PLASTİK HURDA

Not: Plastik alımı durdurulmuştur. Sadece fiyatları altta görebilirsiniz.

Ceysan Geri Dönüşüm, İstanbul merkezli bir geri dönüşüm şirketi olup profesyonel olarak Plastik Hurdası alım satım hizmeti vermektedir.

İstanbul’da plastik hurdası alan yerler (fabrika ve hurdacı) arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ceysan Geri Dönüşüm, profesyonel ekibi, değerinde alım ve nakit ödeme yöntemiyle Plastik türünde olan hurdalarınızı yerinden almaya geliyor.

Plastik Hurdası Güncel Fiyatı Nedir? (2024)

Plastik hurdası fiyatları gün içerisinde değişiklik göstermektedir. Alış satış fiyatları kilo üzerinden belirlenmektedir. Şu an güncel fiyatın ne kadar olduğuna dair bilgi almak için sayfada bulunan formdan bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Hızlı iletişim için +90 532 679 66 50 nolu hat üzerinden bizi arayabilir ya da WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

HURDA ÇEŞİTLERİ KG FİYATI
ABS Hurda Plastik 6.65 TL
Polipropilen Moblen Hurdası 8.56 TL
Polistiren Kristal Hurdası 7.44 TL
Jelatin Hurdası 6.85 TL
Beyaz Şeffaf Naylon Hurdası 10.11 TL
Pimapen Hurdası 6.87 TL
Polistiren Antişok Plastik Hurdası 5.65 TL
Pet Şişe Hurdası (Temiz) 6.36 TL

PLASTİK HURDALARINIZ İÇİN HEMEN SİZİ ARAYALIM


  Plastik Hurda
  Plastik Hurda
  Plastik Hurda
  Plastik Hurda

  Plastik Hurda Hakkında Bilgiler

  Hurda, kullanım ömrünü tamamlayan ürünlerin adıdır. Ürünün hurda olarak kabul edilebilmesi için işlevini yitirerek geri dönüşebilir özellik taşıması gerekmektedir. Hurda malzemeler hayatın her alanında kullanılan pek çok şey olabilmektedir. Alet, makine, demir, bakır, alüminyum, çinko, plastik ve kağıt hurdaları bulunmaktadır.

  Plastik hurdası gündelik yaşamda kullanılan ürünler olup kullanım ömrünü tamamlamıştır. Plastik hurdalar deterjan kutuları, pet şişeler, naylon poşetler, ev gereçleri olarak tanımlanabilmektedir. Endüstriyel alanlarda kullanılan renkli ya da şeffaf plastik hurdaları da bulunmaktadır.

  Plastik hurda, geri kazanılması gereken çok önemli değerlerdir. Tüm hurdalar gibi plastik hurdalar da geri kazanılması gereken, görüldüğü anda doğadan uzaklaştırılması gereken ürünlerdir.

  Plastik Hurda Nedir?
  Plastik hurda, gündelik yaşamda kullanım sürecini tamamladıktan sonra geri kazanılabilir özellikli ürünlerdir. Eskimiş kasalar, plastik şişeler, şampuan ve deterjan kutuları, yoğurt kapları, plastik borular plastik hurdalardır. Plastik hurdaların değerlendirilmesi de diğer hurda ürünler gibi doğaya karşı büyük sorumluluktur.

  Geri kazanılabilecek plastik hurda ürünler uygun koşullarda nakit olarak alınarak ekonomik değer kazanmaktadır. Bulunduğunuz yerden plastik hurdalarınızı bildirebilir yerinde teslim edebilirsiniz. Ceysangerikazanim.com/ adresinden form doldurarak plastik hurdalarınızın ilgili ekip tarafından alınmasını sağlayabilirsiniz. Plastik hurdalarınız yerinde değerlendirilerek ücreti nakit olarak ödenmektedir.

  İstanbul merkezli olarak çalışan, Ceysan geri kazanım hurda değerlendirmesi ve geri dönüşüm konulu eğitimler vermektedir. Hurdanın çöp olmadığı kişisel ve toplumsal değer taşıdığı bilinciyle geri kazanım çalışmalarına devam etmektedir. Plastik hurdalarınızı ister internet üzerinden erişim yaparak isterseniz telefonla bildirebilirsiniz.

  En kısa sürede bulunduğu yerde değer tespiti yapılarak Ceysan yetkilileri tarafından yüksek fiyata alınacaktır. Bu sayede hem doğaya plastik atmamış hem de geri kazanıma göndererek ekonomik kazanç elde edebilirsiniz.

  Plastik Hurdası Nasıl Geri Kazanılır?
  Hurda ürünlerin toplanması, taşınması ve depolanması belirli Prosedürlere bağlıdır. Plastik hurdanın geri dönüşüme katılabilmesi için temiz olması gerekmektedir. Saklama koşullarının uygun olması ve plastik hurda ürünlerin geri kazanım özelliği taşıması önemlidir. Depolarda biriktirilen plastik hurdalar geri dönüştürülebilmesi için kırma makinelerinden geçirilerek parçalanmaktadır.

  Daha sonra renkli veya şeffaf türdeki plastik hurdalar geri kazanım tesislerine gönderilmektedir. Plastik hurdalardan, tarımsal sulama ve damlama hortumları, seracılık ürünleri olarak veya başka şekillerde üretim yapılmaktadır. Plastik doğada yok olmayan, önlem alınması gereken bir teknoloji ürünüdür. Mutlaka uygun koşullarda değerlendirilerek doğaya bırakılmaması gerekmektedir.

  Kırma makinelerinde kırılarak istiflenen plastikler fabrikalarda farklı ürünler olarak geri kazanılmaktadır. Geri dönüşümden elde edilen plastik ürünler hem kişisel hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Siz de günün her saati hurdalarınızın bilgisini verebilir yerinde satışını gerçekleştirebilirsiniz.

  Plastik Hurda Çeşitleri
  Hurda türleri arasında plastikler geniş yer tutmaktadır. Bunlar deterjan kutuları, yoğurt ve saklama kapları, tek kullanımlık ürünler, pet şişeler, kablolar, borular olarak görülmektedir. Ayrıca Pimapen atıkları, naylon torbalar, jelatin ve ABS plastikler gibi pek çok ürün olabilmektedir. Araba lastikleri, hastanelerde kullanılan pek çok plastik ürün hurdaya çıkabilmektedir.

  Her türlü plastik hurdanız yerinde değerlendirilerek satın alınmaktadır. Tüm plastik hurdalarınız ceysangerikazanim.com/ tarafından en yüksek fiyattan değerlendirilerek ekonomik kazanç sağlamaktadır. Plastik hurdalarınızın varlığını bildirerek ekonomik kazanca dönüştürebilirsiniz. Ceysangerikazanim.com/ adresini ziyaret ederek konu hakkında eğitimler alabilir, ekonomik değer taşıyan ürünlerinizi çöp olmaktan kurtarabilirsiniz.

  Hurda plastik ürünler doğaya bırakıldığında erimesi ve yok olması asırları bulmaktadır. Bu nedenle plastik hurdalar, kesinlikle doğaya atılmamalıdır. Geri kazanım sürecine verilerek duyarlılığınızı kanıtlayabilirsiniz. Plastik hurdaların fiyatlandırması firmanın çalışma prensibine göre kilogram ya da ton bazında değerlendirilmektedir. Plastik hurdalarınız yerinde satın alınarak sizi taşıma ve depolama zorunluluğundan kurtarmaktadır.