firmamıza fosfor bronz hurda satışı yapmaktayız. Bu teklif, antik bronzların satın alınmasıyla ilgili tüm hizmetler için geçerlidir. Hurda miktarı ne olursa olsun hurda satmak isteyen tüm kesimlere hitap ediyor ve alıyoruz.

  Hurda Bronz Alımı İçin En Yakın Hurda Firması
  Hurda bronz alımımız en hızlı şekilde yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde hurda almak bizim için çok önemli. Atık bakırı hızlı bir şekilde satın alabilmek firmamızın tek kazancı değildir. Hızlandırılmış satın almalar, ödeme yapan müşterilerin hızını da etkiler.

  Bu, ödemenin satın alma işleminden hemen sonra görünmesini sağlayacaktır. Müşterilerimize en yakın hurda bayisi olmamız, her bölgede hızlı bir şekilde hurda alımı yapmamızı sağlıyor.